21 Aralık 2013 Tarihli C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Için Soru Havuzu

Konu, 'Soru Bankaları' kısmında emineerdoğan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. hkntmr

hkntmr TÜİSAG Üyesi

merhaba Yılmaz Bey,

bahsetmiş olduğunuz soru şeklindeki spot bilgileri nereden bulabilirim acaba?
    teşekkürler

2. vahit kurtulus

vahit kurtulus TÜİSAG Üyesi

Yılmaz arkadaşım şimdi o durum şöyle bazı bölümlerde hala 4857 sayılı iş kanununun kaldırılan İSG maddelerinden sorular var o yüzden yanlış.. ayıklayarak çalışabilirsin.. mesela o kaldırılan maddelerin yeni halini 6331 sayılı kanunun içinde daha detaylandırılmış ve sayıları değiştirilmiş halleriyle çalışabilirisin..

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=mevzuat&id=3 yenilerinede bakanlğın yönetmelik sayfasından çalıştınmı bu iş tamamdır diye dşünüyor ben öyle yapıyorum:)

3. GOKBİLGE ATA

GOKBİLGE ATA TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, piyasada bir sürü hap bilgiler vb dökümanlar var.Baktıklarımın içinde hata olmayan yok.Benim size önerim hala geçerli olanları ve yeni mevzuatların özetlerini bizzat kendiniz çıkarın kendinize bir çalışma ki.Mevzuat dışında da Genel İSG konularına çalışın. Ayrıca geçmiş yıllarda çıkan soruları çözün yeterli olacaktır.

esin büyükada bu yazıya teşekkür etti.
  4. glsngl

glsngl TÜİSAG Üyesi

Bu sitede de var ayrıca isggm.gov.tr de bulabilirsiniz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Yahyas

Yahyas TÜİSAG Üyesi

şahin bey
    yönetmelikler eski ve tüzük sorularıda var.paylaşım için tşk.fakat bu soruları çözmek yerine yönetmelik ezberlemek daha iyi olacak kanaatindeyim.18 ağustos sınavından sonra soru stili
    de değişti gibi geldi bana.daha çok yoruma ve ezbere dayalı sorular

6. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınav uygulamasında soruların % 40 teknik olacak diyor. bu teknik olacak sorulara bir kaç örne verebilir misiniz?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mithat ömür

mithat ömür TÜİSAG Üyesi

8. ccuzman

ccuzman TÜİSAG Üyesi

9. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Radyasyon Güvenliği Yönetmeliği

10. YILMAZ ÇAMANKA

YILMAZ ÇAMANKA TÜİSAG Üyesi

mail adresinizi yazın bana, göndereyim size. bende halit beyden aldım. halit beye teşekkür edebilirsiniz.

11. Emrah Uysal

Emrah Uysal TÜİSAG Üyesi

b

12. F2828

F2828 TÜİSAG Üyesi

Kadın işçiler gece postalarında çalışmaya başlamadan önce almaları gereken sağlık raporunu nereden alabiliyor, Aile hekimleri ve Hastane, belediye doktorları sağlık raporu veriyor mu? Son durumda uygulama nasıl?

13. asistoli

asistoli TÜİSAG Üyesi

OSGB ler veriyor diye biliyorum şu anda.

14. Halit Çiçek

Halit Çiçek TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

MADDE 7 –(1) Kadın çalışanların gece postalarında çalıştırılabilmeleri için, işe başlamadan önce, gece postalarında çalıştırılmalarında sakınca olmadığına ilişkin sağlık raporu işyerinde görevli işyeri hekiminden alınır.

15. F2828

F2828 TÜİSAG Üyesi

18.08.2013 tarihli B sınıfı 97. soru. Cevap olarak; İşyeri hekimi, Sağlık Oçağı, Hükümet veya Belediye doktoru doğru cevap.

Bana da tuhaf geldi, Çalışanlardan son uygulamayı öğrenmek istiyorum...

16. tolga horuz

tolga horuz TÜİSAG Üyesi

c

17. tolga horuz

tolga horuz TÜİSAG Üyesi

18. F2828

F2828 TÜİSAG Üyesi

Yönetmelikte böyle yazıyor fakat 18.08.2013 tarihli B sınıfı 97. soru farklı cevaplamış.

Bu nedenle uygulamayı merak ediyorum, uygulamada aile hekimi, hastane, belediye doktorları rapor veriyor mu?

19. Hasan alıcı

Hasan alıcı TÜİSAG Üyesi

c

20. Ali Yılmaz Bayezit

Ali Yılmaz Bayezit TÜİSAG Üyesi

B

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica