21 Aralık 2013 Tarihli Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Hangi Okulda Giriyorsunuz?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Ayşe Bekoğlu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Sezer Kurgun

Sezer Kurgun TÜİSAG Üyesi

teşekkürler ilginiz için anladığım kadarıyla okulu biliyorsunuz öğretmenevi ne de bakacağım

2. Bilgin Duyar

Bilgin Duyar TÜİSAG Üyesi

izmir motor meslek lisesi

3. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

Salon no: 11 Başarılar Feyzullah Kardeşim

4. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Ben sordum AŞTİ den ankaray ile Kızılaya, oradan da metro ile Batıkent e son durak, oradan da 10 dakika yürüme mesafesindeymiş. en azından basitmiş.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

savasci bu yazıya teşekkür etti.
  5. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

koca istanbulda yer yokmu diyebiliriz ama C sınıfı sınava girmek için memlekette şehir mi yoktu ankara ya gittik demek gerekir öncelikle..
    ankarada sınava girerken bi gün önce gittim, otel buldum, sınav sonrası geri geldim.. sefalet çekmedim aracımla gittim ama otobüsle giden gelenleri görünce halime şükrettim..
    şimdi bir arkadaşla birlikte silivride olsa bile dert etmeyiz dedik, zeytinburnu çıktı..
    bunada şükür, ankarayta gitmekten iyidir..
    kaldıki yakın illerden gelen arkadaşlar napsın diede sormak lazım..
    istanbulda yaşayan tüm C sertifika sahibi arkadaşlar ankarada sınava girdi.. daha iyiydi memnunduk ankarada sınava girmekten diye düşündüğünü sanmıyorum kimsenin..
    muhtemelen bakanlık lütfedip 5 şehire böldü, şehir içinde de ençok okul olan iki ilçeyi seçti, soruların dağıtımı ve toparlanması kolay olsun die.. birazda o açıcan bakmak lazım konuya..

haydar kepekçi, ruayha ve alperen2003 bu yazıya teşekkür etti.
  6. haydar kepekçi

haydar kepekçi TÜİSAG Üyesi

Büyük Tevfikpaşa ilk öğretim okulu. fatih / isntbl

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. imrenlim

imrenlim TÜİSAG Üyesi

vay arkadaş benden başka mimar sinan ilköğretim okulu fatih -ist da giren yok galiba.

8. unoprens

unoprens TÜİSAG Üyesi

mehmet rüştü uzel teknik ve endüstri meslek lisesi /yenimahalle /ankara

9. savasci

savasci TÜİSAG Üyesi

:) evet aktarma ile devam salon no da 13 benim :)

10. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

Var . Benim birader girecek.

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  11. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

Bugün okula gittim. Metrobüsü kullandım. Çok kolay ulaşılıyor. Cevizlibağ durağında inince üst geçitten karşıya geçiyorsun hemen solunda kalıyor. 100 metre kadar yürümek gerekiyor. Oradan DR Reşit Galip İlkokuluna gittik. Metrobüsten inip üst geçitten karşıya geçince orada tramvay durağı var. Eminiönünden gelen tramvaya binip 2 durak sonra "akşemsettin" durağında inince 10 dk. kadar yürüyerek ulaşılabiliyor. Tramvay hattı üzerinde burada adı geçen bir kaç okulu daha gördüm. Bence Zeytinburnu'na Anadolu yakasından en hızlı ulaşmanın yolu bu şekilde metrobüs + tramvay kullanmak.

uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  12. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Salon no:8 de benim

13. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

işte cevap burada gizli galiba? z.burnuna ilin pek çok yerinden ulaşmak kolay. uzun olsa bile.. bu sebeple seçmiş olabilirler.. cukkacukka

14. simyaci85

simyaci85 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınav giriş kartımın çıktısını alıyorum ekrandan fakat ekranda fotoğrafım göründüğü halde çıktıda fotoğrafım görünmüyor.yardımcı olabilecek olan varmı...

15. sibel kayserilioglu

sibel kayserilioglu TÜİSAG Üyesi

aslında şöyle bir çözüm ürettim... ;-)
    ekran görüntüsü aldım ve onu bastırdım. böylece fotoğraflı sınav giriş kağıdım oldu....

16. sibel kayserilioglu

sibel kayserilioglu TÜİSAG Üyesi

aslında şöyle bir çözüm ürettim... ;-)
    ekran görüntüsü aldım ve onu bastırdım. böylece fotoğraflı sınav giriş kağıdım oldu....

17. eddi

eddi TÜİSAG Üyesi

Hemen hemen İstanbul'da çoğu kimseyi Zeytinburnu yazmışlar. Anadolu yakası hala üvey evlat olarak devam ediyor. Her neyse... Zeytinburnu Ahmet Vefikpaşa Ortaokulu...

18. Ufuk Ylc

Ufuk Ylc TÜİSAG Üyesi

Nilüfer İslam Uyar Ticaret Meslek Lisesi
    Nilüfer/BURSA

19. orhan oruç

orhan oruç TÜİSAG Üyesi

benimde Zeytinburnu

20. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

İstanbul Anadolu imam hatip lisesi fatih

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş