21 Aralık 2013 Tarihli Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Hangi Okulda Giriyorsunuz?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Ayşe Bekoğlu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. sibel kayserilioglu

sibel kayserilioglu TÜİSAG Üyesi

roronun cevabına bakınız... ya da benim gibi ekran görüntüsü alarak onu bastırınız....

2. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

A sınıfı sınavina giriyorum zeytinburnu dr reşit galip ilkokulu

3. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

aynı okulda sinava girecegiz sanirim üstad.. başarılar!..

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  4. sibel kayserilioglu

sibel kayserilioglu TÜİSAG Üyesi

roronun cevabına bakınız... ya da benim gibi ekran görüntüsü alarak onu bastırınız....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. aragon34

aragon34 TÜİSAG Üyesi

cevizlibağ durağında indikten sonra yürüme mesafesinde mi Dr. Reşit Galip İlkokulu. Doğru mu anladım?

6. fatih. yildirim.

fatih. yildirim. TÜİSAG Üyesi

Öğretmen Necla Kızılbağ Anadolu Lisesi cankaya/ankara

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. nuhtufankurt

nuhtufankurt TÜİSAG Üyesi

Sanırım yanlız Avrupa Yakasındaki okullar belirlenmiş..Fatih ve Zeytinburnu çoğunlukta..

8. Adnan Dondurmacı

Adnan Dondurmacı TÜİSAG Üyesi

Ben Kadıköyde oturuyorum ama sınav yerim Kocamustafa paşa Ali yasin ilköğretim okulu...

9. Adnan Dondurmacı

Ben Kadıköyde oturuyorum ama sınav yerim Kocamustafa paşa Ali yasin ilköğretim okulu...

10. Adnan Dondurmacı

11. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

CEVAP:
    1-"Ayal" ın mesajının ilk bölümünde bahsedilen; E-5'e yakın olan,Cevizlibağ durağında inilerek yürüme mesafesinde ulaşılabilen ,birinci okul alttaki okul,
    " İst. - Zeytinburnu - Şehit Büyükelçi Galip Balkar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi "

2-Sizin Sınava gireceğiniz okul ise;cümlenin devamındaki okul olsa gerek.
    ".......Oradan DR Reşit Galip İlkokuluna gittik. Metrobüsten inip üst geçitten karşıya geçince orada tramvay durağı var. Eminiönünden gelen tramvaya binip 2 durak sonra "akşemsettin" durağında inince 10 dk. kadar yürüyerek ulaşılabiliyor. Tramvay hattı üzerinde burada adı geçen bir kaç okulu daha gördüm. Bence Zeytinburnu'na Anadolu yakasından en hızlı ulaşmanın yolu bu şekilde metrobüs + tramvay kullanmak........"
    Başarılar Dilerim.

aragon34 bu yazıya teşekkür etti.
  12. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

eyvalla eksik olma... sanada başarılar dilerim.. umarım herkes kazanır sınavı.. :alkış:

13. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

Dr Reşit Galip için metrobüsten cevizlibağ durağında inip karşıya geçiyorsunuz üst geçitten. Geçitin hemen dibinde ayrıva tramvay durağı var, oradan tramvaya binip akşemsettin istasyonunda ineceksiniz. Bu istasyondan yaklaşık 10 dk lık yürüme mesafesine Dr. Reşit Galip ilkokulu.

inciinci bu yazıya teşekkür etti.
  14. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

Dr Reşit Galip için metrobüsten cevizlibağ durağında inip karşıya geçiyorsunuz üst geçitten. Geçitin hemen dibinde ayrıva tramvay durağı var, oradan tramvaya binip akşemsettin istasyonunda ineceksiniz. Bu istasyondan yaklaşık 10 dk lık yürüme mesafesine Dr. Reşit Galip ilkokulu.

15. Mehmet_Ali

Mehmet_Ali TÜİSAG Üyesi

9. sınıftayım ben de..

16. polat1980

polat1980 TÜİSAG Üyesi

Hocam
    Zeytinburnu Faruk Timurtaş Ortaokuluna nasıl gidebilirim.Yardımcı olabilirmisin

17. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

Zeytinburnu kazım özalp ilköğretimokulunda girecegim.metroyla ulaşım kolay mıdır bilen var mı acaba? Hipodroma yakın görünüyor ama yerini tam olarak bilen var mı?

18. basri tezgeldi

basri tezgeldi TÜİSAG Üyesi

arkadaşım okula nereden geleceksin ona göre yol tarifi yapabilirim

19. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

Otogardan gelecegim :) metro ile zeytinburnuna gelirim sonrasini tarif edersen sevinirim

20. basri tezgeldi

basri tezgeldi TÜİSAG Üyesi

en kolayı zeytinburnu istasyonunda inip deniz tarafıd(tekzen mağazasının ve minübüs durakalrının olduğu tarafa geçip oradan bir taksiye bin bozkurt perdeciler çarşısının olduğu cadde den geçerek hipodrom kenraında bulunan denizatı sitesinden önce sola yukarı doğru 30 ve 29 .sokakları geçerek kolayca ulaşabilirsin .taksi 10-12 lira arası bir para tutar.

Hasan_k bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica