Duyuru 21 Aralık 2013 Tarihli Işyeri Hekimliği Ve Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Giriş Yerleri

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Aslı AKBABA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

ÇSGB!den ,SON DUYURU;

" ACİL DUYURU

ADLARINA ÖDENEN PRİM GÜN SAYISINA GÖRE ÜST SINIF İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVI İÇİN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA SINAV BAŞVURUSU YAPAMAYANLARIN DİKKATİNE

21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan iş güvenliği uzmanlığı sınavı için prim ödeme gün sayısına göre, sınava girecek adayların Bakanlığımıza başvuruları için son gün 12 Kasım 2013 olarak bildirilmişti. Başvuru süresinin bitiminden itibaren başvuru belgeleri ve konu ile ilgili yapılan itirazlar incelenmeye alınmıştır.

Protokol gereği sınava gireceklerin listesinin 18.11.2013 tarihi itibariyle Milli Eğitim Bakanlığına teslim edilmesi gerekmekte iken, konu ile ilgili itirazların incelenmesi ve adayların mağduriyetinin önlenebilmesi amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan görüşmeler neticesinde sınava gireceklere ait listenin son şekli 6.12.2013 tarihi itibariyle Milli Eğitim Bakanlığına bildirilmiştir.

Prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı sınavı için Bakanlığımıza müracaat edenlerden Milli Eğitim Bakanlığı www.meb.gov.tr adresine girerek sınav başvurusu yapamayanlar, yapılacak incelemede itirazları haklı bulunduğu taktirde; Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşmeleri devam eden ve yapılması düşünülen protokol doğrultusunda 23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girebileceklerdir."

2. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

ÇSGB 'nin bir başka duyurusundan,
    Gözden kaçmasın diye yapılan bir hatırlatmadır:
    "
    --------21 Aralık 2013 tarihli sınav için başvurduğu halde sınava girmeyenler, bu haklarını daha sonra yapılacak sınavlarda ( Şubat ve Mayıs 2014) prim gün sayılarına uygun belge sınıfı için kullanabilirler."

metin gezgin bu yazıya teşekkür etti.
  3. MuratA

MuratA TÜİSAG Üyesi

T.C. Kimlik Numarası sınav Bilgilerinde Bulunamadı (Bsin: 1)

Bu ne demek arkadaşlar

4. Ulaş Devrim YURDABAL

Ulaş Devrim YURDABAL TÜİSAG Üyesi

Şu an sistem açık ben sorunsuz sınav giriş belgemi aldım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. metin gezgin

metin gezgin TÜİSAG Üyesi

18/8/2013 TARİHLİ GİRİŞ YAPIN ÇIKIYOR

6. metin gezgin

metin gezgin TÜİSAG Üyesi

VELIEFENDİ İLKOKULU ZEYTİNBURNU

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ruayha

ruayha TÜİSAG Üyesi

sınav YERİM BELLİ OLMUŞ
    Faruk Timurtaş Ortaokulu ZEYTİNBURNU
    ANADOLU YAKASINDA sınav YOK MU ACABA

8. Onursenn

Onursenn TÜİSAG Üyesi

Şimdi aldım çıktıyı sorun olmadı..

9. MuratA

MuratA TÜİSAG Üyesi

kusura bakmayın çok sinirliyim neredeki 18.08 tarihi ??

10. Erdem BULUT

Erdem BULUT TÜİSAG Üyesi

Hepimiz artık Zeytinburnuluyuz...:)
    iyi de peki neden ilçeleri posta kodlarını istediler o zaman...Tabii Ankara yollarına dökülmekten iyidir de..

11. ruayha

ruayha TÜİSAG Üyesi

Zeytinburnu Faruk Timurtaş Ortaokulu'nun yerini bilen var mı
    metrobüse yakın mı,
    bilgi veren olursa çok sevinirim

12. Erdem BULUT

Erdem BULUT TÜİSAG Üyesi

Zeytinburnu Faruk Timurtaş İlkokulu, Zeytinburnu Kaymakamlığının karşısında, ara sokaktadır. Veliefendi Hpodromunun arka-doğu kısmına düşer...Metrobüse yakın değildir, yaklaşık 1,5 km. içeride.
    Metrobüs kullanma zorunluluğunuz varsa Topkapı-CEVİZLİBAĞ durağında inip Zeytinburnu minibüsleriyle Kaymakamlık önünde inerek gidebilirsiniz.

polat1980 ve ruayha bu yazıya teşekkür etti.
  13. Erdem BULUT

Erdem BULUT TÜİSAG Üyesi

Anadolu yakasında okul binası ve ÖSYM görevlisi (!) olmadığından sınav yok gibi gözüküyor...Hepimiz Zeytinburnuluyuz...:)

14. fatihöztürk

fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

ben çıktıyı siyah beyaz aldım renkli olması şart değil dimi.

15. ruayha

ruayha TÜİSAG Üyesi

erdem bey, teşekkür ederim.
    marmarayla gitsem kazlıçeşmeden daha mı yakın olur

16. lisa_simpson

lisa_simpson TÜİSAG Üyesi

Ben Büyük Reşitpaşa İlkokulu / Molla Feneri Mah. - Fatih 'de giriyorum sınava..Bu kadar ters bir yer olamaz :(

17. fatihöztürk

fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

"Ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki sorup durma çanların kimin için çaldığını; senin için çalıyor." John Donne :ağlama::ağlama::ağlama::ağlama:

18. Erdem BULUT

Erdem BULUT TÜİSAG Üyesi

Hayır...daha yakın olmaz..Kazlıçeşmeden içeri kısma ulaşım daha zor...E-5 den gitmenizi, tavsiye ederim...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica