Duyuru 21 Aralık 2013 Tarihli Sınavlarda Iptal Olan Veya Doğru Cevabı Değişen Sorular Hakkında

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. aygunercan

aygunercan TÜİSAG Üyesi

B de nasıl iptal olan soru yok anlamıyorum! onca çelişkili tartışmalı sorunun içinde :(

2. çağdaş özkan

çağdaş özkan TÜİSAG Üyesi

tam 30 yanlışım vardı c sınavında +3le şuan biraz olsun rahatlamış gibiyim

3. murat35

murat35 TÜİSAG Üyesi

iptal de etsen şıkda değiştirsen değiştirrrrr farketmez bana etkimedi bile allahın izniyle,
    84 puanı alnımın teriyle aldım ÇOK ŞÜKÜR ,sırada A VARRRRRRR

4. ABDULLAH GÜNDÜZ

ABDULLAH GÜNDÜZ TÜİSAG Üyesi

işyeri hekimliği sınavında iptal olan soruları doğru şık değişen sorum yanlış oldu 69 dum şimdi kaldımmı yani?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. çağdaş özkan

Evet Abdullah bey öile ise kaldınızkaldınız

6. MNG

MNG Guest

Ayıp oluyor..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. çağdaş özkan

Sanki olmayan bir şıkkı değiştirmişler gibi konuşuyor Hanimefendi

8. Berna Işık

Berna Işık TÜİSAG Üyesi

Daha fazla sorunun iptal edilmesi gerekirdi, ben de sınırdayım maalesef... A grubu soru 30 kurşun değil kadmiyum olmalı çok açık ve net yanlış şık, A grubu 99 hatalı soru iptal edilmeli hem B hem D şıkları yanlış , bunun gibi birçok iptal edilmesi gereken soru var...

9. tuncay saral

tuncay saral TÜİSAG Üyesi

itiraz olmadığından iptal yoktur...

10. saya42

saya42 TÜİSAG Üyesi

A sınavı 82

11. özgür demir

özgür demir TÜİSAG Üyesi

iptal den önce 68 dim... yangın sorusunda yanlış cevap verdikleri bankoydu bende c yaptığım için 69 la bi tane iptal edilecek sorunun bana vurmasını bekledim tam 20 gündür... bügün direk iptal olan sorulara baktım B grubu iptal sorularından 31. soruyu görünce çok sevindim çünkü yanlış yapmıştım... 70 oldu dedim kendimce... sonra 41. soruya baktım doğru saymıştım bu soruyu bu yüzden beni etkilemedi... sorun değil dedim... sonra şıkkı değişenlere baktım beklediğim gibi 84. yangın sorusunun şıkkı değişmişti onuda geçtim 88. soruyu b)düşük tehlike yapmıştım c)orta tehlikeye çevirdiler... doğru yaptığımı düşündüğüm soruyu yanlışa çevirdiler... şimdi 69 da kaldım... ne şanssız kötü bir durum bu yaa.. sabahtan beri yönetmeliğe bakıyorum binaların yangından korunması yönetmeliğinde EK1-A da düşük tehlikeli olarak Okullar ve diğer eğitim kurumları(belirli alanları ), büolar (belirli alanları ) , hapishaneler yazıyor.... şimdi bu durumda neden sorunun iptalini yapmıyorlarda şıkkını değiştiriyorlar anlamıyorum.... sonuçlar açıklandıktan sonra 5 gün içinde itiraz etme hakkımız varmış... itiraz etsem birşey değişirmi acaba arkadaşlar? bana bu sorunun cevabını yönetmeliğe göre kesin ve net bi şekilde cevabı orta tehlikedir diyen arkadaşlar varmı?

12. Hakan A

Hakan A TÜİSAG Üyesi

Bencede ... sonucta cevap 100.04 ...

13. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

İsabetli ve usulüne uygun itiraz işlemi yapılmadı diye düşünüyorum

14. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

100 den başka seçenek işaretlenmez o soruda..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica