21 Aralık 3. Sınav Hakkı Dilekçesi

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ibrahimkara tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Buarada biz iadeli taahhüt lu gonderdigimiz icin geri geldi siz taahhüt ly gondersiyseniz sadece.ondan gelmemistir

2. denizaltin81

denizaltin81 TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,
    3.sınav giriş dilekçelerini kargo ile yollamamızda bir sakınca varmı, bilgi verebilecek olan varmıdır?

Maalesef yeni haberim olduğu için biraz geç kaldım. Bugün hemen iki tane kargo firmasından 2 adet dilekçe yollamayı düşünüyorum. Çünkü PTT bugün kapalı ve pazzartesiden önde ordan yollayamam.

3. Vomer

Vomer TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba,
    Şimdi ben son iki sınava girdim ve kaldım. Üçüncü sınav hakkı için bakanlığa başvurumu yaptım.Şimdi benim 1 yıl içinde 1 sınav hakkım mı var yoksa 1 yıl içinde ki tüm sınavlara girme hakkım mı var ? Bu çok önemli çünkü, sadece 1 hakkım varsa bunu Aralık 2013 sınavın da kullanmayacağım ve bir sonraki sınavda bu hakkımı kullanıcam.Eğer tüm sınavlara girme hakkım varsa Aralık 2013 sınavına da başvuru yapacağım.Bunu ACİL olarak netleşmesi gerekiyor. Teşekkürler.

kara_1985 bu yazıya teşekkür etti.
  4. yagmurceylin001

Bunu bende merak ediyorum yoksa 2014 e gircez aralik son hakkimiz olacak

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. hsnrdgn

hsnrdgn TÜİSAG Üyesi

1 yıl icindeki tum sınavlara girebilirsin..

6. fulya çınar

fulya çınar TÜİSAG Üyesi

aralıktaki sınav için başvuruların son tarihi hangi gün?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. hsnrdgn

hsnrdgn TÜİSAG Üyesi

22 Kasım-03 Aralık 2013 tarihleri arasında basvuru yapılmalı..

8. fulya çınar

fulya çınar TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar bu sinava sadece 4 yillik mezunlarmi girebiliyor?

9. hsnrdgn

hsnrdgn TÜİSAG Üyesi

evet

10. Burak_2266

Burak_2266 TÜİSAG Üyesi

Merhaba , bende Mayıs ve Ağustos sınavlarına girdim ve geçemedim.12 Kasıma kadar dilekçe göndermedim.Aralık sınavına giremeyeceğim için gerek yok diye söyledi eğitimi aldığım kurs,her sınav öncesi dilekçe isterler 12 kasıma kadar olan dilekçe yollayanlar aralıık sınavı için geçerli demişti. Bilgisi olan var mı?

11. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

ÖNERİ_CEVAP:
    Burak bey,henüz geç kalmadınız,hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
    İyi çalışmalar.

Açıklama:
    "
    “İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” 11 Ekim 2013 tarihli ve 28792 sayılı resmi gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe girmiş olup, söz konusu Yönetmelik hükümleri doğrultusunda;

15/8/2009 tarihinden sonra Bakanlıkça yetkilendirilmiş eğitim kurumlarından eğitim alıp sınav hakkını kaybedenler, bu maddenin yayımı tarihi itibarıyla 1 yıl içinde ilgili sınavlara katılabileceklerdir.

Söz konusu adaylar; 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak sınava girebilmek için:

12.11.2013 tarihi mesai bitimine kadar

(T.C. vatandaşlık numarasını içeren dilekçe,

lisans diploma örneği)

Bakanlığa başvurmak zorundadır.

Dilekçe örneği :

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINA

(İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü)

Bakanlığınızca yapılan C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavlarına 2 kez katılıp, başarısız oldum.

11 Ekim 2013 tarih ve 28792 sayılı resmi gazete'de yayımlanarak yürürlüğüne giren yönetmelik hükümleri doğrultusunda 21 Aralık 2013'te yapılacak olan C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girmek istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim. "

12. yagmurceylin001

Mrbben iki sınav hakkimi kullandim ucuncu icin başvurdum parami da yatirdim ama baxi nedenlerden oturu giremiyorum sınav hakkımı kaybetmis mi olacagim? Kaybetmediysem bir sonra ki sınav ne zaman teşekkür ederim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica