Duyuru 21 Aralik Sinav Sonucu Açiklandi

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında tolgatanyel tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

Dışarıdan prim yatırarak eksik primi doldurma şansı yok diye biliyorum.

2. AllisWell

AllisWell TÜİSAG Üyesi

ya serseri herifin biri diyoki a sınıfı uzman oldum sertifikamı kiralıcam bizde bu kafa olduktan sopnra çok sürünürüz çooook

3. wolcanos

wolcanos Guest

bu forumdan ortalama bir sonuç çıkartabilirsiniz sayın alpd
    bu prim mevzusu herkesce mantık dışıdır bunu kabul edelim
    prim olarak gün hesabı var sadece sayın mehmet gülmez
    tabiki biçok insan borçlanma için kredi çekti ama onlarınki geçerli olmadı birde bu var

4. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

bu ne tesaduf benımkısı 3.sınav ama 68 delı olucam ya bır mucıze olmazmıı....ne bılımmm

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. First Safety

First Safety TÜİSAG Üyesi

Sertifika ile ilgili çeşitli yorumlar gördüm. Sertifika bedelini yatırmadan uzman olamıyorsunuz, belge numarası, ancak para yatırdıktan sonra tanımlanıyor.
    Parasını yatırıp belgeler hazırlandıktan sonra, fiziken belgeyi almadan da belge numarası ile işlem yapabiliyorsunuz .

6. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

işveren baret,emniyet kemeri vs almadan işçileri çalıştırsın .bez çadaırlarda yatırısn.sonra yangın çıksın İstanbul'da olduğu gibi. birilerine bir şey olsun. bakalım o zaman bu arkadaşı kim kurtaracak.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. datlar

datlar TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınava ikinci girişim 68 de kaldık yine delireceğim sınava üçüncü kez girme hakkımız olacak mı bilgi verin lütfen yanlış bilmiyorsam bu sınav için üçüncü hakkı tanımışlardı 3. sınav HAKKI KESİN DEĞİLMİ ARKADAŞLAR

8. slv

slv TÜİSAG Üyesi

Ağustos sınavından 76 alarak C sınıfını aldım
    Aralık sınavından 83 alarak A sınıfı uzman oldum.
    allahım herkesinkini hayırlı eylesi

9. Bunyamincicek

Bunyamincicek TÜİSAG Üyesi

Sertifika yenileme ve yetki belgesi ücretlerinin Ziraat Bankası - Emek Şubesi İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi hesabına (IBAN No:TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007) yatırılması gerekmektedir.

cvl-tt bu yazıya teşekkür etti.
  10. Bunyamincicek

Bunyamincicek TÜİSAG Üyesi

01.01.2014 tarihi itibariyle Sertifika , Vize(Yenileme) ve Yetki belgesi ücretleri yenilenmiştir. Belge ücretlerinin aşağıdaki meblağlar üzerinden yatırılması gerekmektedir.

İGU-İH Eğitici Sertifika Ücreti: 350 TL + KDV(%18) = 413 TL

İGU-İH Sertifika Yenileme Ücreti: 87,5 TL + KDV(%18) = 103,25 TL

OSGB/ Eğitim Kurumu Yetki Belgesi Ücreti: 10.000 TL + KDV(%18) = 11.800 TL

Sertifika almaya hak kazanan kişilerin Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat hesabına yeni sertifika ücreti üzerinden ödeme yapmaları gerekmektedir.

Sertifika yenileme ve yetki belgesi ücretlerinin Ziraat Bankası - Emek Şubesi İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi hesabına (IBAN No:TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007) yatırılması gerekmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

Yetkilendirme Dairesi Başkanlığı

11. alpaslan_54

alpaslan_54 TÜİSAG Üyesi

80 beklerken 74 geldi daha öncede 75 beklerken 69 la kalmıştım bu nasıl iş ya hep 6 geriden mi takip edecek miyim. bu sınav sistemini çözemedim gitti. neyse geçtik ya ona bakalım. kalanlara Allah Sabır versin.

12. murti çe

murti çe TÜİSAG Üyesi

kaybeden olmadığını nereden anlayıp kişileri yargılayıp sınava dava bile açtınız hocammm..bu ne hiddet bu ne celal......siniriniz öfkeniz kime????

13. ibrahimkara

ibrahimkara TÜİSAG Üyesi

88 almışım çok şükür

14. wolcanos

wolcanos Guest

sinir öfke yok nerden çıkardınız sayın murtiçe
    ben sadece böyle iş güvenliği olmaz diyorum

15. Wronskian

Wronskian TÜİSAG Üyesi

Çok şükür 76 C.

16. n karakaya

n karakaya TÜİSAG Üyesi

bu ücreti internet şubesinden havale veya eft oalrak ödemek mümkün mü? yoksa illa şubeden mi yatırmak gerkiyor?

17. Hüseyin Sönmez

Hüseyin Sönmez TÜİSAG Üyesi

83 çok şükür

n karakaya takma kafaya ama bareti tak :)

Last edited by a moderator: 6 Haziran 2014
  18. silifke

silifke TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar c sınıfı belgemi kaybettim de. b yide 21 aralıkta kazandım. belge yenilirken eskisini göndereceğizmi ? nasıl bir yol izlemem gerekir ?

19. n karakaya

n karakaya TÜİSAG Üyesi

KAFAYA TAKMA....güzelmiş :D

Hüseyin Sönmez bu yazıya teşekkür etti.
  20. lokman.cetin

lokman.cetin TÜİSAG Üyesi

Yükseltme sınavına girerek A veya B ye geçenlerin sertifikalarını nasıl alacağını bilen var mı? Eğitime katılmadığımız için sertifika ücretini yatırdıktan sonra adrese kargo ile mi gelecek bu konuda bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ederim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica