Duyuru 21 Aralik Sinav Sonucu Açiklandi

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında tolgatanyel tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Şeyma Ateş

Şeyma Ateş TÜİSAG Üyesi

sanırım geçenler buraya girmiyordur

ilgilenenler için bir şey anlatmak isterim.. babamın birkaç sene önce başka bir bakanlığın yaptığı sınava giren bir arkadaşı 69 almış ve o sınavda da bir soru iptal edilmiş..idare mahkemesine başvurup yukarıda dediğim gerekçeyi kullanmış yani 1 soru iptal edildiğine göre barajın 1 puan inmesi gerekir diye.. sonuçta gerekçesi kabul edilmiş ve belgesini almış..

idare mahkemesine önce sınav yapan yere itiraz edilip olumlu sonuç alamazsan başvuruluyor sanırım..

Last edited by a moderator: 6 Haziran 2014
  2. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

evet arkadaşım uçan kuştan bişey umar hale geldim kendimi gerizekalı gibi görmeye başladım varsa bildiğin bişeyler bizimle paylaşırsan sevinirim
    mahkeme işleri çok uzun sürüyor

Sedef fb bu yazıya teşekkür etti.
  3. Şeyma Ateş

Şeyma Ateş TÜİSAG Üyesi

tamam ama sınavın da mayıs ayında olacağını söylüyorlar hiçbirşey yapmadan oturacak mıyız? bir de dediğim gibi önemli olan dilekçedeki gerekçe bölümü bence.. sırf sınavımı tekrar inceleyin dediğimizde çok olumlu sonuçlar doğuracağını sanmıyorum ben.. benim fikrim tabi.

4. Salih TUNÇDEMİR

Salih TUNÇDEMİR TÜİSAG Üyesi

c

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

bişeyler tabiki yapalımda beyin fırtınası yapıyoruz bunun sonuncunda tecrübesi olan arkadaşlarda yardım ederse en mantıklı halıni yapalım ...

6. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

şeyma hanım barajın 2 puan geri çekilmesi diye birşey olsaydı ağustos sınavında çoğu kişi geçerdi. 7 soru iptal oldu sizin gibi 69 la kalan da çok vardı.. iptal soruyu yanlış yaptıysan zaten sana +1 puan geliyor bence bu itirazı boşuna yapmayın..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Şeyma Ateş

Şeyma Ateş TÜİSAG Üyesi

iptaller benim ilk açıklandığındaki cevaplara göre benim zaten doğru yaptığım sorulardı..o zaman hak ihlali olmuyor mu sizce?

8. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

kazanan arkadaşlar ve sınıf yukseltenler kutlamalara katılmya gittiler sanırım onlar dönünce katkıda bulunurlar heralde

9. Selahattinekinci

Selahattinekinci TÜİSAG Üyesi

Tabikide öyle denilmez ama benim hesaplarıma göre şu kadar almam gerekiyordu. iptal edilen soruların tarafıma doğru sayılıp sayılmadığının incelenmesini istiyorum denilebilir
    siz hangi belge için sınava girmiştiniz

10. Şeyma Ateş

Şeyma Ateş TÜİSAG Üyesi

c için

11. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

şeyma hanım iptaller doğru yani siz o sorulardan + puan aldınız sıkıntı ne?
    olabilir şeyma hanım, barajın düşmesi mi lazım yani sizin doğru sorularınız iptal oldu diye..

12. Salih TUNÇDEMİR

Salih TUNÇDEMİR TÜİSAG Üyesi

75 le geçtim. fakat prim gün sayım yeterli olmadığı için belge yükseltme sınavına giremiyorum. o halde C sınıfı belgeyi ne zaman nasıl alacağız. bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

13. Şeyma Ateş

Şeyma Ateş TÜİSAG Üyesi

zaten doğru yaptığım sorular iptal oldu sıkıntı bu..

14. kimyagerim16

kimyagerim16 TÜİSAG Üyesi

bende 69 la kaldım ve benimde dogru yaptıgım sorular iptal oldu ne yapmam gerektigi hakkında bi sonuca varamıyorum

15. Şeyma Ateş

Şeyma Ateş TÜİSAG Üyesi

ben derdimi size anlatamadım sanırım.. barajın aşağı çekilmesi herkesin yararına bir durum benim için özel bir fayda değil ayrıca.. eğer anlaşamıyorsak konuşmayalım lütfen şu an sadece çözüme odaklanmak istiyorum..

16. merveabar

merveabar TÜİSAG Üyesi

Sınavı geçenler için bundan sonraki adımlar neler olacaktır bilen varsa paylaşabilir mi?

17. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar tekrar soruyorum daha önceki sınavlara itiraz edipte sonucların değiştiği örneği varmı varsa itiraz gerekçesi neydii

18. Selahattinekinci

Selahattinekinci TÜİSAG Üyesi

Bence yanlış yaptığınız sorulardan iptal edilmesini gerekli olduğunuz sorular varsa, bi gönderin. itiraz edin.
    413 tl 20 ocak tarihine kadar yatırıyorsunuz. 23 şubattaki yükseltme sınavına katılacak iseniz başvurunuzu yapıyorsunuz

19. Şeyma Ateş

Şeyma Ateş TÜİSAG Üyesi

sorulara itiraz edemeyiz ki artık.. sonuca itiraz da değişik gerekçelerle olacak.. konu gerekçenin ne olacağı..

20. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

bende size diyorum ki barajın aşağı çekilmesi söz konusu olamaz. boşuna itiraz etmeyin.. tabikide herkesin yararına, siz beni anlamıyorsunuz galiba.. soru iptal oldu diye size eksi puan gelmiş gibi konuşuyorsunuz, haksızlık olmuş gibi konuşuyorsunuz.. Bu sınavda baraj düşerse her sınavda barajın düşmesi lazım çünkü her sınavda iptal soru var..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica