Duyuru 21 Aralik Sinav Sonucu Açiklandi

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında tolgatanyel tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

çözüme bence başka yerden odaklanın, barajın aşağı çekilmesiyle ilgilenmeyin.. eğer hatalı olduğunu düşündüğünüz sorular varsa onlara itiraz edin, yani sınav için dava açınn.. Bu sorular hatalı diye..

2. eer

eer TÜİSAG Üyesi

:) parayı zaten sertifika numarasını öğrenmen için alıyorlar. para yatırmadan numara yok anlayacan

3. unal05

unal05 TÜİSAG Üyesi

A'ya Geçtim oh dünya varmış
    kalan arkadaşlara diğer sınavlarda başarılar dilerim

4. eer

eer TÜİSAG Üyesi

86 B

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ACHILLIEUS

ACHILLIEUS TÜİSAG Üyesi

Ağustos sınavından 66 almıştım. aralık sınavından 80 aldım.
    Şimdi sıra yükselme sınavında. Benim arkadaşlara sorum ise sgk prim gün sayısına göre yükselme sınavına sadece 23 Şubat' ta mı girebileceğiz? (Örneğin 23 Şubat' ta başarılı olamaz isek ileride açılacak sınava girebilme şansımız var mıdır eğitim almadan)

Kalan arkadaşlara tavsiyem ise Resmi gazetede ÇSGB nin yayınladığı yönetmeliklerin hepsini en az 1 kez okumaları.

6. denizduru

denizduru TÜİSAG Üyesi

73 ile Asınıfı uzmanım.herkese hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah,diğer arkadaşlarada başarılar,kolaylıklar diliyorum..
    sağlık olsun şubat sınavında başarırsınız inşallah

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 6 Haziran 2014
  7. afiyans

afiyans TÜİSAG Üyesi

Dostum ben de aynı görüşteyim iptal edilen sorularla 71 e çıkmam lazımdı hadi 1-2- soruyu yanlış hatırlayalım 4 soru da yanlış hatırlanmazki. ben de 67 aldım

8. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

20 Ocak 2014 Pazartesi günü saat 23.59’a kadar önceden hak ettiği belgenin bedeli olarak 413.- TL’yi Genel Müdürlüğümüze ait Ziraat Bankası kurumsal tahsilat programı aracılığı ile yatırmaları gerekmektedir.

470 değil.parayı bugün yatıran varmı?

9. sinan bolat

sinan bolat TÜİSAG Üyesi

bende 69 kaldığın soru ile ilgili itiraz et. Bir soru için itiraz kabul edilse geçersin.

alice bu yazıya teşekkür etti.
  10. Neslihan ADIGÜZEL

Neslihan ADIGÜZEL TÜİSAG Üyesi

BEN 82 İLE GEÇTİM ŞÜKÜRLER OLSUN

11. Bunyamincicek

Bunyamincicek TÜİSAG Üyesi

isg katip e giriş yapacaksın, tabi önce parayı yatırman da gerekiyor. Sertifika gelmeden sınava girebilirsin. e-devlet şifresi ile giriş yapabilirsin.

12. murat yeşilçimen

murat yeşilçimen TÜİSAG Üyesi

77 ile gecmısım belge numaraları ne zaman cıkar

13. ömer erdem

ömer erdem TÜİSAG Üyesi

sınav sonucuna nasıl itiraz edebiliriz bilen var mı?

alice bu yazıya teşekkür etti.
  14. TUFAN KAHRAMAN

TUFAN KAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek var mı?

ssk da (4a) hizmet günüm 1459 bağkur da (4b) 4 ay 21 aralık sınavı ile c oldum şubattaki yükseltme sınavına girebilirmiyim bi yol gösterin

15. cxkare

cxkare TÜİSAG Üyesi

b sınıfı belgeyi almaya hak kazanım zirat bankasına ücet yatıran oldumu.

16. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar yükseltme sınavı için eğitim almak gerekiyor mu? Aralık sınavında C sınavını geçtim, şubatta yükseltme varmış sanırım duyuruu okudum ama açık değil.

Durumum şu: bu son sınavda yani aralıktaki sınavı geçtim ve A almayı hakettim. Şimdi A ya yükseleceğim. Duyuruya bakınca önce 413 tl sertifika parası vereceğim sonra da iş-katip den giriş yapıp sınav bilğilerimi kontrol ediceğim değil mi? Ama eğitim alınması/alınmaması gibi bir şey görmedim. Acaba bu duyuru eskileri mi ilğilendiriyor?

1 ay bir şey kalmış sınava vakit yok hemen durumu netleştirip a sınavı için spot bilğilere bakmak lazım. Açıklayan olursa şimdiden teşekkürler.

17. TUFAN KAHRAMAN

TUFAN KAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

Bakanlığı aradım hizmet birleştirmesi yapmam gerekiyormuş benim durumumda olanlara duyurulur.

18. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

Bu mesejlarda düzeltme yok sanırım.. Tekrar yolluyorum bir yerde yanlış yazmışım:

Arkadaşlar yükseltme sınavı için eğitim almak gerekiyor mu? Aralık sınavında C sınavını geçtim, şubatta yükseltme varmış sanırım duyuruu okudum ama açık değil.

Durumum şu: bu son sınavda yani aralıktaki sınavı geçtim ve C almayı hakettim. Şimdi A ya yükseleceğim. Duyuruya bakınca önce 413 tl sertifika parası vereceğim sonra da iş-katip den giriş yapıp sınav bilğilerimi kontrol ediceğim değil mi? Ama eğitim alınması/alınmaması gibi bir şey görmedim. Acaba bu duyuru eskileri mi ilğilendiriyor?

1 ay bir şey kalmış sınava vakit yok hemen durumu netleştirip a sınavı için spot bilğilere bakmak lazım. Açıklayan olursa şimdiden teşekkürler.

19. Eğitim kurumuna gerek yok. Ama istersen 2-3 günlük kurslar ile güncelleme yapabilirsin. Ama ben kendim için yönetmeliklere çalışarak, önceki sınavlarda çıkan A-B testlerini çözerek, hatta tüzüklere çalışarak 3 yıllık C'den A'ya 83 ile yükseldim. Ama çalışmaya şimdiden başlasan iyi olur. Spotlardan önce spotların kaynağından çalış, en son spotlara bakarsın.

20. Ömüruk

Ömüruk TÜİSAG Üyesi

87 lmışım herkese hayırlı olsun

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica