Duyuru 21 Aralik Sinav Sonucu Açiklandi

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında tolgatanyel tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Sedef fb

Sedef fb TÜİSAG Üyesi

benimde 3. girişimdi yani son hakkımdı. ve 68 aldım. hiç beklemediğim bir sonuçtu. açıklanana kadar geçiöem diye bakıyordum.

bu gün itiraz dilekçemi yollayacağım. sonucumun bir daha hesaplanmasını talep edeceğim.
    zararlı çıkmayız.

Sayın Arkadaşım,
    itiraz dilekçesiyle gerçekten geçen oldu mu?
    direk şahid olduğunuz arkadaşlarınızmıydı?

Saygılarımla,

2. Fatihhh

Fatihhh TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar. İtiraz dilekçesini nereye yollayacağız peki? mail olarak mı yollanacak?
    Arkadaşlar. İtiraz dilekçesini nereye yollayacağız peki? mail olarak mı yollanacak?

Last edited by a moderator: 6 Haziran 2014
  3. Cem Hamidi

Cem Hamidi TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar nasıl 3. girdiniz 2 hakkımız yokmu ?yönetmelikte açık bir şekilde 2 hak olduğu yazıyor*???

4. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Sen bayağı geriden gelmektesin

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. zoz

zoz TÜİSAG Üyesi

bu sınavdan başarısız olanlar şubatta girmek zorunda değil değil mi? mayısa da girebiliyoruz . yanlışım varsa lütfen düzeltin

6. Cem Hamidi

Cem Hamidi TÜİSAG Üyesi

Ali bey merhabalar ismim cem siteye yeni üye oldum.İş yeri hekimliği sınavı için başvurdum.Mayıs gibi kursu almıştım 18 ağustos ve 21 aralık sınavlarından sırası ile 67 ve 69 puan aldım.İstikrarımın takdire şayan olduğunu biliyorum :) 69 olan puanıma bugün itibariyle itiraz dilekçemi yazdım sonuç alamıyacağımı biliyorum.

Şimdi ben bir sonraki yapılacak olan sınava tekrar kursa katılmadan girebilirmiyim?İşyeri hekimliği için bahsediyorum yanlış olmasın.

Ali bey biraz araştırma yaptım 11 ekimde yayınlanan resmi gazeteye ulaştım.Orda sınav hakkı bitenler 1 yıl içerisinde yeni sınava katılabilir yazıyor.Yanlız o gazete yayımlandığında benim sınav hakkım bitmemişti.21 aralıktaki sınav ile bitti.Sizce bu yeni düzenleme beni kapsarmı ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

İşyeri hekimliği için sınavın kalktı kalkmak üzere diye biliyorum:
    http://www.resulkurt.com/?artikel,7162/

8. TUFAN KAHRAMAN

TUFAN KAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar SGK'ya gittim fakat onlar birleştirme emeklilik sırasında oluyormuş. fakat bana bir belge verdiler 4A PÖGS 1459 4B PÖGS 144 diyor 170 i aradım durumu söyledim bu şekilde kabul ediceklerini söylediler fakat ben bağkuru hiç ödemedim bu sorun olurmu dedim olabilir dediler bu konuda beni aydınlatıcak olana var mı ödeyiver diyenler olabilir ödemeyi düşünmüyorum. yardımcı olan var mı?

9. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Bence sizin 1 sınav hakkınız daha var ama işi garantiye almak için alo 170 'ı arayıp daha net bilgi alabilirsiniz
    Sizin 1 sınav hakkınız daha var. Eğer hakınız dolmuş ise her şeye silbaştan başlayacaksınız, yani tekrar kursa gidip aynı Prosüdürlerden geçmeniz gerekmekte.

10. Sedef fb

Sedef fb TÜİSAG Üyesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığğı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne
    İnternet üzerinden ise MEB sitesinden http://yegitek.meb.gov.tr/ linkinden iletişim kısmından mail atabilirsiniz.
    son yönetmelikle 3. hak tanındı.

11. ibrahim karabudak

ibrahim karabudak TÜİSAG Üyesi

2 sınav hakkında da başarılı olamayanlar yönetmelik çıktığı tarihten itibaren 3 yıl içinde açılacak tüm sınavlara girebiliyor 170 i arayın aynı şeyi söyleyecekler

Cem Hamidi bu yazıya teşekkür etti.
  12. rauf130

rauf130 TÜİSAG Üyesi

74 ile geçtim ve işlemleri başlattım inşallah bir an önce isg-katip'e düşer.

13. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar aralıkta C sınavını geçtim, bu şubattaki yükseltme sınavına gireceğim.

1) Sertifika ücretini illa yatırmamız mı gerekiyor?
    2) Yükseltme sınavı için sınav ücreti ödeyecekmiyim?
    3) A sınıfı sınavına gireceğim. Site çok karışık geldi çalışma notu nerden bulabilirim? Link verirmisiniz? Özellikle de çıkmış sorulara ait çözümler aramaktayım..

14. Cem Hamidi

Cem Hamidi TÜİSAG Üyesi

Mehmet bey sadece az tehlikeli işyerlerinde şart aranmıyor.Berberlerin bile tehlikeli işyeri olduğu düşünülürse hiç bir şeyin kalktığı yok :)
    ibrahim bey çok teşekkürler gece gece mutlu oldum.Gerçi ben dilekçede gönderdim 69la kalmıştım ama sonuç çıkacağını sanmam :(

15. ibrahim karabudak

ibrahim karabudak TÜİSAG Üyesi

hakkınızda hayırlısı olsun inşallah bi sonrakinde geçersiniz

16. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

Gökhan bey konuyu tekrar aydınlatma adına tekrar oarkadaşlarımla irtibata geçtim. Ben yanlış anlamışım arkadaşları olayın özeti şöyle: Aynen dediğiniz gibi fiziki olarak maddi olarak sertifikaya gerek yokmuş Bana bunu söylediklerinde ben de sertifikaya gerek olmadığını düşünmüştüm.. Parayı yatırmamız yeterli. Sertifika bir kağıttan ibaret. Parayı yatırdığımzda sistemde sertifika numaramız tanımlanacak. Bu nurarayla sistem üzerinden işlemlerimizi yapabileceğiz. Hem işlerimizi yapacağız hem yükseltme sınavlarına girebileceğiz. Ben de bu konuyu yanış biliyormuşum az daha yükseltme sınavını kaçıracakmışım, ayıkmış oldum teşekkürederim size.

Aralıkta C sınavını geçtim, pazartesi paramı yatırıp A ehliyeti için yükseltmeye gireceğim. Siz de yükseltme sınavına girecekseniz pazartesi 413 tl yatırmak için son gün, saygılar.

17. nsrtşhn

nsrtşhn TÜİSAG Üyesi

3 yıl ıcınde butun sınavlara gırebılıyomuyuz bu sınavda bnde 69 aldım kaldım da

18. alehandro293

alehandro293 TÜİSAG Üyesi

bu ne iş ya .69 almışım .arkadaşlar bır yol gösterecek olan yokmu.nasıl itiraz edebilim

arkadşlar lutfen yardım edin.yine sil baştan bu sınava çalışmak istemiyorum .bu isg sınavı stres ya

19. Alpozboyaci

Alpozboyaci TÜİSAG Üyesi

iki sınav ust uste 69 aldim ikisinde de itiraz dilekcesi verdim. sorum su daha once itiraz dilekcesiyle puan yukseltmesi alan var mi? ben hic karsilasmadim da.

20. ismet.clc

ismet.clc TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, Cuma günü, ziraat bankası kurumsal tahsilat sistemi ile 413 tl sertifika ücretini yatırdım. Ancak E-Devlet üzerinden ISG katip programına giriş yetkiniz yoktur diyor. 23 Şubat yükseltme sınavına girmek için, sanırım öncelikle yeterlilik durumunun isg katipten sorgulanması ve ordan başvuru yapılıyor. son süre olarak 27 ocak deniliyor. bu durumda ne yapmam gerekiyor...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica