Duyuru 21 Aralik Sinav Sonucu Açiklandi

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında tolgatanyel tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ismet.clc

ismet.clc TÜİSAG Üyesi

Bende aynı durumdayım, 170 i aradım birleştirin dediler.. Birleştirme yapılabiliyor mu? Yapılmıyorsa verdikleri belge ile müracaat mı etmek gerekiyor?

2. Sedef fb

Sedef fb TÜİSAG Üyesi

Merhaba,

yenilik ve eğitim teknolojileri genel müdürlüğüne itiraz dilekçeni gerekçesiyle ve bilgilerinle beraber gönderebilirsin.

3. Ysmnrtn

Ysmnrtn TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 69 lar 70 oldu dimi bi yalnışlık yok ?

4. ömer erdem

ömer erdem TÜİSAG Üyesi

Evet bi yanlışlık yok. Tc kimlik numaranızı girip öğrenebildiğiniz bir yer var. Yerini tam hatırlamıyorum. Facebooka iris akadmi yazın ekleyin. Sayfasında linki var.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ysmnrtn

Ysmnrtn TÜİSAG Üyesi

Girdim 70 olmuş ama meb de hala 69 yazınca güvenemedim çok şükür sorun yok o zaman teşekkür ederim

6. ömer erdem

ömer erdem TÜİSAG Üyesi

Tebrikler. Hayırlı olsun. Üstüne bi sınav daha yapıldı ama. Anlamı olur mu.
    Tebrikler. Hayırlı olsun. Mebden alındı artık. Biliyorsunuz artık ösym de. Ziraat bankasına harcını yatırmaya gidin. Tc kimlik numaranızı verince isminiz çıkıyorsa tamamdır. Çsgb nin sayfasından takip etmelisiniz artık. Parayı yatırınca e devletten görebilirsiniz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 6 Haziran 2014
  7. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

peki yükselme sınavı hakkı ne olacak şimdi? yeni bir dava konusu bu bence..

8. myuslu

myuslu TÜİSAG Üyesi

sınav hakkı tanıyamayız diyorlar,yükselme sınav hakkı için dilekçe göndermiştim cevabı gelmiş,facebook grubunda yayınlamıştım burda da paylaşıyorum gelen yazıyı.Bu demek oluyor ki mahkeme yolu açık 60 günü geçirmemek lazım dava açmak için...bakanlıktan gelen cevap.jpg

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  9. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Bencede derhal mahkeme açın.. böyle bişi yok.. hem senin hatandan sınavı kaybetttircen, hemde yükselme sınavı yapmican.. yok öle bişi.. haklarınız baki benden sölemesi..

myuslu bu yazıya teşekkür etti.
  10. osman.koyuncu

osman.koyuncu TÜİSAG Üyesi

myuslu bey ,

Devlet kurumlarında bürokrasi ve kalıplar içerisinde iş yapma alışkanlığı nedeni ile insanlar genel hatlarıyla düşünme yeteneklerini kaybedebiliyorlar. Yayınladığınız cevaben yazıdan yetkililerin sadece 24 mayıs yükselme sınavına giriş hakkı için sürenin geçtiğine ve bir işlem yapılamayacağına dair bildirim yapmışlar gibi... Bence cevaben gelen yazıyı ekine koyarak idarenin hatası nedeni ile muhtemel kazanılacak olan hakkınızın elinizden alındığını belirtip yeni bir yükselme sınavı açılarak dahil edilmeniz talebi ile tekrar dilekçe gönderin ve aynı gerekçelerle haksızlığa uğradığınızı BİMER 'ede bildirin . Bu taleplere bu şekilde kestirme cevaplarla kayıtsız kalacaklarına inanmıyorum / inanmak istemiyorum belki de... Şansınızı zorladığınız taktirde hakkınız olanı alacağınıza inancım tamdır. Bu kadar açık ve alenen konularda da mahkemelere başvurulursa daha doğrusu insanlar bu yola zorlanırsa zaten 6 aydan önce bitmeyen mahkemelerin süreleri 6 yıla çıkar. Ayrıca bu mahkeme kesinlikle lehinize sonuçlanır şüpheniz olmasın...

İyi çalışmalar,

myuslu bu yazıya teşekkür etti.
  11. mkekin1970

mkekin1970 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 21 aralık 2013 de sınavda kalmıştım fakat 30 mayıs 2014 de mahkeme kararı ile kazandım. Bu sonuçla ortada mağduriyet var. Bu konuda bilgisi olan varmı?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica