Duyuru 21 Aralik Sinav Sonucu Açiklandi

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında tolgatanyel tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Orhan AKSOY

Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

470 lira yatıracağız ve bakanlık sertifikamızı hazırlayıp gönderecek. ondan sonra da sahalara inmiş olacağız.

2. basri tezgeldi

basri tezgeldi TÜİSAG Üyesi

78 herkese hayırlı olsun

3. Kasım Özbay

Kasım Özbay TÜİSAG Üyesi

Kazanan çok. Maaşlar düşmez inşallah.

82C

Last edited by a moderator: 6 Haziran 2014
  4. bio.turgut

bio.turgut TÜİSAG Üyesi

80 ile bende geçtim.

maaş konusunda bi oda oluşturup şu bahsi geçen standardları sağlana bilirse on numara 5 yıldız

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Salih

Salih TÜİSAG Üyesi

B sınıfı 85 aldık. Bakalım bundan sonra ne olacak

6. eddi

eddi TÜİSAG Üyesi

Ulan bizim arkadaş son iki gün çalıştı 80 aldı. Biz 2 ay neredeyse hergün çalıştık 77...Herneyse yine de şu stresten kurtulduk. Hayırlısı olsun...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Tarhanacı

Tarhanacı TÜİSAG Üyesi

Sonuçlara göre C sınıfı İSG uzman maaşı asgari ücrete kadar iner gibi görünüyor

8. Alpozboyaci

Alpozboyaci TÜİSAG Üyesi

mayis 2013 sinavindan 69 aldim itira ettim sonuc alamadim. aralik 2013 sinavindan da 69 aldim. simdi itiraz etsem yine sonuc degismeyecek. herkesin bekledigi notun 1 puan alti gelmis bu isde bir is var

9. musa54

musa54 TÜİSAG Üyesi

ben de 3. sınav hakkında 69 ile kalanlardanım. (2. sınavda da 69 almıştım)
    4. sınav hakkı var mı? Bu konuda net bir bilgiye sahip olan arkadaş varsa bizleri bilgilendirmesini rica ederim.

10. Zeynep Selcan BAL

Zeynep Selcan BAL TÜİSAG Üyesi

85 aldım bende c sınıfıyım cok şükür. Sertifikayı almak için ücreti ne zamana kadar yatırmamız gerekli

11. onur ayvalık

onur ayvalık TÜİSAG Üyesi

nasıl itiraz ettiniz?

12. AhmetA

AhmetA TÜİSAG Üyesi

13. xman

xman Banned

PEKI parayı ne zman yatrcagız

parayı ne zman yatrcaz bugun olurmu

Last edited by a moderator: 6 Haziran 2014
  14. T. SEN

T. SEN TÜİSAG Üyesi

sanırım tüm sınıflarda başarı % 80 lerin üzerinde.hayırlı olsun herkese

15. Alper Turan Taşkın

Alper Turan Taşkın TÜİSAG Üyesi

Burada kazanan ve kazanamayan arkadaşalrı tebrik ediyorum. Özellikle kazanamayan arkadaşlar şunu unutmayın, Dünyanın sonu değil, Sağlığınız yerinde olsun, gerisi elbet bir gün olacaktır. Daha çok sınavlar yapılacak, Lütfen moralinizi bozmayın.sevgiyle kalın... İstatistikleri merak ediyorum kaç kişi geçmiş kaç kişi kalmış; Bu da önemli...

16. Bülent Kaymak

Bülent Kaymak TÜİSAG Üyesi

78 çok şükür..

17. serder52

serder52 TÜİSAG Üyesi

Şükür 74 ile kurtarmışım

18. tezcann

tezcann TÜİSAG Üyesi

83 ile B olduk, herkese hayırlı olur inşallah .Bütün İSG uzmanı arkadaşlara kazasız belasız çalışmalar diliyorum.Emeklerimiz boşa gitmesin kimse ucuza çalışmasın.....selamlar

19. Deniz Mert İçöz

Deniz Mert İçöz TÜİSAG Üyesi

Sertifika numaraları ne zaman tanımlanır isgkatipte?

20. eddi

eddi TÜİSAG Üyesi

Neyse yükseltme sınavını kazandık. Şimdi zimnen A olduk diyelim. Ama benim hep aklımı Bakanlığın 11.10.2013 tarihinde açıklamış olduğu sınav duyurusundaki ifadeler kurcalayıp durmaktadır. Hala iş bitmiş değil, son dakika golü yeme olasılığı var biraz daha temkin. Yine değişiklik yapılabilir. Bilginize...

"Bu duyurunun 7. maddesi doğrultusunda 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava girenler, başarılı olsalar dahi, daha sonra Genel Müdürlüğümüzce yapılacak incelemelerde durumları ilgili Kanun ve Yönetmelikte belirtilen hükümlere uymayanlara kesinlikle belge düzenlenemeyecek ve herhangi bir hak talep edemeyeceklerdir."

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica