Soru 21 Aralık Sınavı A Sınıfı Sonuçlarınız Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında mfk321 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. elif bayhatun

elif bayhatun TÜİSAG Üyesi

Hayırlı olsun herkesin sonuçları umarım dava sürecine takılmayız Arkadaşlar...

2. halilcoskun

halilcoskun TÜİSAG Üyesi

81 inşallah,diğer Arkadaşlarımıza da hayırlı olsun(cevaplarımı alabilmiştim)

3. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

Bu notlara bakılırsa, sınavın başarı oranı % 90 nın üzerinde olacakmış gibi görünüyor. Yükseltmeye katılanların sayısının 20 binin bayağı üzerinde olduğu söyleniyor ve bunun % 60 kadarını da A yükseltmeye başvuranlar oluşturuyormuş. Büyük olasılıkla 14 ocakta sonuçlar açıklandığında 13- 14 bin A sınıfı uzman piyasaya girmiş olacak. Bu sayı ihtiyacı karşılar sanırım. Bu durumda bakanlığın ikinci bir yükseltme sınavı yapmasına gerek kalmayabileceği dahi söyleniyor.

4. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

Bu konuda bilgisi ve duyumu olan var mı ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. irah koç

irah koç TÜİSAG Üyesi

6. Alpertunga

Alpertunga TÜİSAG Üyesi

80 , Allah'a şükür

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mfk321

mfk321 TÜİSAG Üyesi

aslında bu bilgiler elde olsa çok iyi olur da...
    bu konularda çok spekülasyon yapılıyor. anca çsgb da bir yakını olan varsa net bir şeyler söyleyebilir sanki.
    yine de rakamlar bir fikir veriyor.

8. berat melih

berat melih TÜİSAG Üyesi

9. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

77..herkese hayırlı olsun..asıl maraton şimdi başlıyor

10. adnan urgancı

adnan urgancı TÜİSAG Üyesi

73 herkese hayırlı olsun

11. ORHANN

ORHANN TÜİSAG Üyesi

en kötü 83

12. fırattek

fırattek TÜİSAG Üyesi

benim de 80 gibi . inşallah herkese hayırlı ve kazasız günler getirmesi dileğiyle

13. fırattek

fırattek TÜİSAG Üyesi

benim de 80 gibi . inşallah herkese hayırlı ve kazasız günler getirmesi dileğiyle

14. fırattek

fırattek TÜİSAG Üyesi

15. AYŞE DOĞANOĞLU

AYŞE DOĞANOĞLU TÜİSAG Üyesi

16. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

77 ile geçtim.. cevapları almıştım..

gerçekten 80 e ulaşamadığım için kızıyorum kendime.. çok ballı soruları kaçırmışım.. sınav heyecanı diyelim artık :)

Bu arada şubatta yine sınav yapacaklar arkadaşlar. mecburlar. çünkü bu sınavı geçemeyenlere ikinci hak vermek zorundalar. sonra aralıkta giremeyen şubatta girer diye duyuru yaptılar.. ayrıca duyuruda şubat 23 de sınav yapıcaz demişlerdi, şimdi onu değiştirip şubat ve mayıs sınavları yapılacak yazmışlar.
    demek ki yılda 3 sınav hakkını mayısta tamamlayacalar. sonrasında sınav olacağına bende emin değilim.
    20 bini aşkın A sınıfı olabilir. Yalnız bu sınavın kolay olacağı çok açıktı. çünkü ocakta ihtiyacı karşılayacak isgu ya ihtiyaç vardı.. bundan sonraki A ve B sınavları geçmiş yıllardaki gibi çok zor olabilir gibime geliyor..

17. mehesen

mehesen TÜİSAG Üyesi

Selam 82 gibi görünüyor. Ama farketmez 70 üstü yeter. Herkese tebrikler. Allah kazasız günler versin.

18. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

99 alan arkadaş varmış... tebrik ederim kendisini.. süper.. ::ok::

19. Erol Bayrak

Erol Bayrak TÜİSAG Üyesi

20. inangokhan

inangokhan TÜİSAG Üyesi

bende 87 en çok alınan puan bu galiba

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica