Soru 21 Aralık Sınavı A Sınıfı Sonuçlarınız Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında mfk321 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. isguzm

isguzm TÜİSAG Üyesi

Çok Tehlikeli sınıfta yer alan inşaat maden metal sektöründe hizmet vereceğiz artık bu sektörlerde oran ölümlü iş kazaları uzuv kayıplı ile beraber %50 nin üstünde A olduk kendimizi kurtarcak tecrübeye sahip değiliz bilgimiz var ama sahada bunu pratiğe dökmek kolay değil belkide C olarak hiç saha tecrübesi olmadan A olan arkadaşlarımız da vardır dikkat etmemiz gerekiyor kanun namına çalışıyoruz herşey yasal yollarla işliyor herşeyi terazinin bir kefesine koyup karşılığında ne isteriz bir düşünelim çabuk karar vermeyelim.
    Kazanan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim kazanamayan arkadaşlara diğer sınavda başarılar dilerim. Allah kazadan beladan korusun bizleri...

2. ermanoral

ermanoral TÜİSAG Üyesi

86 + 2

herkese hayırlı olsun

3. edc

edc TÜİSAG Üyesi

70 i geçiyor bir aksilik olmazsa
    bende kamuda çalışıp bir işimize acaba kullanabilecekmiyim diyenlerdenim. Sizlerin paylaştığı konu benide tedirgin ediyor. Ama işin ayaklar altına alınıp alınmaması o birazda bu belgeyi alanların elinde. 7 yılda girmeyi ancak hakedebilceğimiz bir sınav ve belge hakkı önümüze altın tepsi ile sunuldu. Bizler kolay elde edilen değerlerin kıymetini bilmeyen bir milletiz. İnşallah bu belgeleride o hale getirmeyiz. Bu birazda belge sahiplerinin elinde birbirini kırmak için değil birlik olmak için uğraşırsak aynı değerde devam edebiliriz. Herkese hayırlı olsun.

Ercan Mattaoğulları bu yazıya teşekkür etti.
  4. Erdem BULUT

Erdem BULUT TÜİSAG Üyesi

75...

SERTİFİKA HİÇBİR ŞEYDİR, BİLGİ HERŞEYDİR...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Buradaki yorumlara kesinlikle katılıyorum arkadaşlar. Aman dikkat. Ben de dahil sahada tecrübesi olmadan A olan pek çok arkadaş var. Bunun kıymetini bilelim, riske girmeyelim ve ucuza gitmeyelim derim.. tabi herkes bunu yapmayacak..
    bakınız sınava 105 bin kişi girmiş. burada sınav kolaymı zormu oylayan 1500 kişi bile değil.. bizim konuştuklarımızdan haberi bile olmayan binlerce uzman ucuza çalışacaktır.. Umarım başlarına zeval gelmez.. ben 2-3 sene sonra elemeler olacağını düşnüyorum.. üzgünüm, acı konuşuyorum belki ama gerçek bu ne yazık ki..

6. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

yok canı mdaha neler.. sertifikan olmadan bilgi kullanılamayacağı içi oda bir hiçtir..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. kanaryam

kanaryam TÜİSAG Üyesi

80 Aldık gibi gözüküyor. Allah her kesin gönlüne göre versin

8. pritor

pritor TÜİSAG Üyesi

İnşallah 80 aldık hayırlısı bakalım

9. kguben

kguben TÜİSAG Üyesi

Sanırım 70... heyecan olmadan çekilmiyor hayat malum :) 69 olursa da nasip diyeceğiz artık...
    Başarılı arkadaşları tebrik ederim

10. muhtar9816

muhtar9816 TÜİSAG Üyesi

bir aksilik olmazsa 80 inşallah

11. bilgesena

bilgesena TÜİSAG Üyesi

Geçen mayıs sınavında C den 80 almıştım . A sınavından da aynı notu bekliyorum bir aksilik olmazsa inşallah. Herkese hayırlı olsun.

12. Ercan Namdar

Ercan Namdar TÜİSAG Üyesi

77. oldu herhalde

13. TAMSTANDART

TAMSTANDART TÜİSAG Üyesi

76 gibi görünüyor

14. spider

spider TÜİSAG Üyesi

15. Ahmet TURHAN

Ahmet TURHAN TÜİSAG Üyesi

87 ile A gelsin
    18 Ağustos 2013 C sınavında 78 almıştım.
    Kamu kurumunda çalıştığım için şimdilik bir işime yarayacağını zannetmiyorum. Hayırlısı olur inşallah
    Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum

16. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

76 herkeze bol şans ben milyarları toplamaya gidiyorum bye....sakın fiyat düşürmeyin.

17. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

işallah kazanırsın

18. çetin özdemir

çetin özdemir TÜİSAG Üyesi

tuğrul beyy hızlısınn yine. çetin ben

19. Mete Tanören

Mete Tanören TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sonuçlar ne zaman açıklanacak bilginiz var mıdır?

20. Üçağaç

Üçağaç TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica