Soru 21 Aralık Sınavı A Sınıfı Sonuçlarınız Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında mfk321 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. irfan çepni

irfan çepni TÜİSAG Üyesi

İrfan ÇEPNİ, 85 inşallah... Herkesin emeğinin karşılığını alması dileğiyle...

2. T. SEN

T. SEN TÜİSAG Üyesi

80

3. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

a ve b sınavına kaç kişi girdi bilen var mı?

4. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

bence bağımsız çalışmalısn. OSGB ye başvurmamalısın.. 10 bin den aşşa A işi yapmamalısın.. skala 15-20 bin olmalı.. sayı çok olsa bile kabul etmemelisin..
    dişini sıkmalısın.. eğer 10 bin altında çalışırsan tam zamanlı, işte o zaman A sınıfı ücreti yere inmiş demektir..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. dikey35

dikey35 TÜİSAG Üyesi

6. bilgin1975

bilgin1975 TÜİSAG Üyesi

Kendi adıma konuşuyorum. Proje müdürü işveren vekili olarak direk savcının karşısına çıkıyor ve bütün işten sorumlu 10 000 lira alırken. Görevi işveren e tavsiye olan bizlere hele sayımız 800 den 16000 e çıkmışken 5000 bile vefmezler.
    Gerçekçi olalım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. metin gezgin

metin gezgin TÜİSAG Üyesi

gebe kadınların gece çalışması sorusunda tezat var kadınlarda doğum borçlanması 2 sene hakkı 1 sene ile kısıtlanmış oluyor.

8. isomiso67

isomiso67 TÜİSAG Üyesi

benin 88 netim var.

9. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

yapmican o zaman o işi.. kendine güvenicen ve yapmıyorum dicen..

10. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

sen yapmazsan başkası yapacak bu işin piyasası düşecek şuan OSGB ler a sınıfı uzmana 4000-6000 arası veriyorlar.şubattan sonra bu piyasa iyice düşecek

11. senel

senel TÜİSAG Üyesi

4000 tl ye benim inşaat gibi hiç anlamadığım bir alanda çalışmam mantık dışı olur, bu parayı zaten 10 yıllık mühendis olarak kendi işimizde almamız gerekir..

12. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

4000 mi? yarı zamanlı mı? yani haftada 1-2 gün gidince verecekse olur.. yoksa boşver..
    rakkam düşmez dostum..
    aslında şu var, c sınıfı file 2750 tl den aşşa kabul etmemeli.. SGK nın mühendis maaş sınırı buymuş. aşşada ödenen primleri kabul etmiyormuş sgk..

ayrıca ocak ayına girdik zaten.. hala kanun nasıl işleyecek belli değil? sadece kurumsa lfirmalar isgu aldılar. diğerleri? beklemede muhtemelen.. cevalar yağmaya başlarsa rakkam düşmez.. ama seçim var, pek isgu çalıştırmıyor die ceza geleceğini düşünmüyorum.. o sebeple 5-6 ay zamanı var bu işin oturmasının.. şahsi kanaatim o yönde..

13. murat yazıcıözel

murat yazıcıözel TÜİSAG Üyesi

14. ivme

ivme TÜİSAG Üyesi

80-83 arası bir sonuç alacağım.

15. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

o başkasıda savcının karşısına çıktığında post'un öyle ucuz olmadığını görür...

16. Hasan Uslu

Hasan Uslu TÜİSAG Üyesi

Bence A sınıfı olmuş yani aşağı yukarı meslekte 10 senesini doldurmuş bir mühendis zaten mevcut şartlarda 3000-4000 arası alır.Eğer bundan daha fazla almayacaksa neden iş.güv. uzmanlığı yapsınki?

17. denizceren

denizceren TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar olaki 2 hakkımızdada A yada B sınavını kazanamadık,başka hakkımız yok değilmi.bu seneye mahsustu bu ayrıcalık.

18. Fügen Eryüce

Fügen Eryüce TÜİSAG Üyesi

Cumhuriyet gazetesin de de sınav sorularının dağıtıldığı haberi çıkmış. Umarım iptal olmaz sınav.

19. eddi

eddi TÜİSAG Üyesi

Yani 76-78 arası gibi görünüyor.

20. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

ne yazık ki başka hak yok.. alan aldı, almayan C ise hali hazırda 7 sene çalışacak A olak için..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica