Soru 21 Aralık Sınavı A Sınıfı Sonuçlarınız Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında mfk321 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

bu haberi bende duydum.. umarım doğru değildir..

http://yenisafak.com.tr/gundem-haber/skandal-sinav-02.01.2014-599825?ref=manset-5

2. EFE38

EFE38 TÜİSAG Üyesi

80 - 85 arası bir aksilik olmazsa

3. osmannn

osmannn TÜİSAG Üyesi

74 inşaallah. bazı arkadaşların yorumlarından şunu anladım. iptal sorular olmazsa diyorlar. doğru soru iptal olursa puan düşüyor mu?

4. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

düşmez

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. denizceren

denizceren TÜİSAG Üyesi

umarım öyle bir duruma düşmem,cevabınız için teşekkür ederim

6. esh&s

esh&s TÜİSAG Üyesi

min 82

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

ben C ye girdim.86 geliyor.Sonra evde A nın sorularını çözdüm 82 doğru.Eee nede olsa Şubatta A sınavım var.Çok büyük bir fark göremedim A sınavıyla B ve C arasında...

8. esh&s

esh&s TÜİSAG Üyesi

min 82

9. denizceren

denizceren TÜİSAG Üyesi

21 aralıktaki A-B-C sınavları çok kolaydı Yüksel bey,inş şubatta A olursunuz

10. eddi

eddi TÜİSAG Üyesi

7, 47 ve 59 soruları iptal olmuş buradan da 3 puan 85 ise benim yazdığım gibi değiştirilmiş buradan da 1 puan 78+4=82 puan oldu. Hadi hayırlısı...

11. saya42

saya42 TÜİSAG Üyesi

12. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

O rakam 2013 içindi, 2014 de değişti

13. omer_bacak

omer_bacak TÜİSAG Üyesi

A sınıfı olup bin liraya çalışın arkadaşlar ayıptır fazla para istemeyin gariban iş verenlerden, 4000 çok değil mi ya.

14. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar dün bi görüşme yaptım.. şu anda A sınıfı saati 110 tl imiş.. ama 70 e düşücek biz 70 den veririz dedi vatandaş.. birde +prim dedi. prim şartı ne die sormadım çok ilgilenmedim çünkü.. çok tehlikeli iş ti.. 180x70= 12600 + prim..
    buradada dendiği gibi, herkesin oluru neyse rakkam o dur.. lütfen ve lütfen 10 bin den aşşa tam zamanlı çalışmayın. teklifleri kabul etmeyin.. mecbur gelecekler..
    kaldıki 6000 A sınıfı uzman olacak deniyor sınav sonunda.. yarısı piyasaya çıksa 3000.
    yinede sayı az, rakkam aşşa çekğilmemeli.. şubat sınavnda da 6000 kişi gelse, onlarında yarısı çalışmasa, 6000 eder.. yine az.. rakkamı 10.000 TL altına çekecek bir durum yok.. siz red edin, mecbur gelirler peşinizden..
    zira başka bir yerle daha görüştüm.. OSGB ymiş, A sınfı bulamadığı için şirketide kapamamak için bina yönetim işine girmişler. A sınıfı olduğumu duyunca atladılar. p.tesi haber verecekler görüşme için..
    tekrar ediyorum, lütfen kendimizi ağırdan satalım..
    Saygılar..

15. Ehakkas

Ehakkas TÜİSAG Üyesi

B lerde çok tehlikeliye bakabileceği için ücretler cok düşecek A veya B 6000 i gecmez

16. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

Düşmez ,siz doğru iken 1 puan alacakken ,iptal olunca da herkes ile beraber size de 1 puan eklenmiş olur.Yani hiçbir değişikliğe maruz kalmamış olursunuz.

17. bilgin1975

bilgin1975 TÜİSAG Üyesi

benim demek istediğim. bütün pojeyi omuzlayan 10 000 alırken, isg bu kadar alamaz.
    nitekim konyada 1000 liraya a isg uzmanları dolaşmaya başlamış.

18. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum ona bakarsan 60 TL ye risk analizi yapan var.
    dün dolaştım esnafı, 3-4 aydır bir sürü adam dolaşıo risk analizi vs. .vs.. için dedi hepsi..
    pes dedim.. tehlikeli sınıfta çalışanı olan firmlara gittim, 3 ay önce başladık dediler..
    ağustos sınavını kazananlar piyasaya inmiş bile biz burda yazıp dururken :evet:

fiyatı aşşa çeken enayidir.. risk analizini 60 a yapan enayidir.. kaldıki uyanık bi mali müşavir ile tanıştım. 500 mükellefi var.. geçen sene 500 ile 1200 tl arasına risk analizi yapmış ve yaptırmış. düşün sen rakkamı.. pastadan payını alan aldı.. kalanlar ücreti düşürmeye çalışacak.. ama şu var, hala herkes yaptırım olmadığı için hiç biş yapmıo.. böylece piyasada aç kurtlar dolaşıp rakkamları aşağı çekiyor.. 2-3 sene sonra oturacak.. onlar piyasadan silinecek..
    birşey daha öürendim, geçen temmuzda başlamış ama sonra yasa ertelenince kaldırmışlar. sgk primlerini ödemek için şirketlerin isgu sertifika numarasını girmek gerekecekmiş.. mali müşavir dedi. o sebeple o da OSGB kurmuş :)

bu ay aralık pirimleri yatacak dio.. şubatta göreceğiz bakalım dedi o tab çıkacakmı sgk sitesinde.. eğer çıkarsa işte o zaman yana yakıla isgu aricak şirketler.. işte gelde rakkamı aşşa çek.. bulamicaklar.. bu sefer düşük fiyata çalışanlara bile yüksek fiyattan teklif gidecek.. :evet:

o sebeple herkes beklesin.. isgu çalıştırma sorumluluğunda olanlar anlaştı zaten.. olmayanlar açıkta şu an ve umurlarında değil.. sgk primlerini ödeyemeyince nolacak bakalım göreceğiz.. ::ok::

ATURAN bu yazıya teşekkür etti.
  19. Erdem BULUT

Erdem BULUT TÜİSAG Üyesi

Siz sadece sertifika ile çalışan İG uzmanlarının neticesinin ne olduğunu, kendilerinin de başlarına neler geldiğinden haberiniz olmadığı anlaşılıyor..

20. Erdem BULUT

Erdem BULUT TÜİSAG Üyesi

Siz sadece sertifika ile çalışan İG uzmanlarının neticesinin ne olduğunu, kendilerinin de başlarına neler geldiğinden haberiniz olmadığı anlaşılıyor..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica