21 Aralık Sınavına Yükseltme Sınavına Girmeye Hak Kazanıp Kazanmadığımızı Nerden Öğreneceğiz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ekecik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ekecik

ekecik TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 21 aralıkta belge yükseltme sınavı için posta yoluyla evrakları genel müdürlüğe göndermiştim.Şimdi sınav ücretini yatırmak istiyorum lakin belge yükseltme sınavına girmeye hak kazanıp kazanmadığımızı nerden öğreneceğiz?

sisko ve deniz derinsu bu yazıya teşekkür etti.
  2. omer_bacak

omer_bacak TÜİSAG Üyesi

ben parayıda yatırdım ama hala başvurular açılmadı

3. omer_bacak

omer_bacak TÜİSAG Üyesi

meb.gov.tr den takip ediyorum

4. Ümit Mert

Ümit Mert TÜİSAG Üyesi

Parayı yatırdık. Bekliyoruz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. omer_bacak

omer_bacak TÜİSAG Üyesi

ben 170 i de aradım onlar da bişey bilmiyor

6. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Parayı yatırdık diye içim rahat,demek ki listedeyiz yoksa yatıramazdık

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fatihöztürk

fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

Çok da rahat olmasın açılacak ekranda bilgileriniz olmazsa 35 tl boşa gider.:ağlama:

8. dergah05

dergah05 TÜİSAG Üyesi

Bir kaç gün önce bakanlığa gittim.Orada da muhattap bulmak zor.Yetkili birisine ulaşabildim.22 Aralıkta MEB in sayfasında liste yayınlanmasını beklediklerini söylediler.Henüz bir liste yok.

e-mine bu yazıya teşekkür etti.
  9. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Ben Mayıs ve Ağustos sınavlarından 67-68 alarak c'yi geçemedim,3. sınav hakkı için dilekçeyle başvurdum ve İnternet üzerinden 35 Tl'yi yatırdığımda ekrana kendiliğinden 3. sınav hakkı çıktı.Makbuzda da öyle yazıyor böyle bir hakk tanınmamış olsa orda 3. sınav hakkı demezdi diye düşünüyorum.
    Herkese Başarılar

10. madenci27

madenci27 TÜİSAG Üyesi

ya bugün bankaya gittik 3 arkadas sistem sınav ücreti kısmı acılmıyor dedi acaba kabul edilmedikmi

11. sapropel

sapropel TÜİSAG Üyesi

rahat olmasın. ben benim 17 yaşındaki oğlumun kimlik nosunu girdim onunda ismi çıktı. o yüzden bankada çıkan isimlere güvenip para yatırmamak gerekir diye düşünüyorum

12. Hakan KARAKAŞ

Hakan KARAKAŞ TÜİSAG Üyesi

Daha önceki sınavlarda (18 Ağustos, 18 Mayıs...) MEB Başvuru ekranında EFT ve HAVALE ile yapılan ödemeler kabul edilmiyecektir diye bir ibare var. Kurumsal Tahsilat Programı aracılığıyla yatırılacaktır. deniyor. Henüz MEB'in sitesinde sınav Başvurusu yayınlanmadı. Beklemekte fayda var diye düşünüyorum...

13. snakedoc

snakedoc TÜİSAG Üyesi

dilekçe gönderen herkes para yatırıp sınava girebilecek, kabul edilme,listede olma v.b. bir kontrol yok.Daha doğrusu kontrolün sınava yetişmeyeceği, dilekçe gönderen herkesin sınava alınacağı, kontrol sonucuna göre belgenin verilmeyeceği veya iptal edileceği de duyuruda yazıyordu.

kystn, emye87 ve kkkmsk bu yazıya teşekkür etti.
  14. erkanozturk

erkanozturk TÜİSAG Üyesi

Her iki sınav ücretinide eft ile yaptım internet bankacılığından. sıkıntı olmadı.Kafamı kurcalayan soru şu..
    sınav başvurularında sadece İşyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı 3. sınav hakkı gözüküyor..Yatırdım ama hayırlısı

15. Hilal Aydın

Hilal Aydın TÜİSAG Üyesi

sınav başvuru linki henüz mebin sayfasında yok değil mi

16. Hakan KARAKAŞ

Hakan KARAKAŞ TÜİSAG Üyesi

Bende o noktaya takıldığım için henüz ücreti yatırmadım...

17. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar link verirmisiniz ben neden göremiyorum sınav başvuru ekranını...

18. fondness

fondness TÜİSAG Üyesi

liste yok birşey yok başvuru günü gelmiş, sizin yapacağınızın işinde diyesi geliyor insanın!

19. Bashkaya

Bashkaya TÜİSAG Üyesi

Bu senenin 3.sınavı olduğu için "3.sınav" diye yazıyor olabilir

e-mine bu yazıya teşekkür etti.
  20. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica