21 Aralık Sınavına Yükseltme Sınavına Girmeye Hak Kazanıp Kazanmadığımızı Nerden Öğreneceğiz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ekecik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. NeşeB

NeşeB TÜİSAG Üyesi

sanırım başvurular pzt. ye kaldı. bu saatten sonra başvuru ekranı açılmaz herhalde...

2. demirkanhacı

demirkanhacı TÜİSAG Üyesi

3. sınavdan kasıt bakanlığın 2013 yılı için 3. sınavı yapıyor olması.mayıs,ağustos, aralık.

3. Bashkaya

Bashkaya TÜİSAG Üyesi

4. Oğuz Burak

Oğuz Burak TÜİSAG Üyesi

parayı yatırdıktan sonra burdan başvuruyu yapabiliriz değil mi? Şu an giriş yapamıyoruz , arkadaşımla denedik ''Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28
    0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.) '' şeklinde uyarı verdi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 22 Kasım 2013
  5. NeşeB

NeşeB TÜİSAG Üyesi

bende de aynı sorun var? ne yapmalıyız bilen var mı

6. NeşeB

NeşeB TÜİSAG Üyesi

bende de aynı sorun var? ne yapmalıyız bilen var mı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. incilay83

incilay83 TÜİSAG Üyesi

bende de aynı hatayı verdi

8. uzman

uzman TÜİSAG Üyesi

bende de aynı hata

9. diyap

diyap TÜİSAG Üyesi

bendede aynı hatayı veriyor arkadaşalar

10. diyap

diyap TÜİSAG Üyesi

şu an tekrar denedim parayı yatırmama rağmen yatırılmamış demektedir.

11. erhaneeser

erhaneeser TÜİSAG Üyesi

prim sayısına göre belge yükseltme sınavına girecekler 27 kasımdan itibaren başvuru yapabilecekler diyo

Sait isg ve ahmet koca bu yazıya teşekkür etti.
  12. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

ben de giremedim nedendir bilmiyorum.

13. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

TELAŞ YOK!!!

Arkadaşlar şimdi yeniden girmeyi denedim ve gelen mesajı sonuna kadar okuduğumda gördüm ki, mesajın sonunda sınıf yükseltme için başvuracaklar 27 kasım tarihinden itibaren başvurabilecekler yazıyor

savasci bu yazıya teşekkür etti.
  14. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

benimki run time error veriyor.. gece boyunca düzelteceklerdir.. yada yarın. ben p.tesiye kalacağını sanmıyorum..

15. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

boşa gitmez. yatırdığınız şubeye dilekçe veriyorsunuz 10 gün sonra geri veriyorlar..
    ama para yattığına göre bencede sınav hakkı geldi demektir.. yoksa herkes başvururdu..

16. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

kendimi düzeltiyorum. 22 yaşındaki lise mezunu yiğenimin tc sini yazdım, onun adıda çıktı, 35 TL yatırabilirim istersem ama üniversite mezunu bile değil :(
    demek ki tc si girilen herkes para yatırabilyor :(
    eyva eyva :)

17. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bir şok daha.. 83 senesinde vefat etmiş dedemin tc sini yazdım.. o da çıktı.. 8-)cukkacukka

sanırım tc si olan herkes bu sınav harcını yatırabiliyor.. geçmiş olsun.. 8-)

cansediment bu yazıya teşekkür etti.
  18. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

O çıkan yazıda sınıf yükseltme sınavına gireceklerin başvurularının 27 Kasımda başlayacağı yazıyor.

19. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

MEB den bana gelen mail aynen aşağıdaki gibidir.
    • Re: 222222222& IE - öz madenci & 21.12.2013 Tarihli Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Başvurusu‏

Kişilere ekle
    22.11.2013

Kime: özmadenci@hotmail.com

Sn öz madenci,
    Üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar,
    başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir.
    Ümit ÇELİK
    Bilgi İşlem Grup Başkanlığı
    YBS Şubesi
    -----Özgün İleti----- From: özmadenci@hotmail.com Sent: Friday, November
    22, 2013 10:20 PM To: ucelik@meb.gov.tr ; mevludezengin@meb.gov.tr
    Subject: 22222222& IE - öz madenci & 21.12.2013 Tarihli Çalışma ve Sosyal
    Güvenlik Bakanlığı İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı
    Başvurusu
    üst sınıf için dilekçemi verdim kabul edildi ancak başvuru işlemlerinde
    işlem yapamıyorum hata veriyor
    BAŞVURU BİLGİLERİ

TC Kimlik No : 22222222222222
    Adı Soyadı : öz madenci
    Eposta : özmadenci@hotmail.com
    IP: 81.213.238.70
    Internet Tarayıcısı: IE

e-mine bu yazıya teşekkür etti.
  20. Hakan KARAKAŞ

Hakan KARAKAŞ TÜİSAG Üyesi

MEB Başvuru işlemlerinde bir dizi uyarı yazısından sonra "veyaÜst sınıf İş güv. Uzmanlığı için sınava girecekler 27 Kasımda Başvuru yapabileceklerdir" şeklinde bir uyarı yazısı çıkıyor. Şimdi biz veya denilen kısıma kadarki uyarıya göre hareket edip faksmı çekicez yoksa 27 kasımdamı başvurucaz? Ayrıca sınav ücretini 27 kasımda mı yatırıcaz?...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica