21 Aralık Sınavına Yükseltme Sınavına Girmeye Hak Kazanıp Kazanmadığımızı Nerden Öğreneceğiz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ekecik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

hayır, sınav ücretini 22 sinden sonra yatırabilirsiniz.. 3 aralık hem para yatırma, hem başvuru için son gün.. para yatırdıktan sonra başvuru yapılabilecek. başvuru da 27 sinde başlayacakmış.. hayırlısı..

2. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

27 kasımı bekliyeceğiz ve göreceğiz. nasılsa 3 aralığa kadar zamanımız var.

3. glryvz

glryvz TÜİSAG Üyesi

veya ....3. sınavdan kasıt iki kere girip kazanamayan ve 3. sınav hakkını torba yasayla alanlar da olabilir..

4. gilgin

gilgin TÜİSAG Üyesi

Sonuçta işimiz Allah'a kaldı, dua edelim ;

Yarabbim, bize verdikleri sözleri tutabilen, yaptıkları işleri zamanında yapabilen veya yapabileceği tarihi doğru tayin edebilen bürokrat ve yöneticiler nasip et.
    Amin...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

egy, selimmuratilgaz, osman onur ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. ahmet koca

ahmet koca TÜİSAG Üyesi

27 kasımı bekleyeceğiz mecbur.

6. Yahyas

Yahyas TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar
    22 kasım cuma günü ziraat bankası bankamatiğinden 35 tl yi yatırdım.21 aralık iş güvenliği sınavı diye dekontta yazıyor.meb in sitesinden başvuruya girdiğinizde yükseltme için 27 kasım diye uyarı çıkıyor,doğrudur.tahminim şu an yükseltme harici başvuruları alıyorlar.27 kasımdan itibaren de yükseltme sınavı için başvuruları alacaklar.ben kurumsal tahsilat programı ile bankanın içinden yatırmadım.bankamatikten yatırdığım için umarım sorun olmaz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Sait isg

Sait isg TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar aynen.. Seviye yükseltme sınavına girecekler 27 kasımdan itibaren denesin..Bendede aynı uyarıyı verdi.. Ama 3.sınav hakkına girecekler için olay nedir hiçbi açıklama yok sistemde...

8. Fatih ÖZKAN

Fatih ÖZKAN TÜİSAG Üyesi

MEB başvuru sayfasında çıkan uyarı aşağıdaki gibi;

''Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
    veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir''

Yükselme sınavı için para yatırıp, 27 Aralık tarihini beklememiz gerekeceği anlaşılıyor.

Bekleyelim ve görelim...

9. GökayAydogan

GökayAydogan TÜİSAG Üyesi

Dilekçenin kabul edildiğini nerden biliyorsun ? Bu konu ile ilgili kontrol yaptığın bir yer var mı ?

10. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

ellerine ulaştığını biliyorum. kabul edilip edilmediğini bilmiyorum...

11. Burak HEKİM

Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

bende birşey sormak istiyorum başvuru dilekçesi vb bahsediyor. Giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir.
    bu prim gün sayısı ile başvuru yapanlar içinde geçerlimi ben evrakları elden gönderdim ve teslim alındığını biliyorum fakat başvuru ekranımız yok bunun içinde mi 27 sini belkeyeceğiz.

12. Ahmet TURHAN

Ahmet TURHAN TÜİSAG Üyesi

Burak bey Bendeki durum da aynı, Galiba yükseltme için başvuran herkes 27 kasımı bekleyecek

13. Burak HEKİM

Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

galiba ahmet bey sonuç öyle olacak.

14. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

ARAKADAŞLAR 27 KASIMDAN ÖNCE PARAYI YATIRSAK SIKINTI OLUR MU YOKSA 27 KASIMIMI BEKLEMEMİZ LAZIM PARA YATIRMAK İÇİN ÇÜNKÜ YÜKSELME SINAVLARI BASVURULARI 27 KASIMDIR DENİLİYOR?

15. Ahmet TURHAN

Ahmet TURHAN TÜİSAG Üyesi

parayı yatırabilirsin, beklemene gerek yok..

16. hkntmr

hkntmr TÜİSAG Üyesi

ziraat bankası para yatırma linkinde 3. sınav için diye bir tabir geçiyor, bu konuda kafam karıştı
    ben yükselme sınavına gireceğim, parayı yukarıda belirtilen şekliyle yatırabilir miyim

17. hulisg

hulisg TÜİSAG Üyesi

Şaka mı bu, 83 yılında TC NO olayı var mıydı?

18. Mete TAŞCI

Mete TAŞCI TÜİSAG Üyesi

TC vatandaşı olmuş herkesin TC kimlik No var. Ben Dedemin (Ö 1963) ve dedemin babasının (Ö1932) kimlik No'larını bile buldum. yasaya göre her hangi bir zaman diliminde vatandaş olan herkese (ölmüşte olsa, vatandaşlıktan çıkmışda olsa bir bir numara veriliyor.

19. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

aynı durum benımde başıma geldi halkbankasından 3.sınav diye acaba 27 kasımdan önce yatırdığımız içinmi böyle bir durum söz konusudur?Şimdi yanlış sınav için para yatırmış durumdamıyım?

20. kkkmsk

kkkmsk TÜİSAG Üyesi

bu duyuruyu paylaşabilirmisin

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica