21 Aralık Sınavına Yükseltme Sınavına Girmeye Hak Kazanıp Kazanmadığımızı Nerden Öğreneceğiz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ekecik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

yok çok ciddiyim.. Atatürk ile birlikte tc başlamış.. dedemin üzerine ev kalmış. ananem vefat edince geçen sene veraset işlerini yaparken karşımıza çıktı.. dedemin tc si ni istediler.. senin dediğini dedim.. şakamı bu ölmüş adam dedim.. :)
    şaka değil, tc vatandaşı olan herkesin var dediler.. atatürk ün ki 1 miş mesela. kontol etmedim ama öyleymiş.. sonuç olarak şaştım kaldım :)

yanlış sınava para yatırsak bile sorun yok.. geri alırız.. ben soru itirazı yaparken, yanlışlıkla sınav itirazı yapmışım.. 10 tl için dilekçe verdim.. 1 hafta sonra gittim geri aldım şubeden..

2. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Bu duyurunun 7. maddesi doğrultusunda 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava girenler, başarılı olsalar dahi, daha sonra Genel Müdürlüğümüzce yapılacak incelemelerde durumları ilgili Kanun ve Yönetmelikte belirtilen hükümlere uymayanlara kesinlikle belge düzenlenemeyecek ve herhangi bir hak talep edemeyeceklerdir.

kaynak: http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21aralik_sinavi

3. emin pehlivan

emin pehlivan TÜİSAG Üyesi

Ben A Sınıfı için gerekli belge ve dilekçemi göndermiştim. sınav ücretini ödedim. MEB nın sınav başvuruları lingi üzerinden kaydımın yapılası için girdiğimde:

“Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
    veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir”

Şeklinde uyarı aldım. Anladığım sınıf yükseltmede 27 kasımdan itibaren sistemin başvurumuza açılacağı……

4. Fatih ÖZKAN

Fatih ÖZKAN TÜİSAG Üyesi

Bugün 27 Kasım, kayıt yaptırmayı deneyen oldu mu?

Ben denedim aynı uyarı ekranı çıkıyor...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. zeki turan

zeki turan TÜİSAG Üyesi

merhaba,bende denedim ama aynı ekran çıkıyor

Fatih ÖZKAN bu yazıya teşekkür etti.
  6. Kurtankara

Kurtankara TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. NeşeB

NeşeB TÜİSAG Üyesi

bende de hala aynı uyarı ekranı çıkıyor....

8. Ali Rıza ASLAN

Ali Rıza ASLAN TÜİSAG Üyesi

Evet aynı ekran bende de mevcut

9. muradoz

muradoz TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar , 27 Kasım 'ı bekledik yine olmadı , aynı uyarıyı vermeye devam ediyor sistem ,
    Prim gün sayısıyla başvuru yapabilen var mı acaba?

10. sivriadem

sivriadem TÜİSAG Üyesi

maalesef hala aynı ekran çıkıyor.. fıtık olacağım burada..

11. HANDE GÜL

HANDE GÜL TÜİSAG Üyesi

evet dekontta 3.sınav diye bir şey yazıyor. inşallah bir sıkıntı olmaz. zaten mebin sayfasından başvuruyu halen yapamıyorsunuz. bekliyoruz bakalım...

12. glryvz

glryvz TÜİSAG Üyesi

10,30da alo 170 ile görüşmemde, sistemin sorunluğu, açılması için çalışıldığı, bugün mesai bitimine kadar arızanın giderilmesinin beklendiğini,belirttiler.sık sık girip kontrol edin dediler ......bakalım.

mustafamelih ve Uzman Ahmet bu yazıya teşekkür etti.
  13. madencikaan

madencikaan TÜİSAG Üyesi

sınav başvurusu hangi linkten yapılıyor bulamıyorum

14. yeliz eyüpoğlu

yeliz eyüpoğlu TÜİSAG Üyesi

ön başvuru dedikleri sınav kayıt ücretimi acaba?

15. NeşeB

NeşeB TÜİSAG Üyesi

16. madencikaan

madencikaan TÜİSAG Üyesi

17. glryvz

glryvz TÜİSAG Üyesi

18. glryvz

glryvz TÜİSAG Üyesi

alo 170 e sorduğumda dilekçe+sgk hizmet dökümü+c grubu olarak ıd nosu+sınav ücreti dediler.bunları yapmışsanız,'' sistem açılınca başvuru yapın tamamdır'' dediler.bakalım.......ne olacak....

yeliz eyüpoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  19. UFUK ÖZBEK

UFUK ÖZBEK TÜİSAG Üyesi

20. glryvz

glryvz TÜİSAG Üyesi

alo 170 e sorduğumda dilekçe+sgk hizmet dökümü+c grubu olarak ıd nosu+sınav ücreti dediler.bunları yapmışsanız,'' sistem açılınca başvuru yapın tamamdır'' dediler.bakalım.......ne olacak....

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica