21 Aralık Sınavına Yükseltme Sınavına Girmeye Hak Kazanıp Kazanmadığımızı Nerden Öğreneceğiz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ekecik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. mustafamelih

mustafamelih TÜİSAG Üyesi

aynı uyarıyı hala alıyorum acaba başvurular mı açılmadı henüz?

2. Irmak_83

Irmak_83 TÜİSAG Üyesi

Evet bende denedim aynı uyarıyı tekrar verdi. Sanırım biraz daha bekliycez..

3. Agah Orçun Kahraman

Agah Orçun Kahraman TÜİSAG Üyesi

bende bekliyorum uyarıyı hala veriyor

4. Neslihan Burabak Koç

Neslihan Burabak Koç TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar yükselme sınavı için 27 Kasım itibariyle girişler yapılabilecek deniyordu, ancak sistem yine kabul etmedi bugün, bu konuda bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. sertan

sertan TÜİSAG Üyesi

hala açılmadı.

6. CemT.

CemT. TÜİSAG Üyesi

Hala kapalı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. paryosa

paryosa TÜİSAG Üyesi

Bende giremiyorum,170 i aradım bekleyin diyorlar olmassa yarın sabah burayı tekrar arayarak başvuru oluşturun dediler offff stres yapıyor yaptırsaydık kaydı bir an önce iyi olucak.

8. c.g

c.g TÜİSAG Üyesi

Kayıt hala yapılmıyormu?

9. eflatun

eflatun TÜİSAG Üyesi

rahat olun! sınıf yükseltme sınavına girecek olan herkesin sınav ücret dekontunda açıklama olarak 3.sınav yazıyor.Şuan kimse de kayıt yapabilmiş eğil sistem hata veriyor. Bekleyecegiz vaktimizde bol :D

10. aparlak

aparlak TÜİSAG Üyesi

Bu gün telefonla bakanlıktan bir yetkiliyle görüştüm. A ve B sınıfı yükselme sınavına başvuru için kayıtların yarın yapılabileceğini söyledi. Bekleyip göreceğiz.

11. namık

namık TÜİSAG Üyesi

merhabalar,
    evrakları aps ile gönderdim 24 ekimde ulaştığı ptt sisteminden görünüyor.Ancak yükseltme sınavı için meb sitesinde sınav başvurusu hala yapılamıyor.meb ekranından 27.kasım itibarıyle giriş yapılabileceği yazıyordu, ancak şu ana kadar yapılamıyor.
    meb ve çsgb ye telefonla ulaşılamıyor, meşgul .. 170 den listede olup olmadığınızı söylemiyorlar
    süre daralıyor, sıkıntı yaşayan oldumu, olduysa nasıl çözdünüz, nasıl bir yol izlemeli.
    tşk.ler.

12. aparlak

aparlak TÜİSAG Üyesi

28 Kasım'ı bekliyecez ne yazık ki.

13. namık

namık TÜİSAG Üyesi

merhabalar,
    evrakları aps ile gönderdim 24 ekimde ulaştığı ptt sisteminden görünüyor.Ancak yükseltme sınavı için meb sitesinde sınav başvurusu hala yapılamıyor.meb ekranından 27.kasım itibarıyle giriş yapılabileceği yazıyordu, ancak şu ana kadar yapılamıyor.
    meb ve çsgb ye telefonla ulaşılamıyor, meşgul .. 170 den listede olup olmadığınızı söylemiyorlar
    süre daralıyor, sıkıntı yaşayan oldumu, olduysa nasıl çözdünüz, nasıl bir yol izlemeli.
    tşk.ler.

14. yemeni

yemeni TÜİSAG Üyesi

Ben başvuru sistemine giriş yapmaya çalışıyorum ancak aşağıdaki gibi bir yazı çıktı karşıma. Ön başvuru yapmış olmam gerekiyormuş. Bu nedir bilen var mı???

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Başvuru yapabilmeniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne ön başvuru yapmış olmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız halde giriş yapamıyorsanız, giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
    veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir

15. experience

experience TÜİSAG Üyesi

biz de aynı şirketin farklı tesislerinde çalışan üç kişi şuan itibari ile giriş yapamıyoruz,beklemeye devam arkadaşlar,devletin işleri ağırdır mağırdır hantaldır ama yerde kalmaz,eninde sonunda açılacaktır.

16. curban

curban TÜİSAG Üyesi

Bende denedim aynı uyarıyı alıyorum.Bakalım bekleyip göreceğiz

17. YAKUP.KARAMAN

YAKUP.KARAMAN TÜİSAG Üyesi

slm askerlik borclanması yatırıp pirim gününü tamamlayanlar sınava giremiyormuş diye duydum resmi gazetete okudum ama o bolumu buladım bir yardımcı olurmusunuz?

18. emre_başkan

emre_başkan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar rahat olun yarın başvuruları yapabilirsiniz. ben bakanlıktan bir yetkili ile görüştüm çok yoğun oldukları için işler yavaş ilerliyor ve birde bizim gibi sabırsız ve paranoyak uzmanlar sürekli arayıp sordukları için adamlar kendi işlerini yapamıyorlar. o yüzden telaş yapmaya gerek yok 28 kasımda başvurular açılacak nasipse. bu arada boşuna sağı solu aramayın kimse sizden daha iyi bilmiyor emin olun.

19. burcugozacan

burcugozacan TÜİSAG Üyesi

29una ertelenmış

20. tayfun.gonul

tayfun.gonul TÜİSAG Üyesi

askerlik borçlanmaları sayılmıyor mu yönetmelikde prim ödemelerinin hangi ad altında yatırıldığına bakılmaksızın ibaresi var hangisine inanacağız

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica