21 Aralık Sınavına Yükseltme Sınavına Girmeye Hak Kazanıp Kazanmadığımızı Nerden Öğreneceğiz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ekecik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Yasin Aktar

Yasin Aktar TÜİSAG Üyesi

ADLARINA ÖDENEN PRİM GÜN SAYISINA GÖRE ÜST SINIF İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVI İÇİN BAŞVURU YAPACAKLARIN DİKKATİNE

“21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan iş güvenliği uzmanlığı sınavına, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir.” duyurusu yapılmıştı.

Adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar başvuru belgelerinde ibraz etmiş oldukları prim ödeme gün sayıları ile Sosyal Güvenlik Kurumu bilgilerinin karşılaştırılmasında uyumsuzluklar tespit edildiğinden prim ödeme gün sayısına göre sınava gireceklerin listesinin hazırlanmasında gecikme yaşanmaktadır.

Bu nedenle; söz konusu adaylar sınav başvurularını 29 Kasım 2013 tarihinden itibaren Milli Eğitim Bakanlığı web sayfasından yapabileceklerdir.
    Öte yandan sınav başvuruları bütün adaylar için 06.12.2013 tarihi mesai bitimine kadar uzatılmıştır.

Duyurusu yapıldı, hak kazananların listesi hazırlanıyor anlaşılan. Kimlerin hak sahibi olduğu belirlenmesini müteakip (29 Kasım 2013'e kadar) sınav başvurusu yapabileceğiz.

NeşeB bu yazıya teşekkür etti.
  2. paryosa

paryosa TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar yeni bir duyuru yapılmış 29 kasıma kaldı başvuru bitiş tarihide 6 aralığa uzatılmış.

3. Agah Orçun Kahraman

Agah Orçun Kahraman TÜİSAG Üyesi

yükseltme sınavına kaç kişi giriyor bilgisi olan varmı?

4. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

Yaklaşık 20000 ( Yirmibin ) kişi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. aparlak

aparlak TÜİSAG Üyesi

bu sayıya nereden ulaştınız?

6. snakedoc

snakedoc TÜİSAG Üyesi

Geçenlerde İSGGM müdürünün bir ropartajında vardı, "iki sınav toplamı 20000 başvuru olur,yaklaşık %40 oranında başarı bekliyoruz,dolayısı ile yeni yıla 10000 B ve A sınıfı uzmanla gireriz" ,demişti

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Fatih ÖZKAN

Fatih ÖZKAN TÜİSAG Üyesi

Bugün 29 Kasım, Cuma. Uyarı aynı uyarı...

geometri bu yazıya teşekkür etti.
  8. paryosa

paryosa TÜİSAG Üyesi

evet malesef

9. MNalbant

MNalbant TÜİSAG Üyesi

Aynı durum. Ağır iş yapan memurlar nedeniyle en iyi ihtimalle öğleden sonra-akşam üstü başvuru yapılır. Ya da pazartesi'ye kalır.

10. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

İşin kötü tarafı 6 aralık son gün. Eğer bir problem çıkarsa itiraz etmek için bu kadar kısa bir süre yetmeyecek. Ankara ya mı gideriz artık ne yaparız bilinmez...

11. paryosa

paryosa TÜİSAG Üyesi

varmı başvuru yapabilen arkadaşlar yıldım o yazıyı görmekten :)

12. mentorr

mentorr TÜİSAG Üyesi

bu kadar belirsizlik adamın morali fena bozuyor, bir çok kişi bu sınava göre kendine yeni bir yol çizecek ama her konuda tarih yazan! meb bu konuda da yine kendine yakışanı yapıyor malesef

13. fudi

fudi TÜİSAG Üyesi

para almaya gelince listede olmaya gerek yok bence ;)

14. HATİCE ÜNÜVAR

HATİCE ÜNÜVAR TÜİSAG Üyesi

ben bugün parayı yatırdım ancak dekontta sizinki gibi 3.sınav diye birşey yok yanlışlık mı oldu ne dersinizz**

15. eflatun

eflatun TÜİSAG Üyesi

başvurular başladı hayırlı olsun

16. erkan45

erkan45 TÜİSAG Üyesi

meb başvuru açıldı

17. ali hikmet atay

ali hikmet atay TÜİSAG Üyesi

yükselme sınavına girebilecek miyiz nerden kontrol ediyoruz?

18. erkan45

erkan45 TÜİSAG Üyesi

parayı yatırdıysanız meb sitesinden giriş yapın

19. makbulekorkmaz

makbulekorkmaz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar başvurumu yaptım, İstanbulda hazırlık eğitimi alabileceğim düzgün bir eğitim firması önerebilir misiniz?

20. metin73

metin73 TÜİSAG Üyesi

Focus eğitim var netten araştırırsanız bulursunuz Anadolu yakasında 2-3 tane yer gördüm bunların hem yeri hem de eğitimi çok iyi. Ama özellikle nida kuledeki yerlerini öneririm :) Orası first klasss...
    İnternete koymamışlar ama telefonla arayınca kayıt alıyorlar.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica