21 Aralık Sınavına Yükseltme Sınavına Girmeye Hak Kazanıp Kazanmadığımızı Nerden Öğreneceğiz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ekecik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. golasaliyim

golasaliyim TÜİSAG Üyesi

şimdi de sisteme giriş yapılamıyor

2. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

eğitim almak yerine, yönetmelikleri, isg tüzüğünü ve 4857 ve 6331 i okuyun 70 almak için yeterli derim ben. tabi yine isteyen alsın bişi diyemem.. :evet:

3. Hakan KARAKAŞ

Hakan KARAKAŞ TÜİSAG Üyesi

Ben başvurumu yapabildim çok şükür.grup 3 -İstanbul-B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı...Sınava girecek tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum...

4. nil

nil TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben sınav başvurusu yapamıyorum. sınav ücretini birlikte yatırdığım arkadaşım cumartesi yapmış. ben sisteme giremiyorum. ne yapmak lazım? telefonlar cevap vermiyor. bilgisi olan var mı?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

147 yi aradınız mı? MEB çağrı merkezi? belki faks felan verirler size dilekçe yollamak için?

6. golasaliyim

golasaliyim TÜİSAG Üyesi

malesef bende aynı durumdaydım, dün gece atladım otobüse gittim bakanlığa. gönderdiğim belgelerin asıllarını, gönderdiğime ve teslim aldıklarına dair kargo evraklarını gösterince oyun oynadıkları bilgisayarlarından tenezzül edip kalktılar ve işlemimi yaptılar, 2 saat kadar öncede sisteme giriş yapabildim ve kaydımı tamamladım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

bu çok hoş olmamış.. o zaman bu şekilde pek çok kişi vardır kayıt yaptıramayan..
    mecbur ankaraya gidecek yaptıramayan arkadaşlar.. çok yazık..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica