Soru 21 Aralık Sınavında Başarılı Olanlar Belge Başvurusunu Nasıl Ve Nereye Yapacaklar

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında mehmet murat aytaç tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. denizduru

denizduru TÜİSAG Üyesi

18 mayısta C sınavını kazanmıştım (kursa giderek) sınıf yükseltmeye de kendim hazırlandım İSGFRM formunda hazırlanan bilgileri okuyarak kendi birikimlerimden yola çıkarak kazandım ,birazda şans benden yanaydı sanırım :)

Yasin Aktar bu yazıya teşekkür etti.
  2. nevzatoz

nevzatoz TÜİSAG Üyesi

bende c sınıfı belgeyi almaya hak kazandım ve B veya A belgesi almak için sınava girmicem.Duyuru net değil,gittiğim kursu aradım''acele etmeyin sizin için ayrı bir duyuru yapılacak'' dendi. Bakanlığı aradım(alo 170)'' evet ayın 20 sine kadar yatıracaksınız'' dediler.Şimdi arada kaldım,malum devlete para yatırırsan geri almak için burnundan getiriyolar,yok dilekçeydi yok görüşülecekti birsürü cart! curt!.
    bilgisi olan var mı? kestane kebap acele cevap :)

3. Ayça KOSOVA

Ayça KOSOVA TÜİSAG Üyesi

parayı yatırman hiç bir sorun arz etmez. Önemli olan dekontu kaybetme ;) ne kadar geç yatırırsan o kadar geç tanımlanırsın sisteme

4. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

Bence kurs aldığınız kurumduyuruyu anlamamış. Duyuru metninde tm da 2. madde sizin durumunuz için. 20 ocak (önümüzdeki pazartesi) saat 23.59 a kadar 413 tl setifika ücretini yatırmadığınız takdirde yükseltme sınavına giremeyeceğiniz net bir şekilde ortada. Ben de C yi geçtim. 23 Şubattaki yükseltme sınavına A sınıfı için gireceğim. Kurs yerimi de aradım emin olmak için ordan da aynı duyumu aldım. Pazartesi günü sertifika ücretimi yatırıcam. Biri sizin o kurs yerinizi acilen bilgilendirmeli. İnsanları yanlış yönlendiriyolarsa çok sıkıntı oluşur..

Bir de şu yönden düşünün: Farz edin kurs yeriniz haklı. Parayı 20 sine kadar yatırmakla kaybedlicek hiç bir şey yok ortada. Çünkü seriti numarası için o para illaki yatacak. O para yatmadan ne yükseltme yapılabilir ne de çalışılabilir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Yasin Aktar

Yasin Aktar TÜİSAG Üyesi

Bende denizduru gibi A Sınavı için kursa gitmeden kendim hazırlanarak sınavı geçtim. Kendi daima zor da olmadı.

6. Yasin Aktar

Yasin Aktar TÜİSAG Üyesi

A sınıfı sertifika ücretini yatirdiktan sonra kursla dekontu gondermek için yeniden görüştüm. Bu sefer biraz daha beklememi bakanlıktan açıklama beklediklerini söylediler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. melek_kılıç

melek_kılıç TÜİSAG Üyesi

arkadaslar 21 aralık c sınıfı isg sınavında basarılı olanlar ne zamn belge parasını yatıracaklar duyuru yapılmamıs

8. FuEGo

FuEGo TÜİSAG Üyesi

istediğiniz zaman yatırabilirsiniz.

9. can genc

can genc TÜİSAG Üyesi

170 i ara , durma.

10. hkntmr

hkntmr TÜİSAG Üyesi

para yatıran arkadaşlar aramızda varsa bir şey soracaktım, belge ücretini ödediğinize bizde kalan banka dekontu 1 mi yoksa 2 adet mi oluyor

11. vahit kurtulus

vahit kurtulus TÜİSAG Üyesi

1 Adet kalıyor bizde

12. FuEGo

FuEGo TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ücreti yatırdıktan sonra birşey daha yapmamız gerekiyor mu bilgisi olan?

13. umutozdem

umutozdem TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar
    Aralık sınavında A grubuna girip başarılı oldum. Bugün 413 TL yatırarak, dilekçe ve ekine dekont, nüfuz cüzdan fotokopisi, sgk dökümleri,c sınıfı belge ve sınav sonuç kağıdını bakanlığa gönderdim. Bu işlemi benzer durumdaki arkadaşlar da yaptı. Bilgilerinize

14. murat erçevik

murat erçevik TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben 21 aralıkda A sınıvından başarılı oldum sınav ücretinide bugün yatırdım.yapmam gereken farklı bir işlem var mı yardımınızı rica edebilirmiyim.iyi akşamlar.

15. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

İSGGM tarafından bu konuda bir duyuru yayınlanmadı bekliyoruz, yanlış yönlendirmeyelim...

16. serdal vural

serdal vural TÜİSAG Üyesi

istediğiniz zaman yatırabiliyorsunuz buket hnm.tabii yükseltme sınavına girmeyecekseniz.

BUKET ASLANOĞLU bu yazıya teşekkür etti.
  17. coldfirexx

coldfirexx TÜİSAG Üyesi

A sınıfı için yükselme sınavına girmiş.Bunun için kursa gitmeye gerek yok.

18. Uranyum

Uranyum TÜİSAG Üyesi

merhaba ben de parayı yatırmamıştım.bakanlığı aradım.20 si sondu dediler.

19. zeyneb

zeyneb TÜİSAG Üyesi

merhaba c sınıfı sertifika almaya hak kazandım.sertifika ücretimide yatırdım ama sertifikamı nasıl alacağımı bilmiyorum gittiğim kurs kapanmış ulaşamıyorum bu durumda ne yapmalıyım bana yardım edebilirmisiniz.

20. umutozdem

umutozdem TÜİSAG Üyesi

Yanlış yönlendirilen birşey yok kanımca. Evrakları gönderdikten üç gün sonra, yani bugün İSG-KATİP de A sınıfı uzman olarak görünüyorum. Sadece olanları paylaşıyoruz. Bir yönlendirme sözkonusu değil. Herkese başarılar dilerim...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica