Soru 21 Aralık Sınavında Başarılı Olanlar Belge Başvurusunu Nasıl Ve Nereye Yapacaklar

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında mehmet murat aytaç tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım hala yanlış yönlendiriyorsun. Ben hiçbirşey yollamadım ama İSG - KATİP de ben de A sınıfı uzman olarak görülüyorum.

2. fatih akbulut

fatih akbulut TÜİSAG Üyesi

ben de aynı fikirdeyim herkes kafasına göre yazıyor. bilip bilmeden okumadan.bilgi kirliliğinden başka birşey oluşmuyor.A sınıfına geçen arkadaşlar gitsin ziraate parayı yatırsın o kadar .20 ocak son diye birşey de yok. dekontu çsgb ye göndericez diye de birşey yok.lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin

ATURAN bu yazıya teşekkür etti.
  3. FuEGo

FuEGo TÜİSAG Üyesi

O söylenen tarih şubatta yükseltmeye girmek isteyenler içindi.

4. umutozdem

umutozdem TÜİSAG Üyesi

Burası bir paylaşım platformu. Yani olanları paylaşma yeri. Buradaki insanlar da belli bir zeka ve eğitim seviyesine sahip. Yönlenip yönlenmeyeceklerine karar verebilecek kapasitede. Tekrar ediyorum olanları paylaşıyorum. Sen yönleniyorsan bu senin problemin.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. aysun aysun

aysun aysun TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar kurstan bilgi vermiyorlar 21 aralık sınavı c sınıfı uzmanlık kazandm ücreti istediğim zaman yatıra bilirmiyım kısıtlama yok değil mi?

6. FuEGo

FuEGo TÜİSAG Üyesi

Hayır yok istediğiniz zaman yatırabilirsiniz. Yatırdıktan sonra en fazla 5 iş günü içinde isg katipten sertifika numarınızı alabilirsiniz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. sıpaydi

sıpaydi TÜİSAG Üyesi

evet bende 21 aralık sınavında c kazandım. bugun kursu aradım işe gireceğimi söyledim malum sertifika numarası lazım . Kurstan parayı yatırmamı birkaç gün içinde numaramın çıkacağını şimdilik herhangi bir belge göndermemin gerekmediğini söylediler kısacası paranı yatır birkaç gün bekle dediler bende 413 lira yatırdım.

8. okngndzr

okngndzr TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar başta herkese başarılar diliyorum.Bende C sınıfı uzmanlığını aldım.Parayı pazartesi yatırdım.Ertesi gün isg-katipten sertifika numarasını öğrendim.İş başvurularında sadece bu numara yeterli midir?Bilgi verirseniz çok sevinirim.

9. AliLNCY

AliLNCY TÜİSAG Üyesi

Mehmet Bey bence siz nevzatozun yazısını dikkatli okuyun. Yükseltmeye gir-me-ye-ce-ğim diyor.

Bende kursu aradım bekleyin dediler.

10. Orhan AKSOY

Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının ziraat bankası kurumsal tahsilat hesabına 413 lira yatırmanız gerekiyor. yatırırken tc numaranızı vermeniz gerekiyor. zaten sınavı geçmişseniz orda bilgileriniz çıkıyor.

11. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

Haklısınız Ali Bey, girmiyeceğim sözcüğünü gireceğim diye okumuşum. Neyse ki hatalı bir yönlendirme de yapmış sayılmayız sonuçta. Mevcut süreç içerisinde yükseltmeyeceklerde yatırdılar, yükseltmeyenlerde yatırdılar.

12. Merve POLAT

Merve POLAT TÜİSAG Üyesi

yükseltme sınavına girmicek olanlar ne yapıcak bzim için birşey desin biri

13. aysun aysun

aysun aysun TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim

14. engineer1981

engineer1981 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende yükdeltme sınavına girip b sınıfı oldum . Şubattaki sınava girmicem belge ücretinide 24 ocakta yatırdım. Ama isg katipten hala göremiyorum sertifikoanumaramı

15. jaqhenhghar

jaqhenhghar TÜİSAG Üyesi

Yükseltme sınavına girmeyeceğim.Perşembe(23.01) günü itibari ile sertifika ücretini yatırdım ama İSG-Katip sistemine e-devlet üzerinden girdiğimde yetkiniz yok diyor.Ne yapmam gerekir?Yardımcı olursanız sevinirim
    Bir de sertifika ücretini gönderdiğim yerin ismi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü olarak geçiyor.Bu doğru mudur?

16. serkanbey

serkanbey TÜİSAG Üyesi

arkadaşım belge ücretini hangi hesaba yatırdın ardından bakanlığa dilekçe felan gönderdinmi

17. serkanbey

serkanbey TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar aşağıdaki sorularıma bilgileri ile yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkürler ederim

21 aralık ile b sınıfı oldum
    1-sertifika parasını hangi hesaba yatıracaz kurumsal tahsilat mı döner sermaye mi
    2-ücret yattıktan sonra belgenin teslimi için adres belirterek dilekçe ile talep edecez mi

18. que

que TÜİSAG Üyesi

Sn. Üyeler,
    21 aralık sınavında başarılı oldum, belge ücretini yatırdım. İSGKATİP üzerinde numaram da görünüyor. Belgemi Ankara'dan elden teslim alabilir miyim? Bunun için ne yapmam ve nereye gitmem gerekiyor. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar

19. mehmet1983

mehmet1983 TÜİSAG Üyesi

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=2014belgebasimi

BELGE BASIMINA İLİŞKİN DUYURU

İSG-KATİP ‘e kayıtlı İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimlerinin belgelerinin basılması amacıyla oluşturulmuş bilgi güncelleme ekranı deneme çalışmasından sonra 08 Haziran 2014 tarihi itibariyle kullanıma açılmıştır.

İSG-KATİP’te, kayıtlı şahsa tanımlı bilgilerden eksik veya hatalı olanların kontrol edilerek 01 TEMMUZ 2014 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki usuldedüzeltilmesi gerekmektedir.

Belgelerinin gönderileceği adres bilgileri ile kimlik bilgileri MERNİS üzerinden çekilmektedir. Bu nedenle bilginin hatalı veya yanlış olduğunu düşünen şahıslar http://www.nvi.gov.tr/Sik_Sorulan_Sorular,Sorular.html?pageindex=14 linki üzerinden gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra İSG-KATİP bilgi güncelleme ekranından adreslerini ve kimlik bilgilerini yeniden sorgulamaları gerekmektedir.

Bilgi güncelleme işlemleri tamamlanan şahısların belgeleri adreslerine gönderilecektir. Bu sürecin yıl sonuna kadar tamamlanması planlanmıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne, süreç tamamlanana kadar belgelerle ilgili müracaat edilmemesi hassasiyetle rica olunur.

Bugüne kadar yapılan sınavlarda başarılı olmuş ancak belge bedelini henüz yatırmadığı için belgeleri İSG-KATİP’ te tanımlanmamış olan İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimlerinin belge bedellerini Genel Müdürlüğümüz Kurumsal Tahsilat Hesabına yatırmaları (Döner Sermaye İşletmesi Hesabına yatırmamaları), yukarda bahsedilen açıklamalar doğrultusunda bilgi güncellemelerini yapmaları gerekmektedir.

Eğitim alınan kurum tarafından Genel Müdürlüğümüze bildirilen meslek bilgileri ile güncelleme ekranına girilen meslek bilgilerinin tutarsız olması durumunda 01/07/2014 tarihinden sonra bu durumda olan kişilere İSG-KATİP üzerinde kendi sayfasında takip edeceği yol ile ilgili açıklama yapılacaktır.

20. Sema Özdal

Sema Özdal TÜİSAG Üyesi

bende yatırmamıştım belge parasını şu an yatırmak istedim ama banka kabul etmedi ödeyemedim şimdi ne yapıcam bilmiyorum siz ne yaptınız

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica