Soru 21 Aralık Sınavında Sınıfımızı Yükseltme Hakkı Kazandığımızı Nasıl Öğreneceğiz?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında işçislyman tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. işçislyman

işçislyman TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar.

21 Aralık'ta yapılacak olan sınavda sınıf yükseltebilmek için bakanlıkça açıklanan şartları taşıyıp, başvuru dilekçesi ve diğer istenen belgeleri bakanlığa ulaştıran arkadaşlara herhangi bir geri dönüş oldu mu?
    Geri dönüş olmadıysa bu sınava girip giremeyeceğimize dair son durumun ne olduğu hakkında kimden ne şekilde bilgi alabiliriz?
    Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar veya yetkililer varsa cevaplarınızı bekliyorum.

NUROL bu yazıya teşekkür etti.
  2. snakedoc

snakedoc TÜİSAG Üyesi

Dilekçeyi verince zaten başvuru numarası veriyorlar.onun dışında bir geri dönüş olmayacak, daha sonra sınav ücretini yatırıp, elektronik ortamda sınav kaydınızı yaparken B veya A sınavını seçebileceksiniz.Vakit darlığı yüzünden dilekçe veren herkesi kabul edecekler gibi ama yalan/yanlış/eksik beyan durumunda sınav kazanılsa dahi belge iptal edilecek diye, duyuruda belirttiler.

işçislyman bu yazıya teşekkür etti.
  3. işçislyman

işçislyman TÜİSAG Üyesi

peki kargo ile gönderenler başvuru numarasını nasıl alacak. Çünkü ben gönderdim ve şu an durum nedir hiçbir bilgim yok

ilker1959 bu yazıya teşekkür etti.
  4. snakedoc

snakedoc TÜİSAG Üyesi

Kargo firması ile görüşün.Başvuru numarası, ilerde sorun çıkması halinde önemli olabilir, dilekçe oralarda kaybolur işleme alınmaz v.s. olur sınav kaydı yaparken B ve A sınavı seçemezseniz,telefon veya başka bir dilekçe ile hak talep etmenizi sağlar, onun dışında bir işlevi yok şu an için.Kargonun teslim edildi fişi varsa oda işe yarayabilir belki.Forumda başka bir arkadaş kargo firması ile önceden görüştüğünü dilekçeyi verince başvuru noyu mesaj ile ulaştırdıklarını söylemişti.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

işçislyman bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica