21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

ben eğitim kurumu ile görüştüm. DERSTE "ONAYLANAN ULUSLARARASI ANDLAŞMALARIN, KANUNDAN ÖNCE" yer aldığını belirttiklerini, ancak bu soruda İSG den bahsedilmediği ve anayasanın 90. maddesine aykırı bir soru olduğunu belirttiler.

2. K. Bora BOLAT

K. Bora BOLAT TÜİSAG Üyesi

Buna en somut örnek olarak, 30 Haziran'da 6331 sayılı yasada sınavı geçenlerin para ödemesi zorunluluğu geldi ve bakanlığa 29 Haziran tarihi ile başvuru belgeleri ulaşanların para ödemeyeceği, 30 Haziranda postayla gönderenlerin ödemesi gerektiğini söylemişlerdi...

3. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

yani anlamadım ben 30unda kabul olacak mı olmayack mı ben sabahtn versem kargoya gitmez mi :(

4. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

çogumuz baska sehirlerdeyiz var mı böyle bir sacmalık anlamadım ben :( diger günler calışıyrdum işten ayrılamazdım bugun arife tatildim gec kalktım gidemedim düsünmedim acık olacagını birde :( offff ya

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

Ankaralı arkadaslardan yardım istiyrm o zaman lütfen yayınladıgımız itirazları bizim için gönderin. parası neyse verelim valla. Allah rızası için. çünkü sınırdayım dogru baska bir sorum iptal olursa bittim :(

6. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

bir arkads vardı ben itiraz yaptım gönderdim diyen hangi soruları yapmıstı ki o.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. K. Bora BOLAT

K. Bora BOLAT TÜİSAG Üyesi

30'unda sabahtan kargoya verirken ne zaman ulaşacağını sorun en geç 30 Ekim mesai bitimine kadar ulaşması gerekli... bu koşulu sağlayacak bir kargo ile gönderin... Ben bizzat gideceğim. Umarım başarılı oluruz. Bayram boyunca itiraz dilekçem üzerinde çalışacağım, şuan için size bir tavsiyede bulunabilirim: itiraz dilekçenizde gerekçe gösterirken sadece yasa, tüzük, mevzuat, uluslar arası antlaşmaları kullanın, diğer kişisel(bakan, müsteşar, baş müfettiş...v.b.) yayınların herhangi bir hükmü yoktur...

eisperle bu yazıya teşekkür etti.
  8. seart

seart TÜİSAG Üyesi

böyle saçmalık olurmu arkadaş nasıl yani ankarada olan başvurur bölge müdürlüklere yapalım ozaman

ezgi köse bu yazıya teşekkür etti.
  9. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

bencede itiraz gelmesin diye herhalde valla canım cok sıkıldı eger itirazlarda benim istedigim sorular cıkmazsa dava acarım acıklandıgında yapack baska bisey yok. cünkü benim ankaraya gidip yapack imkanım yok tanıdıgım yok kargoya verebilirim ancak

10. seart

seart TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu işn aslını kurstan öğrenebilecek kimse varsa bir öğrensin bizide bilgilendirsin lütfen

11. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

valla kımseye de ulasılmıyor ben yınede sabah kargoya verırım olur ya da olmaz napıyım deneyecegım sansımı.

12. pioneeer

pioneeer TÜİSAG Üyesi

arkadaslar nasıl ıtıraz edıcez bılgısı olan bıze yardım etse yarın bayram nasıl para yatırıcaz

13. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

ankara dısındaki bir sehirdeysen 30u son gün oldugu için yapılmaz diyrlar ancak ben sabah bankaya paramı yatırıp hemen kargolayacagım

14. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

30 ekim sabahı bankaya git yatır sonra dilekcen ile kargoya ver dekontunu. ankaradaysan eger daha kolay :)

15. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar araya bayram girdiği için bence dikkate alacaklardır. Ben 30 'unda paramı bankaya yatırıp dekontlarım ile birlikte kargolayacağım. Kargoya verildiğin tarihin dikkate alınması gerektiği notunu ekleyebiliriz.

ezgi köse bu yazıya teşekkür etti.
  16. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

siz hangi sorulara itiraz ediyrsunuz

17. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

bende sizin gibi düsünüyrm o yüzden böyle yapacagm cünkü bir iş günü olan bugün yarım gündü

18. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

3 iş gününün bir günü arifeden dolayı yarım gündür o yüzden bunu dikkate almanızı ve 31 ekimi de dahil etmenizi rica ediyorum yazacagım

19. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

şimdi arkadaslar herkes itiraz edecegi soruları yazabilir mi biz de ona göre nedenini aynı yazalım ben itiraz edecegim dört sorumu yayınladım. extra var mı merak ediyorum. hangi sorular oldugunu da merk ediyrm cünkü bazı itirazlar benim dogru sorularım ona göre puanım degisecek bu hepimiz icin gecerli

20. Hakan büyükşimşek

Hakan büyükşimşek TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,bir bankanın internet şubesinden parayı hemen yatırıp dekontu çıktı alabilirsiniz 30 ekimi beklemenize gerek kalmaz.İlla bankaya gidip yatıracaksınız diye bir kural yok.teşekkürler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica