21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ezgi köse

ezgi köse TÜİSAG Üyesi

bende gönderdim aynını

2. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

İSGGM nin açıkladığı tarih son 30 Ekim 17:00 yazdığı için kafa karıştıyor. Tabi bu tarihler açıklandığında Kurban Bayramı tatili 6 gün olduğu 24 Ekim'inde tatile katıldığı belli değildi. Sorun buradan kaynaklanıyor.

3. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

Sizden haber bekliyoruz. Lütfen 24 Ekim ' in Resmi tatil olduğunu belirtiniz. Bize 30 Ekim Kargo'ya verildiği tarih dikkate alınsa bile herkes istediği soruya itiraz edilebilecek.

4. İsmailDEMİR

İsmailDEMİR TÜİSAG Üyesi

bende maili şimdi gönderdim isggm@csgb.gov.tr

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. basri tezgeldi

basri tezgeldi TÜİSAG Üyesi

ALO 147 İLE GÖRÜŞTÜM,ONLARA İTİRAZ TARİHİNİN UZATILMASI İLE İLGİLİ BİR BİLGİ VERİLMEMİŞ.ALO 147 MİLLİ EĞİTİMİN BİLGİLENDİRME HATTI OLDUĞU İÇİN BİLEMİYORLAR,SANIRIM SÜRE UZATIMINDA MUHATABIMIZ ÇSGB OLACAK.

6. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için. MEB soruları bile açıklamadı o yüzden isggm@csgb.gov.tr mail göndermekte fayda var. Çevrenizdeki arkadaşlarınıza gönderin lütfen. Onlarda mail atsın. En azından 30 Ekim Salı günü Kargoya verildiği tarihi dikkate alırlar !

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi “ALO 170”i 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Yazıyor. Arayan kimse var mı ?

8. ali_ketir

ali_ketir TÜİSAG Üyesi

A Kitapciğindaki; 18 - 23 - 28 - 37' inci sorulara itiraz ettim ve bugün kargoya verdim

öftmz ve burcu89 bu yazıya teşekkür etti.
  9. ali_ketir

ali_ketir TÜİSAG Üyesi

Evet sabahtan parayı yatırdım dekontuda ekledim.PTT Kargo ile yolladım.30 Ekim Salı ellerinde olurmuş Dosyayı ekte yolluyorum.

Ekli Dosyalar:

Pit77 ve burcu89 bu yazıya teşekkür etti.
  10. ved_rain

ved_rain TÜİSAG Üyesi

Saolasın ben de gönderdim, ama kimse de hareket yok sanki

öftmz bu yazıya teşekkür etti.
  11. s.aksu

s.aksu TÜİSAG Üyesi

nasıl yani mesleği ortadan kaldırıyorum...tam aksine, madenlerde bile uzaktan kumandalı ekipman kullanılıyorsa tüm meslek gruplarında da kullanabilir. yeter ki peşin hükümlü, yani meslek hastalıkları tamamen önlenemez diyen iş güvenliği uzmanları ve düşüncesiz işverenler olmasın...

12. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

A kitapçığı

13. celu

celu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar heyecanla bir çok soruya itiraz ediyorsunuz ama bu konuda itiraz edilecek soruların birçoğu doğru, itirazları kabul edilmeyecek sorular. Ayrıca her kişi yanlış olduğunu düşündüğü soru için ayrı ayrı itiraz etsin çünkü yanlış olduğu kabul edilse bile( ki yine tekrarlıyorum çoğu doğru) her aday kendi itirazını yapmalı, çünkü sonuçlar herkes için değişmiyor, sadece itiraz edenlerin sonuçları düzeltilir. En azından geçen sınavlarda böyle oldu

14. OmerBaglar

OmerBaglar TÜİSAG Üyesi

soruyu ve tüzüğün ilgili bölümünü okuyunca cevabın 6 olması saçma bence de inşallah düzeltilir. benim cevabım da 3 :(

15. Gamze

Atmosferde, havada asılı olan tozlardan bahsetmiyor ama. Tabaka ve yığın halinde olan yanıcı tozlardan bahsediyor. Örneğin bir yere kömür tozunun yığılmış olduğunu düşünün. Bu nedenle bu soruda bir sıkıntı yok, doğru cevap 6.

16. ezgiiii

ezgiiii TÜİSAG Üyesi

bende 18. soruyu a yaptım ıso 9001 geldi direk aklıma müşteri menuniyetini görünce bence o soru itiraz edilmesi gereken sorulardan

17. Gamze

Bu soruda bir sıkıntı yok. Tozlar hariç diyor ama havada bulunan tozlardan bahsetmiyor, tekrar bakarsanız tabaka ve yığın halindeki yanıcı tozların bulunduğu yerler hariç diyor. Yönetmeliği inceleyin o 6 bölgenin açıklandığı bölümün hemen altına not düşülmüş. Bu nedenle cevap 6 olmalı. Ama çok yanıltıcı bir soru olduğu gerçek.

18. ved_rain

ved_rain TÜİSAG Üyesi

Bak sevgili arkadaş duygu ile diyorsun ama bana bi açıkla bakalım duygusal itirazları, ayrıca her kişi niye ayrı ayrı itiraz etsin (ki tekrardan çoğu yanlış) sen korkuyorsun diye( bilmiyosun ki iptal herkes için doğru, yalnız şık değiştiğinde gümlüyosun ki bu da sanırım senini için geçerli)

19. celu

celu TÜİSAG Üyesi

neyse ben bilgilendirme amaçlı yazmıştım, sonra sorulara itiraz etmediğin için sonucun değişmezse eğer sıkıntıya düşmeni istemem. ayrıca buradaki soruların hepsi benim için farklı olsa bile gümlemem söz konusu değil çok şükür, o yüzden siz bildiğinizi yapın.

20. ezgiiii

ezgiiii TÜİSAG Üyesi

ezgi hanım ben a grubu 18,23,37 soruları düşünüyorum

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica