21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. swiss-

swiss- TÜİSAG Üyesi

DOĞRUDUR TOPLAMDA 6 BÖLGE VAR ANCAK TOZ TABAKALARININ YIĞIN ŞEKLİNDE BULUNDUĞU BÖLGE HARİÇ KAÇ BÖLGE VARDIR DİYO... TOZ TABAKALARININ YIĞIN HALDE BULUNDUĞU BÖLGE 20 DİR O HARİÇ TOPLAM 5 BÖLGE VARDIR BU SORUNUN CEVABI KESİNLİKLE 5 BU KONU NERDEYSE BENİM UZMANLIK ALANIM OLDUĞU İÇİN NET BİLİYORUM ANCAK NASIL İTİRAZ EDİLECEK KİM YAPACAK HEM HATALI SORUOLAR HEM PARA İSTİYOLAR BENCE ONLARIN BİZE TAZMİNAT ÖDEMELERİ GEREKİR AMA NEYSE BURASI TÜRKİYE

2. mustafa_06

mustafa_06 TÜİSAG Üyesi

1 saat önce çalışma bakanlığı İ Blok 6 Katta isg gelen evrak kısmına elden teslim ettim evrak kayıt numaramı da aldım. Herhangibir sorun yok yaklaşık 20-30 dilekçe gördüm herkes için hayırlısı olsun arkadaşlar.

alkinisg ve burcu89 bu yazıya teşekkür etti.
  3. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Adaylar; sınav sorularına iliĢkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarlarının
    http://www.meb.gov.tr ve http://www.isgmm.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmasından
    itibaren (23 Ekim 2012) en geç 3 (üç) iĢ günü içerisinde (30 Ekim 2012 saat 17:00’ye kadar), ĠĢ
    Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne yapabileceklerdir.

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2012/duyuru/9683_ishekim_isguven_uzm_2012_9_3_11_11_1.pdf

elden teslim edebilirsiniz saat 17.00 a kadar.

4. cetinkayacengiz

cetinkayacengiz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar hangi sorulara itiraz edildi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. duygu ezer

duygu ezer TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben sabah d,lekçemi götürdüm ordaki 7.kat evrak bölümüne bıraktım çok itiraz oldu mu dedim adam sneinkiyle beraber 5 kişi sadece dedi

duncan34, Hakan büyükşimşek ve guevera63 bu yazıya teşekkür etti.
  6. duygu ezer

duygu ezer TÜİSAG Üyesi

bende aynı şekilde ama bana sadece 5 dilekçe var dedi evrakdaki memur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

guevera63 bu yazıya teşekkür etti.
  7. guevera63

guevera63 TÜİSAG Üyesi

DUYGU HOCAM KAC ALIYOSUNUZ BU SORULARDA İPTAL EDİLİRSE BENDE BUGUN DEKONTLA GÖNDERDİMDE İTİRAZ DİLEKÇEMİ SİZ YİNE ŞANSLISINIZ ANKARADA ELDEN VERİYOSUNUZ YA BİZ NE YAPALIM İŞLEME ALINIP ALINMAYACAGI BİLE MECHUL

8. Aslı Can

Aslı Can TÜİSAG Üyesi

oooffff cok azzz:((( ama ıl dısındakıler yapamıyor kı:(((((( gercı ben egıtım kurumuyla da gorustum bı sensın ıtırazdan bahseden dedıler:(

tuğba06 bu yazıya teşekkür etti.
  9. mustafatok

mustafatok TÜİSAG Üyesi

bu süre uzatılacaktır 5 iş günü olan itiraz süresi bayram ve resmi tatilden dolayı 1.5 iş güne düştü bende itiraz dilekçemi hazırladım ve kargoya verip göndereceğim.
    5 tane dilekçe var diyen arkadaşım endişelenme il dışındakilerin dilekçeleride yolda. sınavı nede olsa geçiyorum neden itiraz edeyim diyen arkadaşlar ortada bir yanlış varsa mutlaka düzeltilmeli yoksa bu böyle devam edip gider 69 68de kalan sizlerde olabilirdiniz

Dipnot:Hesaplamalarıma göre puanım 78

öftmz, meya, burcu89 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  10. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

Ben dilekçemi PTT Hızlı Kargo ile gönderdim. Yarın ellerinde olacak.A Kitapçığı 7-18-28-37 no.lu sorulara itiraz ettim.

Nesli bu yazıya teşekkür etti.
  11. Nesli

Nesli TÜİSAG Üyesi

Ne güzel not diye de belirtilmiş; sorun burda işte : Tabaka veya yığın halinde yanıcı tozların bulunduğu yerler hariç! deniyor soruda??

12. servet_berber

Orada durum şu şekilde;
    1. Havada Bulut Halinde bulunan yanıcı tozlar,
    2. Gaz,buhar ve sis halinde,
    3. Tabaka ve yığın halinde yanıcı tozlar.

1. ve 2. maddeler Bölgelere ayrılmış ancak not ile bölgelere ayrılmış olmasa da 3. maddeninde olduğunu belirtmişler. Yani 3. madde hariç geriye 6 bölge kalıyor.
    Soruda hata yok. Bilgilerinize...

Nesli bu yazıya teşekkür etti.
  13. Nesli

Nesli TÜİSAG Üyesi

Keşke bu konuda bölge 0 1 2.. vs nedir diye sorular hazırlanacağına sizin gbi 3başlık altında belirtilseydi o zaman güzel olurdu..teşekkürler

servet_berber bu yazıya teşekkür etti.
  14. seart

seart TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende elden arkadaşla günderdim teslim etmiş bu saat itibari ile merak etmeyin çok fazla var başvuracak bugün herkes başvurur

15. textilercu

textilercu TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar Egitimi ALdıgım kurum ıle gorustum onlarda 3 soru uzerınde yogunlaşmışlar.gurultu sorusunda B KITAPCIGI ICIN 1-3 CEVABI OLAN ŞIK DOGRUYMUS.YANLIŞ ŞIK YAZILMIS CEVAP ANAHTARINDA.B KITAPÇIGI 26. SORU YINE IKI DOGRU CVBI VARMIŞ. BIRDE OHSAS YONETIM SISTEMLERI SORUSUNDA YANLISLIK VARMIS.CEVAPLARDA A ŞIKKINDA ANLATIM BOZUKLUGU VARMIS.ALDIGIM CEVAPLAR BUNLARDI.ONLAR İTİRAZ EDEMİYORMUŞ.BIREYSEL ITIRAZLAR GÖZ ONUNDE BULUNDURULACAKMIŞ.BILGINIZ OLSUN.

jeolog.. bu yazıya teşekkür etti.
  16. seart

seart TÜİSAG Üyesi

tşk bilgi için sonuçta eğitim kurumu daha iyi bilir arkadaşlar başka soran arkadaşlar varsa kurumlarına bizi bilgilendirsinler bu arada arkadaşla verdim elden benle beraber çok kişi vardı itiraz eden dedi

17. servet_berber

Şu an ben alo 147' den sürenin 31.ekim.2012 saat 17:00 a kadar uzatılması için başvuru dilekçesi yazıyorum.

18. duygu ezer

duygu ezer TÜİSAG Üyesi

ben şu an ya 72 alıyorum yada 69 da kalıyorum hatırlayamadığım 3 soru var ama bir yanlışlık varsa sadece kendiiöz için değil herkes faydalanacak sonuçda

öftmz bu yazıya teşekkür etti.
  19. Hakan büyükşimşek

Hakan büyükşimşek TÜİSAG Üyesi

çok güzel bir tespit kardeşim itiraz edecek arkadaşların bu soruyuda dikkate almalarını rica ediyorum

20. jeolog..

jeolog.. TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 4 soruya itiraz dilekçemi verdim..hakkımızda hayırlısı artık..iptal olacağına inanıyorum.68 de kaldm bende:((

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica