21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

Ben de dilekçemi teslim ettim yaklaşık 30 dk önce :) hepimiz için hayırlı olur inşallah. benimle birlikte 4 arkadaş daha dilekçesini teslim etti, inşallah ikna edici bir çoğunluk oluşturmuşuzdur.

meya bu yazıya teşekkür etti.
  2. Hakan büyükşimşek

Hakan büyükşimşek TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar A-57.soruya yazım yanlışından itiraz eden oldumu?

3. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

umarım gönlünüze göre olur

4. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar. Ben itiraz dilekçemi+dekontu kargo ile gönderdim. Yarın orada olacağı belirtildi. Kabul olur mu?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. guevera63

guevera63 TÜİSAG Üyesi

sonuclar ne zaman acıklanacak bilgisi olan varmı arkadaşlar

6. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

14 kasım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

guevera63 bu yazıya teşekkür etti.
  7. meya

meya TÜİSAG Üyesi

ben yarım saat önce 5 soru için iadeli taahütlü gönderdim.umarım sende göndermişindir.

8. K. Bora BOLAT

K. Bora BOLAT TÜİSAG Üyesi

evet odada oturacak yer olmadığından dışarıda oturuyordu millet:) bende iki ders arası uğradım, verdim dilekçemi. Bu arada itiraza gelen arkadaşın biri, bakanlığın önündeki tek taksiye bindi, gitti... derse geç kaldım onun yüzünden:kirbac: neyse dersi ben anlatacağımdan sorun olmadı:D

9. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR NEDEN 31.EKİM.2012 17:00'A KADAR İTİRAZ KABUL TARİHİNİN UZATILMASI İLE İLGİLİ ARAMIYORSUNUZ? BEN ARADIM. YARIN GELİRSE BELKİ KABUL EDİLİR DİYORLAR. BİR ŞEYLER YAPIN YA. HERKES ANKARA DA DEĞİL...

10. cetinkayacengiz

cetinkayacengiz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar hangi sorulara itiraz ettiniz yazabilirmisiniz

11. cetinkayacengiz

cetinkayacengiz TÜİSAG Üyesi

benim tam 70 gözüküyor dilekçemi hazırlıyorum edebileceğim kadar soruya itiraz etmeyi düşünüyorum

12. duygu ezer

duygu ezer TÜİSAG Üyesi

ben a grubu 23,28,37 ye ettim

13. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

bu başlığın altında sayfa 20 de dilekçem var, oradan yararlanabilirsiniz.

14. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

eğer bahsettiğiniz arkadaş bayansa, o bendim :) yoğun bir günde, kısıtı zamanım olduğu için acelem vardı benim de, işe geri dönmem gerekiyordu acilen :)

15. seart

seart TÜİSAG Üyesi

hadi hepimize hayırlı olsun inşallah herkesin istediği olur kursları ile irtibata geçen arkadaşlar varsa hangi sorularda hata olduğunu bize söyleyebilirler mi

16. sinancrn

sinancrn TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bugün emek vererek sorulara itiraz ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim.

burcu89 ve gunesi bu yazıya teşekkür etti.
  17. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

Evet arkadaşlar itiraz edenlere bende teşekkür ederim. Susup oturmak yerine hakkımızı aradık .... Verilen bilgiye göre ;

" sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde (09 Kasım 2012 tarihine kadar) İSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Yazılı gelecek sonuçları herkesin paylaşmasını rica ediyorum.

Pit77, mskosen ve gunesi bu yazıya teşekkür etti.
  18. basri tezgeldi

basri tezgeldi TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende bugün ankarada tanıdığım vasıtasıyla itiraz dilekçemi teslim ettim,itirazlarımız hepimiz için hayırlısı olsun.

duncan34, mskosen ve gunesi bu yazıya teşekkür etti.
  19. oezguel

oezguel TÜİSAG Üyesi

deryak_86

18. sorunun A şıkkının filini "azalma sağlar" oalrak alırsak, A şıkkı değildir olur ve ben o şıkkı işaretlediğimi hatılıyorum.

kendi sorularında anlam çelişkisi yaratmışlar!

20. oezguel

oezguel TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar, peki itiraz edilen sorular iptal edilirse bize nasıl yansıyacak?
    hatalı sorular tüm sınav katılımcılarına +1 puan olarak verilecek mi yoksa etkisiz mi olacak?

mesela 5 soru iptal edilirse, diğer tüm soruları doğru yanıtlayanlar en yüksek puan olarak 95 mi alacak?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica