21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. JOKER

JOKER TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben izmirden bugün kargoya güniçi tarifesiyle ayıptır söylemesi 70 TL verip ulaştırdım; saat 16:00 da kargomun ulaşım onayını aldım, keşke imkanı olanlar benim yarım kadar uğraşsaydı, evrak kayıt kısmında az itiraz olduğunu duydum, biraz üzüldüm...

öftmz, basri tezgeldi, alkinisg ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

ben kendi adıma size çok teşekkür ederim!

gunesi ve JOKER bu yazıya teşekkür etti.
  3. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

düğmemi ilikledim. _o_

gunesi ve JOKER bu yazıya teşekkür etti.
  4. meya

meya TÜİSAG Üyesi

Hakkımızın yenildiğini düşünüyorum.Bu kadar saçma sapan itiraz mı olurmuş.Zaman yok, doğru düzgün bir açıklama yok.

Hiç kimsenin birbirinden haberi yok arıyorum 170 i bana adres olarak başka bir adres daha veriyor buraya da gönder kendini garantiye al diye.Bilgisiz cahil insanları oturtmuşlar, danışalım diye.

Bu kadar düzensiz bir ortamda belirlenen iş güvenliği uzmanlarından işlerini çok düzenli yapmaları ile ilgili kanunlarla baskı yapıyorlar.

Lanet olsun daha başlamadan sıkıldım bu işten.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

JOKER bu yazıya teşekkür etti.
  5. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

Hiç kimsenin birbirinden haberi yok arıyorum 170 i bana adres olarak başka bir adres daha veriyor buraya da gönder kendini garantiye al diye.Bilgisiz cahil insanları oturtmuşlar, danışalım diye. özellikle bu kısma katılıyorum. Devletin bu tarz farklı kurumlarınında numaralarını aramış biri olarak. Bankaların call centerlarında çalışanlarla aralarında dağlar kadar fark var çok amatörler yardımcı olmayı bırakın asabınızı bile bozuyorlar.

6. textilercu

textilercu TÜİSAG Üyesi

EISPERLE BUNDAN ZIYADE ASIL PROBLEM BU SORULARI HAZIRLAYANLARDA.ARKADAS SORULARI HAZIRLIYORSUNUZ IYI GUZEL DE HIÇ MI KONTROL YAPILMIYOR BU KADAR BASIT MI INSANLARIN GELECEKLERIYLE UGRASMAK.HER sınav AYNI SORUN.GEÇEN sınav 69 DA KALDIM SIRF IPTAL SORULARI YUZUNDEN.YAZIK VALLA COK YAZIK..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

bu osym ve meb'in genel problemi bu ülkede yapılan sınavların hemen hemen hepsinde sıkıntılar meydan geliyor ama yıllardır buna halen bir çözüm bulunabilmiş değil.

8. FUALME

FUALME TÜİSAG Üyesi

iptal edilen sorular doğru sayılmıyor mu

9. JOKER

JOKER TÜİSAG Üyesi

muhtemeln şık değişikliği durumuna denk gelmiştir, 70'ten 69'a düşmüştür...

FUALME bu yazıya teşekkür etti.
  10. textilercu

textilercu TÜİSAG Üyesi

naptıkları bellı degıl kı.hem şık degısıklıgıne denk geldım hemde saymadılar dogru olarak sanırım.cunku aldıgım bı duyuma görede.ıptal edılen ıptal olarak geçıyor.yanı (dogru soru sayısı *100) / geçerli soru sayısı diye hesaplanıyor dıye duydum.sınava gırmeklede bıtmıyo ış arkadas.bıde bunlarla ugrasıyoz ya.sımdı bu sınavdada 76 netım var korkuyorum yınede.

11. jeologgg

jeologgg TÜİSAG Üyesi

:
    Arkadaşlar bende öğleden sonra kargoya verdim yarın öğlen yada öğleden sonra ellerine ulaşacaktır.benim durumum şu an itibarı ile 68 69 :(

12. JOKER

JOKER TÜİSAG Üyesi

ben aralık 2011 aralık sınavına girdim, 2012 mayısa giremedim, aralık sınavında 63 bekliyordum, 65 geldi, 68 ile kalacağını hesaplayan bir ablam itiraz sonucu 70 ile geçti, iptal sorular bana artı puan olarak eklendi, sen önceki sınavında 70 ile geçtiğini net hatırlıyor musun? millet sınavda iken cevapları kenarı yazıp öyle kontrol ediyor?

13. nartollo

nartollo TÜİSAG Üyesi

çok doğru katılıyorum bu açıklamaya tamamen ülkenin düştüğü acı gerçek bu çaycısımı hademesimi ne olduğu belirsiz insanlar telefonları kaldırıp göya yardımcı olacaklar gibi konuşmayı dahi bilmeyen özürlü aptal gerizakalı,insanlarla mahatap olunuyor,burası türkiye olamazyazıklar olsun bu 170 teki çalışan en üst kademedekilere ve onları buraya koyanlara

14. nartollo

nartollo TÜİSAG Üyesi

kaç adet soru iptali olmuştu?

15. TuBa0601

TuBa0601 TÜİSAG Üyesi

durum çok vahim o zaman arkadaşlar

16. TuBa0601

TuBa0601 TÜİSAG Üyesi

yanlış sayılan sorularda sen doğru yapmışsan eger ekstra getirisi yok, eger o soruyu sen yanlış yapmışsan +1 veriliyor.

17. seweny

seweny TÜİSAG Üyesi

ya arkadaşalr ben de dün iadeli taahhüt lü gönderdim perşembgünü ulaşır dediler sorun olur mu bu arada 68 veya 69 yani sınırlardayım 6 soruya itiraz ettim bakalım hangisi tutarsa verilen paralara yazık dekontu alırken banka şubesindeki bayan şaşırdı sonuçlara itirazı anlarım da sorulara itiraz nasıl oluyor

18. textilercu

textilercu TÜİSAG Üyesi

Bir soru iptal bir sorudada şık degışıklıgı olmuştu.sadece bu C sınıfı ıcın tabı. A ve B sınıfı ıcınde ıptaller olmustu yıne.

19. textilercu

textilercu TÜİSAG Üyesi

76 dogrum var ve hala korkuyorum arkadaslar.bu bir gerçek ve gerçekten korkuyorum yine 69 da kalırım dıye.

ensarr bu yazıya teşekkür etti.
  20. isg27

isg27 TÜİSAG Üyesi

inşallah hepimiz geçeriz herkes aynı durumda bi gelse 14 kasım:kirbac:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica