21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. kouteam

kouteam TÜİSAG Üyesi

Siz meslek hastalığı ile iş kazalarını karıştırıyorsunuz. İş kazaları kısmen önlenebilirdir. Meslek hastalıkları ise neden meydana geldiği belli olan tanısı konulmuş olan olgulardır. meslek hastalıklarının sebepleri belli olduğundan alınacak önlemlerde bellidir. Cevap tamamen önlenir olacaktır. He bide hastalığa yakalandıktan sonra hepsinin tadavisi yoktur bu ayrı bir konudur. bize sorulan önleme kısmıdır tedavi değil..

2. kouteam

kouteam TÜİSAG Üyesi

yanlış çözmüşsünüz... uluslar arası anlaşmalar kanundan önce gelir.

3. kouteam

kouteam TÜİSAG Üyesi

23. sorunu bilmiyorum ben b kitapçığından çözdüm. ama 37. soru için hiç itiraz etme gürültü yönetmeliğinde aynen yazıyor cevabı doğru.

4. kouteam

kouteam TÜİSAG Üyesi

zaten bu sebepten cevap A olmalı.. hangi yönetim sisteminin amacı çalışanların ve müşterinin memnuniyetinin azalması olabilirki???

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. kouteam

kouteam TÜİSAG Üyesi

Akciğer hastalıkları

6. İsglaborant

İsglaborant TÜİSAG Üyesi

zahmet edipte yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.sen ne yaptın diyen arkadaşlara söylüyorum:ben ve birçok arkadaşımız hem gerekli sorulara itirazda bulunduk(bizzat elden teslim ederek)hem bimere başvurduk(sınavda başka soru sorulup,sonradan da soruları degiştirip yayınlama konusunda)hem de itirazlar için soru başına 10 tl alınması konusunda bakanlıga başvuruda bulunduk(çünkü hem dilekçe hakkına hem bilgi edinme kanununa aykırı şekilde menfaat elde etmekten dolayı).umarım yeterli çabayı göstermişizdir.inanmayan arkadaşlara özelden evrak arşivdeki kayıt numaralarımızı da verebilirim,kendileride sorgulayabilir.galiba yeteri kadar açık konuştum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

jeologgg, meya, Soydan ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  7. zavallı

zavallı TÜİSAG Üyesi

itiraz ettiğiniz sorular hangisi.. soruları degiştirip yayınlama konusunda hangi sorular acaba sayın İsglaborant

8. ahmet212121475

ahmet212121475 TÜİSAG Üyesi

o iptal edilen soru şıklardaydı ve cevabı doğrudan etkiliyordu... higrometre yazılması gerekirken higometre yazılmıştı... bu söylediğiniz yazım yanlışları bence hiçbir şekilde cevabı etkilemiyor. böyle giderse her soru için itiraz olacak ve korkarım ki biriside sınav iptali için başvuracak...

9. İsglaborant

İsglaborant TÜİSAG Üyesi

önceki sayfada hangi soruların degiştirildigini yazdım,ordan bakın

10. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

ANAYASANIN 90. MADDESİNİ İNCELE DERİM. SONRA BUNU TEKRAR DİYEBİLECEK MİSİN BAKALIM?

11. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

Benimki de aynı şekilde. İşleme koyulacak mı acaba nereden öğrenebiliriz ???

12. zavallı

zavallı TÜİSAG Üyesi

aşagıdakilerden hangisi ......................TOZSUZ ORTAM ESD'dir ve MARUZİYET SINIR DEGERİNİN ÜST SINIRI kelimelerini değiştirmesi demek amaç ne oluyor meb amacı ne?????..............

13. MUZAFFER AKMAN

MUZAFFER AKMAN TÜİSAG Üyesi

sorum su: 67-68-69 da kalanlar bu iptal edilme ihtimali olan sorularla beraber 70 olma ihtimali var mıdır? Kısacası iptal edildiğinde sorular sınavın barajı düşüyormu ?

14. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

sınavın barajı düşmüyor iptal edilen soru herkesin doğru yaptığı kabul edilerek değerlendiriliyor.

MUZAFFER AKMAN bu yazıya teşekkür etti.
  15. merve tekin

merve tekin TÜİSAG Üyesi

sınav ne zaMAN Açıklanacak acaba

16. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

14 Kasım merve hanım

merve tekin bu yazıya teşekkür etti.
  17. ZAİM ZENGİN

ZAİM ZENGİN TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar itirazların sonuç tarihi ne zaman bu konuda bilgisi olan var mı

18. isg27

isg27 TÜİSAG Üyesi

en geç 9 kasıma kadar açıklanması gerekiyor

19. öftmz

öftmz TÜİSAG Üyesi

toplamda kaç itiraz vardır acaba kimsenin bu konuyla alakalı bilgisi varmı ?

20. zavallı

zavallı TÜİSAG Üyesi

İsglaborant yazdıkları çok çarpıcı sorulardaki hataları kilim altı yapma çalışmalarını yazmış soru hatalarını düzeltip yayınlamışlar ne kadar acımasız bir olay kime güvenelim sizce?????????????????????????????????? bence İsglaborant gibi bizde bu konuyla ilgilenelim bimere yazalım

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica