21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. funanori

funanori TÜİSAG Üyesi

İtirazlar değerlendirildikten sonra, cevabının değiştirilmesine veya iptal edilmesine gerek duyulan sorular varsa, buna ilişkin değişiklikler sitede yayınlıyorlar, diğer taraftan da itiraz edenlere aynı açıklamayı posta yolu ile bildiriyorlar..

servet_berber bu yazıya teşekkür etti.
  2. seart

seart TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bunlar hep en geç olan yani son gündemi yayınlamak zorundalar yani engeç 9 kasım diyor illa 9 kasım demiyorki niye böyle yapıyorlar anlamadım çokmu zor bunları kontrol etmek zaten baştan savma sorular hazırlanmış bari itirazları düzgün değerlendirsinler

öftmz ve sercan78 bu yazıya teşekkür etti.
  3. odarkness

odarkness TÜİSAG Üyesi

Genelde millet olarak son günlerin son saatlerin son dakikaların hatta son saniyelerin adamıyız.Bu sebepten dolayı verilen günün son saati neyse o zaman açıklayacaklar.

4. JOKER

JOKER TÜİSAG Üyesi

nasıl yani, herkese ayrı ayrı mı gönderilecekmiş? bence isggm sayfasından duyrulur o da yazı sonuçta, iptaller herkese için geçerli ise neden ayrı ayrı iletsinler ki?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. seart

seart TÜİSAG Üyesi

neyseki 1 gün kaldı artık sabredecez başka yolu yok inşallah hayırlı olur hepimiz için

6. odarkness

odarkness TÜİSAG Üyesi

Genel olarak bakanlık sitesinden duyurulacak.Fakat itiraz dilekçesi verenlere de dilekçe cevapları adreslerine postalanacak.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

servet_berber bu yazıya teşekkür etti.
  7. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar itiraz sonuçları için İSGGM' yi arayan oldu mu?

8. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

İtirazlara gelen cvp var mı ???

9. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

Ankarada'yım ve bugün aradım İSGGM'yi, konuştuğum kişi web sayfasını takip etmemi tavsiye etti. Yarın bakar olalım arkadaşlar, daha net bir bilgiye sahip değilim ne yazık ki :(

sercan78 ve Pit77 bu yazıya teşekkür etti.
  10. emre1881

emre1881 TÜİSAG Üyesi

bu iş güvenliği uzmanlığı da yakında patlar merak etmeyin siz:)

Pit77 bu yazıya teşekkür etti.
  11. oğuzhah

oğuzhah TÜİSAG Üyesi

uyuyamıyorum:):)

12. emre1881

emre1881 TÜİSAG Üyesi

aynen bende kardeş inşallah hayırlısı olur

13. oğuzhah

oğuzhah TÜİSAG Üyesi

hayırlısı ya.. 76 gözüküyor ama burda ki yazıları okuduktan sonra karamsarlığa düştüm.. bilmiyorum ne olacak

14. oğuzhah

oğuzhah TÜİSAG Üyesi

yalnış olan soruların şıklarını değiştiren bir mantıktan bahsediyorlar böyle bir şey olabilir mi.. soru yalnış ise iptal edilir herkese 1 puan eklenir. benim anladığım bu devlet memurları üstlerine hesap vermekten korktukları için yalnış olsa dahi soruyu iptal etmiyorlar.. ne kadar fazla yalnış o kadar fazla gürültü.. çookk yazık .. allah bildiği gibi yapsın ne söyliyim

duru0606 ve Pit77 bu yazıya teşekkür etti.
  15. emre1881

emre1881 TÜİSAG Üyesi

valla kardeş insan tedirgin oluyor işte

16. TuBa0601

TuBa0601 TÜİSAG Üyesi

hayırlısı olsun inşallah arkadaşlar herkes istediği notu alır inş.

sercan78 bu yazıya teşekkür etti.
  17. odarkness

odarkness TÜİSAG Üyesi

Bugünde günlerden Cuma.Sakın meb son saatte bildirdi diye duyuruyu pazartesine sallamazlar inşallah.

18. Osman Gökhan ŞAHİN

Osman Gökhan ŞAHİN TÜİSAG Üyesi

çocuk oyuncağı değiş bu iş. en geç 9 kasım deniyorsa, 9 kasım da açıklarlar. Ya öğle arasından önce yaparlar bu işi. Ya da mesai bitimine dakikalar kala.

sercan78 bu yazıya teşekkür etti.
  19. seart

seart TÜİSAG Üyesi

İtiraz suresıne gelince kabul etmıyorlar

20. Günkut

Günkut TÜİSAG Üyesi

Az önce aradım konuştum arkadaşlar, Pazartesi açıklanacakmış. İsteyen varsa ilgili kişinin telefonunu pm atabilirim.

Pit77 ve unicorn21 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica