21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

telefon numarasını gönderebilir misin?

2. isg27

isg27 TÜİSAG Üyesi

resmen dalga geçiyorlar resmen pteside açıklamazlar eminim

3. seart

seart TÜİSAG Üyesi

niye itirazlar için hiç mi ama hiç süre uzatılma dı şimdi bu ne yani

4. Günkut

Günkut TÜİSAG Üyesi

Haklısınız. Dediğim gibi dilerseniz yetkili kişinin telefon numarasını verebilirim. İçinizi dökersiniz. :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. seart

seart TÜİSAG Üyesi

bende şimdi aradım eğitmenlerden dönüşler oluyor denildi hepsi birlikte yayınlanacak dedi fakat pazartesiye kalabilir miş büyük olasılıkla denildi
    03122966483 tl no sizde arayın ısrar edin derim

6. sercan78

sercan78 TÜİSAG Üyesi

verebilirsiniz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. sercan78

sercan78 TÜİSAG Üyesi

ne eğitmeni adam sorum doğrudur yanlıştır diye cevep veriyo ona göremi iptal felen diyolar yuh böyle birşey varsa toplanıp yasa yönetmelik bu kadar insanla dalga geçmiyolardır inşallah

8. duygutoprak

duygutoprak TÜİSAG Üyesi

Ya bunlar insalarla dlga geçiyo, itiraz sürelerini uzatmazlar ama kendilerine gleince istedikleri gibi..............

9. Günkut

Günkut TÜİSAG Üyesi

Nasıl yani Sercan bey anlayamadım ben?

10. sercan78

sercan78 TÜİSAG Üyesi

soruyu hazırlayana sormuyolardır yani doğrumu yanlışmı diye inşallah bi heyet inceleyip güzelce ondan sonra karar verirler yoksa adam sorum yanlış demez kolay kolay

11. Günkut

Günkut TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle haklısınız, umarım öyle bir yanlışa düşmezler. Soruyu hazırlayan insan bunun yanlış olduğunu düşünse zaten sormaz o soruyu..

12. seart

seart TÜİSAG Üyesi

bana denilen bu heyet felan denmedi uzmanlarlardan geri dünüşler oluyor denildi arayaıp sizde sorabilirsiniz

13. oğuzhah

oğuzhah TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar artık üstüne gitmeyin. bu saatten sonra yapacak bir şey yok.. rahat olun bekleyin sabredin..

14. TuBa0601

TuBa0601 TÜİSAG Üyesi

ewet aradığınız numarayı rica edebilirmiyim

15. cetinkayacengiz

cetinkayacengiz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar itirazlar yarın belli olacak diye biliyorum doğmu mu

16. Günkut

Günkut TÜİSAG Üyesi

Pazartesiye kalmış gibi görünüyor.

17. jeologgg

jeologgg TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR BEN EĞER İPTAL EDİLMESİ GEREKİPTE İPTAL EDİLMEYEN SORU OLURSA BAKANLIĞI MAHKEMEYE VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.MESELA OHSAS SORUSU MESELA RİSK SORULARI(YÖNETMELİKLERE TEZAT SORULAR),EMİNİM 1 SORU İPTAL OLUR SONRA ÜSTÜNE YATACAKLARDIR.TEKRAR KURS PARASI VERMEKTENSE MAHKEMEYE VERİP KURSA KATILIRIM DAHA İYİ(YA HEP YA HİÇ).DÜŞÜNCENİZ NEDİR?

servet_berber, seart ve Pit77 bu yazıya teşekkür etti.
  18. TuBa0601

TuBa0601 TÜİSAG Üyesi

evet mantıklı

19. seart

seart TÜİSAG Üyesi

bende sizi katılıyorum

20. mustafa_06

mustafa_06 TÜİSAG Üyesi

Mayısdaki sınavdan 69 ile kaldım, o zaman sınav tarihi kısa mahkemeye verip 1 yıl sonra karar çıkmasını beklemedim kursa yazıldım tekrar, şimdi yine 69 olursa bu sefer kesin mahkemeye vereceğim, başka çarem yok çünkü geçen sınavda kesinlikle 70 tam puan almam gerekiyordu, beklemedeyim artık kim benim hakkımı yiyorsa bunun hesabını adalet önünde verecek.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica