21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. jeologgg

jeologgg TÜİSAG Üyesi

ULEN ŞAKANIN ZAMANIMI HERKESİN STRESİ BİR MİLYON OLMUŞ :) NEYSE CEMAAT SAFLARI DÜZGÜN TUTMAYA (STRESE) DEVAM..

2. raşit köseoğlu

raşit köseoğlu TÜİSAG Üyesi

son dakikalar az kaldı...bomba patlıyacak 30 dakika içinde bir açıklama gelicek

3. sercan78

sercan78 TÜİSAG Üyesi

nereyi aradın

4. sercan78

sercan78 TÜİSAG Üyesi

pazartesi diyolar önceki sayfada

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. sercan78

sercan78 TÜİSAG Üyesi

6. öftmz

öftmz TÜİSAG Üyesi

1
    şaka anlayışınıza hayran kaldım! bukadar strestli günler geçiriyoruz çoğu şey muallakta herkesın kafasında binlerce soru işareti birdaha yapmamanız dileğiyle..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. jeologgg

jeologgg TÜİSAG Üyesi

BEYLER BİLMEDEN YORUM YAPMAYALIM BİR ÖNCEKİ SINAVA GİRDİYSEN YAYINLANACAK DEDİKLERİNDE YAYINLADILAR.YANILTMAYALIM!!

8. Murat ÇOLAK

Murat ÇOLAK TÜİSAG Üyesi

9. Murat ÇOLAK

Murat ÇOLAK TÜİSAG Üyesi

10. İsglaborant

İsglaborant TÜİSAG Üyesi

sayın emre bey şakanız için çok teşekkür ederiz,çok ince bir mizah anlayışına sahipsiniz.tabi bu arada belirtmek gerek burası özürlü rehabilitasyon merkezi degil,uzman arkadaşların ve olgun insanların bilgi paylaşma mekanı.belki adresi karıştırmış olabilirsiniz diye tekrar söylim:BURASI ÖZÜRLÜ RAHABİLİTASYON MERKEZİ degil.(aslında iyide oldu bu mübarek günde baya bi dualarla yad edildiniz)

orhun kalendergil, meya, ZM BORA ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  11. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

arkadaş elit bi sitede neden rezil olmak istiyosun. yok yok laf deyip rezil etmicem seni ama şunu demem lazım. Ayıp yaptığın, böyle şaka olmaz.!

öftmz bu yazıya teşekkür etti.
  12. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

evet arkadaşım o adresten yayınlanacak. saat 5 oldu pazartesiye kaldı bu iş ya:(

Murat ÇOLAK bu yazıya teşekkür etti.
  13. keleş

keleş TÜİSAG Üyesi

eminmisin?

14. sercan78

sercan78 TÜİSAG Üyesi

CEVAP YOK SANA KATILIYORUM AMA UYGULAMA YOK

15. jeologgg

jeologgg TÜİSAG Üyesi

HAYIR ŞUNU DEMEK İSTEDİM : EVLERE GÖNDERİLECEK ORADAN ÖĞRENECEKSİNİZ DEDİ EMRE 1881 , BENDE YOK KARDEŞİM AÇIKLANACAĞI TARİHTE İNTERNETTEN YAYINLAYACAKLAR DEDİM..

16. TuBa0601

TuBa0601 TÜİSAG Üyesi

yuhhhhhhh yüreğime inacekti valaa arkadaşım ya. neseki şaka:)

17. keleş

keleş TÜİSAG Üyesi

hepinizmi sınırdasınız birader?

18. jeologgg

jeologgg TÜİSAG Üyesi

BEN 68

19. Davut

Davut TÜİSAG Üyesi

sınav psikolojisi yanıltır. Cevaplarını kontrol edersin, doğru yaptığını sanırsın. Sonuç gelir ve kalmışsın. Sonuçlar açıklanmadan hiç bir şey kesin değil. Bu yüzden kimse emin olamıyor. inş emek verenler kötü sonuçla karşılaşmaz..

20. keleş

keleş TÜİSAG Üyesi

allah yardımcınız olsun

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica