21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. jeologgg

jeologgg TÜİSAG Üyesi

BEN sınav CEVAPLARINI ALMIŞTIM BÖYLE 68

2. emre1881

emre1881 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu 9 kasım muhabbeti nerdne çıktı

3. sercan78

sercan78 TÜİSAG Üyesi

bende 69 cevaplarımı aldım

4. alperakt

alperakt TÜİSAG Üyesi

bende sınavda işaretlediğim şıkları bir kağıda yazmıştım ve 69 alıyorum. Nedense itiraz tarihi ile ilgili bu kadar katı olan kurum şimdi açıklamayı bir türlü yapmıyor. Türkiyedeki tüm devlete bağlı kurumlar malesef böyle. Hiç bir kurumun işini düzgün ve eksiksiz yaptığını düşünmüyorum. Ama bizden bu mesleğe girdiğimizde sıfır hata bekliyorlar. Kendi yaptıkları sınav ise hatalarla dolu. İnanın çok sinirim bozulmuş durumda.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. alperakt

alperakt TÜİSAG Üyesi

Sanırım bugün açıklanmayacak arkadaşlar. hala açıklanan bir duyuru yok.

6. seart

seart TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar aradaım diyorum pazartesi denildi diyorum
    3122966483
    birde o şaka yaptığını sanan arkadaş ayıptır vallahi ayıptır böyle şeymi olur sana başka şey demiyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. alibaz

alibaz TÜİSAG Üyesi

ptesi ola hayrolaa

8. meya

meya TÜİSAG Üyesi

Çok gereksiz anlamsız bir şaka insanların hayatları söz konusu.

Seni kınıyorum

9. duru0606

duru0606 TÜİSAG Üyesi

10. duru0606

duru0606 TÜİSAG Üyesi

Bende uyuyamıyorum :( açıklansa da kurtulsak

11. cetinkayacengiz

cetinkayacengiz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar pztsi itiralar açıklanacak peki sınav sonucu ne zaman açıklanacak

12. seart

seart TÜİSAG Üyesi

ona allah kerim artık nezaman açıklarlar

13. burak karapınar

burak karapınar TÜİSAG Üyesi

insanların hayatları söz konusu demek biraz abartı olmuyormu? kazanamayan intihar mı edecek.Yapmayın arkadaşlar alt tarafı bir belge bir sonraki sınavı var bunun biraz daha çalışır diğer sınavda alırsınız.

14. meya

meya TÜİSAG Üyesi

BURAK BEY SİZ BU ÜLKEDE 2 AY SONRASI İLE İLGİLİ PLAN KURABİLİYOR MUSUNUZ Kİ DİĞER SINAVA ÇALISIR ALIRSINIZ GİBİ BİR MANTIK YÜRÜTÜYORSUNUZ.SENEYE YAPILACAK SINAVA GİREMEYECEK ARKADAŞLAR VAR BELKİ DE.ÖNÜMÜZDEKİ SENEDEN İTİBAREN SENEYE FEN EDEBİYAT FİZİK KİMYA MEZUNLARININ ARTIK İSG UZMANI OLAMAYACAĞI HAKKINDA DEDİKODULARDAN HABERDAR MISINIZ?

İNSANLARIN HAYATLARININ SONLANMASI SÖZ KONUSU DEMEDİM.İNTİHAR MI EDECEK SORUNUZ DOĞRU DEĞİL YANİ.

İNSANLARIN HAYATLARI ŞÖYLE SÖZ KONUSU.
    İSG UZMANLIĞI İÇİN MEVCUT İŞİNİ BIRAKMIŞ İNSANLAR VAR.BU SINAVDAN BAŞKA ÇOK FAZLA SEÇENEĞİ OLMAYAN ARKADAŞLAR VAR.VE FİRMASI İÇİN BU SINAVA BASVURMUŞ VE BU BELGEYİ MUTLAKA ALMASI GEREKEN İNSANLAR VAR.

SANIRIM SİZİN BU KONULARLA İLGİLİ PEK FAZLA İLGİNİZ OLMADIĞINDAN ABARTI GELMİŞ SÖYLEDİKLERİM.

ZM BORA bu yazıya teşekkür etti.
  15. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle size katılıyorum. Benim daha ilk sınavım ama ben de 69- 70 kritik durumdayım. Eğer gerçekten iptal olması gereken sorular iptal olmazsa hakkımızı arayalım !!!

16. kimder

kimder TÜİSAG Üyesi

meya hocaya katılıyorum söyledikleri pekala doğrudur. meya hocanın baktığı pencereden bakılırsa haklı olduğu gayet açık bir şekilde anlaşılmaktadır...

17. duru0606

duru0606 TÜİSAG Üyesi

benimde 76 gözüküyor ama nedense hep fire veriliyormuş. acaba acabalar kafamı ağrıtıyor artık.

18. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

herkesin bu sınava yüklediği anlamla alakalı esasında sizin için önemli olmayan bir şey başkası için önemli olabiliyor sınırda kalan arkadaşlar için ise dahada bir sıkıntılı süreç. umarım herkesin gönlünden geçenlere vesile olur bu sınav sonuçları.

19. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

sabretmekte fayda var çoğu gitti azı kaldı 1 hafta içinde her şey netleşir.

20. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

Yapılan açıklamada;

sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde (09 Kasım 2012 tarihine kadar) İSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Şimdiye kadar kimseye yazılı hiçbir şekilde bildirilmedi. Dava açılsa bu bile lehimize. Gidiyoruz soru başına 10 TL yatıyoruz. Milyonlarca para toplanıyor. Ama açıklama zahmetinde bulunmuyorlar bu nedir yani.

öftmz bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica