21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. kouteam

kouteam TÜİSAG Üyesi

Şimdi baktım 85 ile geçmişim.. Hepimize hayırlı olsun. Sınırda kalan arkadaşlar ise işin peşini bırakmasınlar derim.

servet_berber bu yazıya teşekkür etti.
  2. Davut

Davut TÜİSAG Üyesi

Ohsas sorusu hatalı, açacağınız davada kazanmanız çok muhtemel...

Kerem ÖZTÜRK ve mskosen bu yazıya teşekkür etti.
  3. Sansar

Sansar TÜİSAG Üyesi

Sınavdan kalan arkadaşlara çok geçmiş olsun, can sıkmaya değmez, ne de olsa telafisi var.

Bende 85'le kurtuldum bu çileden, B sınıfı sınavına kadar. Şimdi yeni hedef uzmanlık belgesinin temini. Nasıl alıyoruz, ne zaman, nerden... Bilen bir arkadaş bilgi verebilir mi acaba?

Not: Tabii kalan arkadaşlar dava açınca mahkeme yürütmeyi durdurabilir, o zamanda biz 1 seneye anca alırız belgeleri ayrı konu :)) hoş benimde başıma gelse bende aynı şeyi yapardım.

4. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

81 ALMIŞIM YÜRÜ BE:)
    BU ARADA ARKADAŞLAR BEN OHSAS İÇ DENETÇİSİYİM VE OHSAS SORUSU İPTAL OLMALIYDI.
    AYRICA KANUNLAR HİYERARŞİSİ DE İPTAL OLMALIYDI.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. elif kırıkoğlu

elif kırıkoğlu TÜİSAG Üyesi

yapalım ortak bişeyler hiç beklemiyodum 72 hesapladım iptalolanla 73 olmasını bekliyodum nasıl oldu anlamadım şok geçirdim bişeyler yapalım lütfen tekrar girmek istemiyorum

6. Fatih Petek

Fatih Petek TÜİSAG Üyesi

ben de 69 aldım bu konu hakkında ne yapabılırız.soz konusu soruyu ben de yanlıs yaptım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. seart

seart TÜİSAG Üyesi

bende 68 ile kaldım ne yapsak acaba nasıl bir yol izlenmeli

8. seart

seart TÜİSAG Üyesi

Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (14 Kasım 2012 tarihinden itibaren) dair itiraz baĢvuruları; YEĞĠTEK Döner Sermaye ĠĢletmesinin T.C. Ziraat Bankası ġubesi BeĢevler/ANKARA, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez ġubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat ġubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile (14 Kasım 2012 tarihinde baĢlayıp 23 Kasım 2012 saat 17:00’ye kadar) kabul edilecektir.
    BaĢvuru adresi ise, ÇalıĢma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ĠĢ Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire BaĢkanlığı Ġnönü Bulvarın No:42 Emek-ANKARA’dır. Ġtiraz baĢvuruları topluca, ĠSGGM tarafından alınıp MEB’e iletilecek ve kesin sonuçlar MEB tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
    Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, imza, adres ve dekontu olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
    sınav uygulamasına ve sonuçlara iliĢkin itirazlar 10 (on) gün içerisinde YEĞĠTEK tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara ve ĠSGGM’ye (03 Aralık 2012 tarihinde) bildirilecektir.
    Bütün itiraz baĢvurularında ÇalıĢma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı evrak giriĢ tarihi ve saati esas alınacaktır.

Fatih Petek bu yazıya teşekkür etti.
  9. Fatih Petek

Fatih Petek TÜİSAG Üyesi

ne yapmamız gerektiği hakkında bir bilgisi olan var mı?imza hakkında ...

10. Sansar

Sansar TÜİSAG Üyesi

Cevap bu linkte http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21ekimsinavsonuc

11. gulnur1903

gulnur1903 TÜİSAG Üyesi

Benim 2. girişimdi sınava 73 ile geçmişim peki şimdi bireysel başvuru mu yapıcaz yoksa eğitim kurumu başvurusu olucak anlayamadım
    herhangi bir fikri olan arkadaş var mı acaba ????

12. GökBan

GökBan TÜİSAG Üyesi

Ben eğitimi Ankara'da aldım ama gitme imkanım yok ve bu işleri telefonda da konuşma taraftarı değilim, İST'de en yakın bu eğitimi veren kuruma gidip bundan sonraki süreçte neler yapabileceğimizi söylemek olacak.

13. İsglaborant

İsglaborant TÜİSAG Üyesi

83 benden,herkese hayırlı olsun

14. şevki çavuşoğlu

şevki çavuşoğlu TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınava genel itiraz mı söz konusu soru bazlı mı ? ben 68de kaldım asıl kabahat benim 2 sınavım olmasına rağmen kitap açmadım ama şansımı denemekte istiyor. aydınlatırsanız sevinirim

15. wolkan4141

wolkan4141 TÜİSAG Üyesi

örnek itiraz dilekçesi yazan arkadaşımız varmı...

solamari bu yazıya teşekkür etti.
  16. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

Eğitim almış olduğun kurs vasıtasıyla başvuru yapacakmışsın :)

gulnur1903 bu yazıya teşekkür etti.
  17. oezguel

oezguel TÜİSAG Üyesi

belge ücreti kdv dahil 330 tl ymiş

18. gulnur1903

gulnur1903 TÜİSAG Üyesi

Peki para nereye yatırılıyor ???

19. Davut

Davut TÜİSAG Üyesi

*280TL + KDV = 330,40 TL

Banka hesap no:

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Hesabı

Ziraat Bankası – Emek Şubesi

IBAN NO: TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007

20. Demetgür

Demetgür TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bende 69 da kaldım. Seart arkadaşımız yapılması gerekenleri yazmış. ben de eğitim aldığım kurumu aradım. Aynı şeyleri söyledi. Dekontla birlikte, yazdığınız dilekçeyi verilen adrese göndereceksiniz. Dilekçe özetle şöyle olmalı: puanımın yanlış hesapladığını düşünüyorum. Yaptığım hesaplamaya göre şu puanı almalıydım. İptal olan sorular puanıma eklenmemiş. Kağıdımın tekrar okunmasını talep ediyorum gibi. Ama dilekçenin sonunda mutlaka adınız soyadınız, tc kimlik no, adresiniz ve imzanız olmalıymış yoksa dilekçe geçersiz sayılırmış. Herkese kolay gelsin diyorum. Geçerli not alanları da tebrik ediyorum.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica