21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. hknnzn

hknnzn TÜİSAG Üyesi

bence çalışsanız daha iyi olur

2. şevki çavuşoğlu

şevki çavuşoğlu TÜİSAG Üyesi

hı tamam kurs bedelini sen yatırırsın bende çalışırım. laf ola beri gele . 2. sınavı olupta bu 68-69 da kalanlar var.

3. Ali INSU

Ali INSU TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar alo 170 hattını dün aradım ama işlerimin yoğunluğundan dolayı dün demiş oldukları dilekçeyi yollayamadım bana dilekçe ile müracat etmem gerektiğini söylediler bende sizlere ileteyim. dilekçe örneği aşağıda sizlerle paylaştım eklemek istediğiniz bir nokta varsa yarın teslim etmeden bana fikirlerinizi bekliyorum

Ekli Dosyalar:

4. Tarzan45

Tarzan45 TÜİSAG Üyesi

bu saaten sonra sorulara itiraz yok. sadece cevap anahtarının tekrar kontol edilmesini talep edebilirsin.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ali INSU

Ali INSU TÜİSAG Üyesi

Bende oyle biliyordum ama alo 170 hattindaki hetkili oyle soyledi

6. guduy

guduy TÜİSAG Üyesi

Bende itiraz dilekçesi vermeyi düşünüyorum, ek olarak barajın 65 e çekilmesi de sunulabilir belki

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ali INSU

Ali INSU TÜİSAG Üyesi

o konuda ne yapmamız gerekliymiş bilginiz var mı?

8. guduy

guduy TÜİSAG Üyesi

Ekteki dilekçeyi gönderdim bugün, bu saatten sonra hala sorulara itiraz edebilir miyiz bilemiyorum ama ben şansımı denedim, sonuçta hatalı sorulara takılarak bir sürü de zaman kaybettik, en azından onu dile getirmiş oldum

Ekli Dosyalar:

9. nartollo

nartollo TÜİSAG Üyesi

21 EKİM 2012 tarihindeki C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVINA KATILDIM,4 ADET SORU İPTALİ İLE İLGİLİ ÇSGB DİLEKÇE YOLLADIM,HER SORU BAŞINA 10 TL YATIRMAKLA BERABER TOPLAM DA 40 TL LİK DEKONTU DİLEKÇEME KOYDUM. BANA ÇSGB DEN YAZI GELDİ sınav İTİRAZ SÜRESİNİN ZAMANINDA YAPAMADIĞIM İÇİN SORULARA İTİRAZLARINIZ GEÇERSİZ DOLAYISIYLA İNCELEMEYE ALINMAMIŞTIR DİYE YAZI GELDİ.
    SORUM ŞU BEN BU İTİRAZLARA ÖDEDİĞİM PARAMI NASIL GERİ ALABİLİRİM.İNCELEMEYE DAHİL EDİLMEYEN HUSUS ZANNEDERİMKİ İADESİNİ GEREKTİRİR,NASIL VE HANGİ YOLLA PARAMI ALABİLİRİM,

10. alperen kızılelma

alperen kızılelma TÜİSAG Üyesi

Bu is mahkemelik, hatali sorulari dogru deyip mileti magdur etiler, bu konuyu kendileri degil bilir kisiler karar vermeli. Yoksa hic kendi kendilerinin hatalarini kabul ederlermi. Su grupda bilen 1 kisi varmi mahkemeye verildim bu sorulardan bir kaci?

11. wolkan4141

wolkan4141 TÜİSAG Üyesi

21.10.2012 sınavına itiraz ettim 69 la kaldım bence iptal edilmesi gereken 2 soru daha var

12. alperen kızılelma

yargıya verilmiş bu sınav için bir durum varmı acaba?

13. emre1881

emre1881 TÜİSAG Üyesi

ya arkadaşlar kimse kusura bakmasında bu 21 ekim sınavından 70 puan alamayan bu mesleği hiç yapmasın

Canatabey bu yazıya teşekkür etti.
  14. Avukat

Avukat TÜİSAG Üyesi

paranı geri almakta sıkıntı yaşayabilirsin.. çünkü evrakın incelemeye alınmış. incelenmişki süresinde olmadığı tespit edilmiş. ama yine de bilgi edinme kanunu kapsamında işlem yapılmadığından dolayı iste bakalım nasıl tepki verirler..

15. Avukat

Avukat TÜİSAG Üyesi

60gün içerisinde idare mahkemesinde dava açmanız gerekmekte.. acacak olan varsa acele etsin..

16. JOKER

JOKER TÜİSAG Üyesi

=) 7-8 tane hatalı sorum var, en basitlerden, bu kadar basit soramazlar deyip bildiğim halde yanlış yaptığım, ona rağmen 83 geldi , hakikaten 2-3 gün hap bilgilere bakıp girsen 80 alır mışsın, ben işten istifa edip 1,5 ay kastım saf gibi =)=)=)

17. alperen kızılelma

Aciklama kisminda cevap anahtari aciklandiktan sonra 3 gun yaziyor. Bu 60 gun konusunda eminmisiniz gercekten boyle bir sey varmi neye gore 60 gun dediniz. Eger boyle bir sey varsa yarin dava acacagim. Tsk...

18. cihan cobek

cihan cobek TÜİSAG Üyesi

Cevaplar açıklandıktan sonraki 3 gün içinde sorulara itirazı Bakanlığa gönderilecek dilekçe ve yatırılacak ücretin dekonduyla başvuruyorsunuz,dolayısıyla değerlendirmesini ise Bakanlık yapıp, akabinde duyurusunu açıklıyor.
    60 gün mevzusu ise,tüm bu prosedürden sonra yargı yoluna başvurarak yani dosya oluşturup,konunun avukat aracılığıyla mahkemeye intikaline gidiyorsunuz.İşte bu sürecin başlangıcı, yani mahkemeye itirazınızın yapılabilmesi açısından dikkate alınan zaman aşım süresi 60 gündür.

19. Avukat

Avukat TÜİSAG Üyesi

itirazdır 3gün.. itiraz kısmı ayrı.. açıklamada yazanı tam olarak ne olduğunu belirtirseniz açıklayabilirm..

özel kanunlarda belirtilen durumlar dışında idari işleme karşı genel dava açma süresi 60 gündür. dava açma konusunda isteyene yardımcı olurum..

20. alperen kızılelma

açıklama asagıdaki gibi bunun dısında su an itibari ile cevaplara itiraz edebilirmiyim ben 69 ile kaldım hatalı soru sayısı daha fazla bilir kişiye gidilmesi gerekiyor dava açma şansım varmı?
    sınav uygulama yönetmeliği aşagıdaki gibi
    " Adaylar; sınav soruların a ilişkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarlarınınhttp://www.meb.gov.tr ve http://www.isgmm.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmasından itibaren (23 Ekim 2012) en geç 3 (üç) iş günü içerisinde (30 Ekim 2012 saat 17:00′ye kadar), İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne yapabileceklerdir "

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica