21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonucunuz Nedir ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Hakan KESKİNKILIÇ tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Ekim 2012 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavından Geçtiniz mi, Kadınız mı ?

1. Geçtim :)

69,5%
  2. Kaldım :(

4,9%
  3. Sınırdayım, her ikisi de olabilir ?:I

25,6%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BoraA

BoraA TÜİSAG Üyesi

85 :)

2. ardakuleyin

ardakuleyin TÜİSAG Üyesi

88;)

3. duygu ezer

duygu ezer TÜİSAG Üyesi

aynenn 71 :)

4. UFUK ÖZBEK

UFUK ÖZBEK TÜİSAG Üyesi

74 başardım herkese hayırlı olsun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. forevergs1071

forevergs1071 TÜİSAG Üyesi

78 Aldım bende .Geçen tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Umarım el ayak altı olmaz bu iş de . Bilinçli ve güzel bir şekilde gözümüzü para hırsı bürümeden gerçekten insanlara faydalı birer uzman olmanızı temenni ediyorum arkadaşlar...

6. inceduygu

inceduygu TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 89 aldım şükür allaha ama inannın sevinemedim sebebine gelince aldık aldıkta belgeyi eee hop diye çalışabilecezmi ? hadi çalıştık kaçımız ne biliyor? ömründe saha görmeyen bile varki kendi adıma elektrik mühendisiyim 6 yılım bitiyor meslekte şuan çalışıtım iş yerine sayesinde sahayı tanıdım evvelki işlerim masa başları idi yani demek istemem o ki kimse yanlış anlamasın küçümsemiyorum ukalada değilim bu sözlerimle çalışsak bile ne yapabilecez destek şart bir süre ama işverende meraklı değil hem bana para versin hem bana destek olacak tecrübeliye para versin nasıl olacak bu iş ? kendi iş yerinde çalışmak istesen durum bu piyasa dersen daha vahim adamlara diyeceğizki"uzmanım oda diyecek ki say nerelerde çalıştın hiçbiyerde ilk yer nasipse siz olacaksınız " ya tabloyu düşünün ee o sen yenisin istemez bu sen yenisin istemezse biz nasıl eskiycez o da sorun 6 yılım bitiyor kendi mesleğimde hala bilmediğim çok şey varken hala insanlar bize tecrübe gerek diye yanıt verirken bu iş nasıl olacak kafam ona takılıyor arkadaşlar ne diyim kazanan tüm herkese ben dahil hayırlı olsun umarım herşey gönlümüzce olur

iyi akşamlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ZAİM ZENGİN

ZAİM ZENGİN TÜİSAG Üyesi

8. ali.erdeniz

ali.erdeniz TÜİSAG Üyesi

9. er kara

er kara TÜİSAG Üyesi

İnci hanım siz en azından farkındasınız, farkında olmayan bilmediğini bilmeyen de çok onlarınki daha vahim, siz bence yaparsınız

10. Elif BEĞEN

Elif BEĞEN TÜİSAG Üyesi

inci hanım, öncelikle uzmanlığınızı tebrik ederim,Allah kazasız bir uzmanlık hayatı nasip etsin.
    6 yıllık tecrübe meslekte, uzmanlık yapmak için kesinlikle önemsenmeyecek bir tecrübe değil. Hele hele saha tecrübesi de edindim diyorsunuz, bu da üzerine kaymaklı ekmek kadayıfı. ben de yaklaşık 7 yıldır çalışıyorum, son 2 yılım organize sanayi bölgesinde bulunan bir fabrikada geçti. Uzmanlık için elbette tüm iş deneyimim bana çok yardımcı olacak ama özellikle son iki yılım uzmanlıktaki cesaret kaynağım! Bence işverenin '' mesleki tecrübeniz var ama, uzmanlık tecrübeniz yok'' muhabbeti, onların öyle bir işine geliyor ki...Çünkü ücret düşürme politikalarının ilk basamağı o! ben fakülteden mezun olduğum ilk yıl, işveren diyordu ki: '' tecrübeniz yok-sizi nasıl işe alalım?'', şimdi de diyorlar ki'' tecrübeniz çok- sizi nasıl tatmin edelim?'' herşeye bulunacak bir kulp var yani! elbette herşeyin bir başlangıcı olacak, mesleğin ilk yıllarında olduğu gibi düşeceğiz, ama yara almadan tekrar kalkacağız-çünkü mesleki tecrübemiz var. bir de şöyle bir durum da var: 6331 e baktığımızda uzman şu kadar tecrübeli olduktan sonra bu işi yapabilir de demiyor. bakanlığın yapmış olduğu toplantıda Dr. Rana Hanım şöyle söyledi'' uzman olan arkadaşlarımız 3 yıl boyunca az tehlikeli sınıflarda çalışarak tecrübe kazanarak tehlikeli sınıflardaki çalışmalarına, alt yapı hazırlamış olacak. A-B- C sınıflarının oluşunun da anlamı budur'' Her şey çok net değil mi?
    o sebeple rahat olun! kendinizi iyi hissetmeniz için elinizde epey bi doneniz var zaten. Yolunuz açık olsun

11. ozgur215

ozgur215 TÜİSAG Üyesi

12. HSE Engineerrr

HSE Engineerrr TÜİSAG Üyesi

92 aldım. makine mühendisiyim..

13. kartal123

kartal123 TÜİSAG Üyesi

arkadaslar ben yeni üye oldum nereye yazacağımı bilemedim kusura bakmayın Sizden bilgi almak istiyorum ben kursa yeni kayıt oldum açıkcası hiç bi fikrim yok dersler sorular hakkında..Sizce sınava çok sıkı çalışmak gerekiyormu geçmek için yoksa ehliyet sınavı gibi basit mi oluyor. Bana sınava nasıl hazırlandığınızı çalıştığınızı yazarsanız çok sevinirimm

14. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

İş güvenliği ile ilgili mevzuatı okumakla işe başlayabilirsiniz. Bazı sınavlar kolaydır 21 ekim 2012 gibi, bazı sınavlar zordur 24 aralık 2011 gibi.

15. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

Mühendis hanımefendi biraz katılıyorum.Katılmadığım nokta ise çalışmayan için kolay sınavda zor olur.O yüzden kesinlikle çalışmakta fayda var.

16. sekvan özgür

sekvan özgür TÜİSAG Üyesi

73....girecek dostlar bol bol deneme.....ama pratik noktası sıfır olur.....çünkü sadece sınavı geçme üzerine çalışıyoruz.....:

17. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

Birde siz ağustos 2013 sınavını görseydiniz.

18. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Birde 21 aralik sinavini gormek lazim sayin Ayal :) mevzuat yeni, tuzuk var mi yok mu belli degil. Bakalim nasil olacak. Herkese basarilar dilerim.

19. sümeyye akkaya

sümeyye akkaya TÜİSAG Üyesi

emın olmaadığım sıkları da katıyorum kı cevapları tartısılan soruları da eklıyorum 88 :)

20. fehmi

fehmi TÜİSAG Üyesi

nasıl hesaplıyorsunz yaw sorular yayınlanmadan

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica