21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21.10.2012 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sizce Nasıldı ?

1. Başarılı

27,5%
  2. Orta

58,3%
  3. Vasat

14,2%
  1. Ercan ZİNCİR

Ercan ZİNCİR TÜİSAG Üyesi

hazop yüzde yüz kimya alanında uygulanır

2. mustafademir2002

mustafademir2002 TÜİSAG Üyesi

hazop kimya alanında diye biliyorum pestisitte ise emin değilim yanıltmak istemem.

3. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

bu elektrikle ilgili bir soru vardı 1 30 300 500 bu sorunun cevabını bilen var mı?

4. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

yangın söndürücü - kimyasal toz / su / karbondioksit (I-II-III) cevabı nı işaretledim
    interaktif eğitim sorusu - anlatım
    kişisel koruyucu donanımla ilgili bir soru vardı AT li bir şey - Yalnız I yaptım
    tanım sorusu vardı - tehlike ile risk arasında kaldım - risk dedim sizler ne dediniz?
    cevabı kanserojen olan bir soru vardı - kansere sabep olan... şeklinde
    yine elektrikle ilgili bir soru vardı cevabı ayak pedalını içeren şık yaptım
    merdivenle ilgili bir soru vardı, yanlış cevabı soruyordu sanırım. kaymaz ayakkabı yeterlidir gibi bir şey vardı onu işaretledim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Elif BEĞEN bu yazıya teşekkür etti.
  5. mutlu meydaN

mutlu meydaN TÜİSAG Üyesi

300mA die attım ben

6. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

300 mA dedim ama emin değilim, cevabını bilen arkadaşlar yazarsa memnun olurum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. dogancengiz35

dogancengiz35 TÜİSAG Üyesi

senden farklı olarak... interaktif eğitime kadavra mı ne vardı :)) onu yaptım. anlatım olur ki neden anlatım yaptın anlayamadım. kkd de ise 1 ve 2 yaptım ama emin değilim. Fakat senin risk dediğin soru tehlıke olucaktı ondan emınım. diğerleri aynı. Helal olsun ıyı hatırlıyorsun soruları :))

8. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

KKD yanlız 1
    tanım sorusu bence tehlike idi
    kansere neden olansa mutajen eski senelerdede cıkmış bir soru bu

9. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

anlatım dedim çünkü diğerlerinde hep bir etkileşim vardı; soru-cevap, vaka bir de bir şık daha o da etkileşimin olduğu bir yöntemdi o nedenle yani

10. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

ama kansere neden olana kanserojen denir, mutajen gen yapısını bozan

11. Ercan ZİNCİR

intreraktif eğitime katılanlar da katkı koyar. sadece "anlatım" eğitmenin tek başına yaptığıdır. cevap kesin "anlatım" kanserojen kesindir

12. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

yine elektrikle ilgili bir soru vardı ona I-II-III-IV dedim (akım yönü, şiddeti, maruziyet, kişinin direnci)
    yangınla ilgili bir soru vardı ona da I-II-III vs tarzında; patlayıcı olana yangınlar mı ne. kütüphane falan diyordu. o soruda ben hepsini işaretledim. I-II-III-IV-V galiba :)

13. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

kansere neden olan diy
    kansere neden olansa ben yanlışım kanserojen olacak cevap sanırım soruyu tam okumadım aynısı deyip işaretledim:)

14. dogancengiz35

kesinlike katılıyorum mutajen olmaz.. kkd yı ıse 1 ve 2 yaptım.. neden sadece 1 yaptınız onuda anlayamadım yonetmelıkte falan mı yazıyor??

15. Ercan ZİNCİR

ben de ayn
    ı

16. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

kütüphane yangınını ben patlayıcı olarak dusunmedim 1 3 5 yaptım
    diğerini bende hepsi yaptım

burcu89 bu yazıya teşekkür etti.
  17. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

18001 ile ilgili boşluk doldurma sorusu vardı; ....... şartları diye devam ediyordu. Boşluğu yönetim sistemi şıkkı ile doldurdum.

18. dogancengiz35

30 mAmp dedim. 300 biraz fazla değil mi? el aletlerınde bıle en fazla 24-42 mAmp olmalı denılıyor.

19. Ercan ZİNCİR

ama patlayıcı veya yanma ihtimali yüksek gibi soruyordu

20. burcu89

burcu89 TÜİSAG Üyesi

ama işte sadece patlayıcı demiyordu, hızlı yanan da dediği için ben kütüphaneyi de dahil ettim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica