21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21.10.2012 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sizce Nasıldı ?

1. Başarılı

27,5%
  2. Orta

58,3%
  3. Vasat

14,2%
  1. bonuuus

bonuuus TÜİSAG Üyesi

valla o kadar kelime oyunu varsa ayıp eetmişler bide onamı dikkat etcem ben sınavda ne farkı varki çalışmayla güvenliğin hem anlamadım valla

2. Ayselegul

Ayselegul TÜİSAG Üyesi

TÜM SORULAR İPTAL EDİLSE KEŞKE HERKES GEÇER PUANI ALSA!nasılsa hepimiz kalbimizin ekmegini yiyecegiz:=)

3. can_vtec

can_vtec TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ettim 94 te 69 u yakaladım umarım işaretlemede felan hata yapmamışımdır. Hatırlanmayan Son 6 sorudada 2 3 doğru var ise tamam bu iş :)

4. erhan kuzdere

erhan kuzdere TÜİSAG Üyesi

bu soruya bende 5 dedim ama "MAKİNA EMNİYETİ YÖNETMELİĞİ"nde çelik diye belirtmemiş. belirtse kesin iptal olurdu.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ayselegul

Ayselegul TÜİSAG Üyesi

hadi inşallah:=)

6. fudi

fudi TÜİSAG Üyesi

hayır arkadaşım yanlış yapan sen değilsin...makina emn. yönetmeliğine göre 5, isg ye göre 6...ama soru sorulurken neye göre istendigi belirtilmemiş...sınav esnasında hemen o sorunun %100 iptal sorusu oldugunu anladım....o yüzden merak etme ;)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. bonuuus

bonuuus TÜİSAG Üyesi

hocam o zaman iptal olursa ilk sen gelcen aklıma hadi inşallah :D

fudi bu yazıya teşekkür etti.
  8. bonuuus

bonuuus TÜİSAG Üyesi

ya bu işaretleme konusunda benimde içim rahat değil dışına taşırmayın diyo benim hepsi bir değil walla korkuyom taşanda var arada tabi b yi işaretlediysem c ye bi temas olmadı veya a ya ama taşanlar oldu :D

Alpertunga bu yazıya teşekkür etti.
  9. can_vtec

can_vtec TÜİSAG Üyesi

Artık kısmet hepimiz için hayırlı olur umarım...

10. can_vtec

can_vtec TÜİSAG Üyesi

Sizce bu sınavda başarı oranı yüzde kaç olur ? %50'yi geçermi acaba...

11. FUALME

FUALME TÜİSAG Üyesi

ŞIKLARDA YAŞ METODLA İLGİLİ BİLGİ GEÇEN BİR SORU VARDI HATIRLAYAN VAR MI ACABA

12. erhan kuzdere

bir önceki sınavda neyse o olur. aşağı yukarı aynı zorlukta.

13. FUALME

FUALME TÜİSAG Üyesi

YÜZDESİNİ BİLMEM AMA GEÇENLERİN ÇOĞU SINIRDAN OLACAK GİBİ GELİYOR

servet_berber bu yazıya teşekkür etti.
  14. bonuuus

bonuuus TÜİSAG Üyesi

ben 2 ay çalıştım riskmed in 2200 sorusunu 4 kere bitirdim çıkmış oruların hepsini çözdüm abc sınıfının hpsini yani 1000 tane soru toplam onlarda ve geçermiyim dişe düşünüyorum yanlışım çok gibi bence başarı oranı 50 yi geçse bile 51 52 olur en fazla aralık sınavı gibi %22 olmaz tabi

15. erhan kuzdere

kanımca 60 olur.

16. can_vtec

can_vtec TÜİSAG Üyesi

Haklısın dostum bende senin gibi düşünüyorum. Mayıs sınavında denemede 87 çıkarırken bu sınavda kıl payı geçeceğim gibi duruyor.

17. jeo20

jeo20 TÜİSAG Üyesi

eğer sizin dediğiniz gibiyse eğer ki zannetmiyorum bu soru iptal olur.çünkü en çok meslek hastalığı kas-iskelet sisteminden doğan rahatsızlıklar.ve bu cevabın olduğu şık doğru.bir soruda 2 doğru cevap...

18. erhan kuzdere

mayıs sınavında yanlış hatırlamıyorsam %62 başarı oranı vardı,3600 kişi c sınıfı isg uzmanı olmuştu.

19. ANIL ÖZBÖRME

ANIL ÖZBÖRME TÜİSAG Üyesi

Meslek hastalığı türleri olarak incelendiğinde de Türkiye’de en büyük bölümün kurşun zehirlenmesi ve pnömokonyozlar olduğu, mesleki deri hastalıklarının ve kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarının hemen hiç bulunmadığı görülmektedir.

jeo20 bu yazıya teşekkür etti.
  20. tanerp75

tanerp75 TÜİSAG Üyesi

tambur üzerinde kaç sarım halat kalır diye bir soru vardı, bu soru yanlış değil mi?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica