21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21.10.2012 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sizce Nasıldı ?

1. Başarılı

27,5%
  2. Orta

58,3%
  3. Vasat

14,2%
  1. okan dasdemir

okan dasdemir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar basınçlı kap sorusunda belki hata vardır, hidrostatik yerine hidrolik denmesi yanlış olabilir belki ancak basınçlı kapların testi yılda bir defa yapılır. basınçlı tüplerin (O2 tüpü gibi) testleri 5 yılda bir yapılır bunları karıştırmayın ;) ayrıca bu soruların yanına pestisit sorusunu eklemeyi unutmayalım ;)

2. emre1881

emre1881 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar panik yapmayın 2.sinde geçersiniz bana da öyle olmuştu soru mantığını bu sınavda anladınız geçemeyenler kafasına takmasınlar 2.hakkında geçerler inşallah herkez geçer 2.sınava kalmaz dileğim bu

3. Banu Çevik

Banu Çevik TÜİSAG Üyesi

OHSAS 18001 in amacı denetimlerde ceza almamayı sağlamak değildir. Bu sistemi kurmayan firmalar ceza alıyor mu almıyor, bencede doğru şık buydu

4. ekatar

ekatar TÜİSAG Üyesi

bi yerden alıntı yaptım paylaşmak istedim.inşallah herkes muvaffak olur .

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. charlesdexter

charlesdexter TÜİSAG Üyesi

6. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

7. okan dasdemir

okan dasdemir TÜİSAG Üyesi

8. idris01

idris01 TÜİSAG Üyesi

OHSAS 18001 in amacı denetimlerde ceza almamayı sağlamak değildir. Bu sistemi kurmayan firmalar ceza alıyor mu almıyor, bencede doğru şık buydu

doğru o ohsas 18001 yapanlar devlet makamında ceza kesilir.
    a şıkkı metni tamammı okunursa müşteri memnuyeti ... o şık doğrudur.paragraf tamamı okunduğunda değerlendiğinde doğru
    2.fiziksel ölçüm sorusu tamamı okunursa cevap gürültü değil radyantdır.adamlar termal konforu sormuyorlar hangisinin ölçüm aralığı yok diyor.gürültü,sıcaklık,hava nemin var ama radyant yok.

9. servet_berber

Bende aynı şıkkı işaretledim. OHSAS isg ye tam uyum ile verilir. Ancak OHSAS kapsamında olmayıpta denetlemede bakılan herhangibir durumdan da ceza alınabilir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması da yanlış. Çünkü amaç İSG. Bilmiyorum bununla ilgili ne yapılır ama bu soru kafamı çok karıştırıyor. İptal edilme şansı olur eğitim kurumuna danışacağım.

10. isg27

isg27 TÜİSAG Üyesi

ohsasın müşteri memnuniyeti amacıyoktur!!!!

11. yok yok niye 4 ü bekliyrlar anlamadım aynı gün yapılan 3 sınav acıklandı ne alaka bizi bekletiyorlar. zaten çok mutsuzum dogru bildigim sorular muallakta kaldı hep. insallah geceriz.

12. MelisAlkas

MelisAlkas TÜİSAG Üyesi

Hala açıklanmadı, sabırsızlıkla bekliyorum arkadaşlar...

13. fudi

fudi TÜİSAG Üyesi

:))))))))))))) sabah sabah güldüm , çook yaşa emi ...

odasdemir bu yazıya teşekkür etti.
  14. cihan cobek

cihan cobek TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar saat 15.00 ten önce bakmayın 15.00 ten sonra yayınlanır...

15. selierda

selierda TÜİSAG Üyesi

az önce meb i aradım bilgi işleme vermişler heran yayınlanabilirmiş

FUALME ve unicorn21 bu yazıya teşekkür etti.
  16. graveguard

graveguard TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar yanılmıyorsam bugün sınav sorularına itiraz için son gün o yüzden bugün açıklarlar

17. servet_berber

yanılıyorsun arkadaşım. 30'u mesai saati bitimine kadar son gün.

18. nasıl son gun sorular acıklandıktan sonra 3 gün içinde olmuyor mu

19. cihatsert

cihatsert TÜİSAG Üyesi

konuyu dağıtalım biraz, yarın özel sektör için tatil geçerli değil sanırım :)

20. dogancengiz35

dogancengiz35 TÜİSAG Üyesi

yaw öyle saçmalık olur mu açıklandıktan sonra 3 iş gunu ıcın gecerlidir.. Allah büyük hayırlısı bakalım :(

servet_berber bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica