21 Ekim Sınavı Sonrası Sertifikasını Alan Kimse Varmı?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında akbel2007 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. akbel2007

akbel2007 TÜİSAG Üyesi

21 ekim sınavı sonrası sertifikasını alan kimse varmı?
    aldıysanız ne zaman belirtirmisiniz
    ben sertifika ekranına tc kimlik no girincehata mesajı veriyor bu normalmidir?

2. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

kafayı yiyecem böyle bir saçmalık yok. sertifikalarımız yok ortada nezaman gelecek bir bilgimiz de yok.

Erman Polat bu yazıya teşekkür etti.
  3. drbeste

drbeste TÜİSAG Üyesi

çok oldu.sertifika geleli adresinize bakanlık gönderiyor.

4. eminer

eminer TÜİSAG Üyesi

bende hala alamadım sorgu sayfasında da aradığınız kriterde kayıt bulunamadı diyor!

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. drbeste

drbeste TÜİSAG Üyesi

kendiniz veya bir yakınınız araciliğiyla bakanlıkta sertifikaları hazırlayan bölümle irtibata geçin ama gelmesi gerkirdi

6. drbeste

drbeste TÜİSAG Üyesi

belki adres bilgilerinizde bir sorun vardır.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. unforgiven2

unforgiven2 TÜİSAG Üyesi

bende aldım belgeyi

8. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Eğitim aldığım kurs teselli amaçlı yeni bir bilgi attı ortaya. Sertifikasını alanlar ankara da olan kişilermiş. Bakanlığa yakın olduğu için oradaki arkadaşlara erken ulaşıyormuş sertifikalar.
    Sayın unforgiven2 ankarada mısınız siz:)

9. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Benim sertifikam 28 arlıkta geldi adrese gönderiyorlar.

10. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

benim kur aldığım yerde bir hafta önce aradığımda, kurslar alfabetik sıraya alınmış, bu sıralamaya göre belgeler düzenlenerek kurslara gönderilecekmiş. 10-15 güne gelir dediler hala beklemedeyiz.

11. SEVGİN VATANSEVER

SEVGİN VATANSEVER TÜİSAG Üyesi

Sertifikayı alanlar hangi şehirde acaba ? Kurs biz belgeleri gönderdik diyor başka da cevap alamıyorum... Bursadayım

12. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Ankara

13. kubilaygoc

kubilaygoc TÜİSAG Üyesi

dün bakanlıktaydım,belgeleri hazırlayan kişiyle görüştüm mustafa doğandı yanlış hatırlamıyorsam 1500 belge varmış ilk 500 geçmiş gönderilmiş ikinci 500'ün imzası tamam soğuk mühürde dedi haftaya bunlar da bitecekmiş son 500 daha beklemede....

14. Nurol Çolpa

Nurol Çolpa TÜİSAG Üyesi

ozaman ben daha çok bekleyeceğim bnm kurs aldığım eğitim merkezinin adı "S" harfiyle başlıyor:ağlama:

15. fandre

fandre TÜİSAG Üyesi

gittiğim kurstaki benden önceki grupta başlayan arkadaşlarım aldı sertifikalarını hemde geçen ay aldılar... adana da eğitim aldık bu arada.. kısmet olursa bende mayıstaki sınava girecem alacam inş. :)

16. ensarr

ensarr TÜİSAG Üyesi

Sertifika aralık başı gibi elime geçti... Haala gelmemesi bence eğitim kurumunuzla alakalı bir durum... Bakanlığa yakınlığıyla alakası olduğunu sanmıyorum. Zira ben Kahramanmaraş' dayım.

17. kubilaygoc

kubilaygoc TÜİSAG Üyesi

eğer acil ise işiniz belge tarih ve numaralarınızı gösteren bir yazı alabilirsiniz bakanlıktan biraz uğraşarak....

18. Fatih ÖZKAN

Fatih ÖZKAN TÜİSAG Üyesi

Onemli olan sizin evrklrinizi egitim aldiginiz kuruma ne zaman teslim ettiginiz degil, kurumun bunlari Bakanliga ne zaman teslim ettigi.

26 Aralik'ta belgesine kavusmus arkadasimiza nerede oldugunu degil hangi egitim kuruimuna gittigini sormamiz gerekir ve o kurumu takdir etmemiz gerekir.

Bakanliktaki arkadas o kadar yogun ki siraya koymus, sertifikalara numara verip, basili hale getiriyor. Sonra da binlerce serifika imzayi bekliyor. Imzadan cikinca da kurumun bunlari takip edip, alip bizlere ulastirmasi kalacak.

Gecen Pe. gunu sertifikamin imzalamak icin bekledigini ogrendim. Simdi Casgem'den haber bekliyorum.

19. unforgiven2

unforgiven2 TÜİSAG Üyesi

Sakaryadayım..eğitim krumum bursada...belgem eğitim kurumuna , oradanda bana geldi..2012 son cuma günü elimdeydi

20. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Ben de aldım bugün sertifikayı:) Istanbul

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica