21 Ekim Sınavına Başvurular Nasıl Olacak!!!

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında unsalun tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. unsalun

unsalun TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar, duyuruda sınav başvuruları aşağıda belirtilen banka adreslerine yapılacağı yazıyor... Parayı bulunduğumuz şehirden mi yatırıyoruz yoksa aşağıda belirtilen adreslere (Ankara) bizzat gidip mi yatırıyoruz...

Birde Bu “Kurumsal Tahsilat Programı” nedir?

Ücreti yatırma aşamalarını açıklayabilir misiniz? Yanlış yapmaktan biraz korkuyorum ;) :):):)

sınav ÜCRETİ
    Aday; 40 (Kırk) TL KDV dahil sınav ücretini 17 Eylül – 03 Ekim 2012 tarihlerinde; Yenilik ve Eğitim
    Teknolojileri Genel Müdürlüğü (YEĞĠTEK) Döner Sermaye ĠĢletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara
    Beşevler şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat
    şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır.

Teşekkürler...

2. Seylan Aygün

Seylan Aygün TÜİSAG Üyesi

bulunduğunuz yerden yatırabilirsiniz..ben ziraat bankasına bankamatikten yatırmıştım ücreti..

unsalun bu yazıya teşekkür etti.
  3. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Bu ücreti yatırırken ekstra para vermeyiniz.Havale ücreti vb vb.İsteyen görevliye kurum tahsilatı olduğunu belirtiniz.Meb ödemelere girdiğinde çıkacağını belirtiniz.Bazı banka 2-3 TL filan bir ücret alıyor.
    Ziraat bankasının ozel atm leri var.Oradan da yatırabilirsiniz.

bombaydream ve unsalun bu yazıya teşekkür etti.
  4. misg

misg TÜİSAG Üyesi

internet bankacılığı ile olmaz mı?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. dilekaltinok

dilekaltinok TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

siz yinede kontrol edin ama olmuyor diye biliyorum

6. Kubra44

Kubra44 TÜİSAG Üyesi

merhaba ben malatya da yaşıyorum ve 17eylül-3ekim deki sınava katılmak istiyorum başvuru zamanını geçirmemişimdir inşallah detaylı bilgi alabilirmiyim?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica