21 Ekim Sınavına Gireceklere Önerileriniz Ne Olur?

Fatihhh

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
21 Ekimde c sınıfı isg uzmanlığı sınavına gireceğim son viraja girerken önerileriniz neler olur?

Levent KAVLAK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Kesinlikle katılıyorum Taner Karaçaylıya çünkü ben hem 24 Aralık 20111 sınavına girdim hemde 13 Mayıs 2012 sınavına girdim.Sınava yönelik sorular çok önemli.Buda www.isgsinavi.com sitesinde mevcut.Arkadaşlar zaman daralı bırakın konu çalışmayı hemen üye olun ve sınav sorularına motive olun.Herkese başarılar dilerim

hallederiz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
merhaba arkadaşlar . aralık sınavında 69 la kaldım. mayıs sınavına girememiştim. yönetmeliklerde-sınav konularında falan değişen bişeyler var mı? eski notlar yeter mi acaba?

serkancaner

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sınavda soruların içine girmeyin.Mantık fazla aramayın.Yüzeysel düşünce ile sorulara yaklaşın.Bu oss sınavı değil.Birçok soruyu mantıkla çözebilirsiniz.Sakin olun.Bol bol www.isgsinavi.com dan soru çözün.ayrıntılara takılmayın 70 alanda geçecek 100 alanda.zamanınızı iyi kullanın.

Sınava cep telefonu vb türü bir şeyler götürmeyin.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.