21 Ekim'de Yapılacak Isg Uzmanlığı Sınavı Ön Sorgulama Ekranı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında KadirCoskun tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. KadirCoskun

KadirCoskun TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 21 Ekim de yapılacak olan iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınava katılıp katılamayacağınızı sorgulamanız için ön sorgu ekranını kullanın herhangi bi sıkıntı var ise hemen bakanlıkla iletişime geçin.

http://www.isgyh.com/

reaxi, basri tezgeldi, ZM BORA ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Gökmen TAK

Gökmen TAK TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler. Sorguladım herşey yolunda :)

3. seko

seko TÜİSAG Üyesi

Bakanlığın maili;

21 Ekim 2012 tarihinde yapılacak olan işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı için ön sorgulama ekranı oluşturulmuş ve http://www.isgyh.com adresinde bütün katılımcıların kullanımına açılmıştır. Listelerden devamsızlık olanlar henüz çıkartılmamıştır. Devamsızlık veya farklı nedenlerden dolayı sınav listesinden çıkarmış olduğunuz kişileri nedenleri ile Genel Müdürlüğümüze evraktan bildirmeniz ve aynı zamanda mail olarak göndermeniz gerekmektedir. Denetim tutanaklarından belirlenmiş olan devamsız katılımcılar ile uzaktan eğitimi tamamlamamış olan katılımcılarınız MEB listesinden çıkartılacaktır.

Ayrıntıları lütfen kendi kurumunuzla görüşün arkadaşlar!

ensarr bu yazıya teşekkür etti.
  4. seramikci

seramikci TÜİSAG Üyesi

teşekkürler :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. massante

massante TÜİSAG Üyesi

teşekkürler

6. Feyzullah GENÇKAYA

Feyzullah GENÇKAYA TÜİSAG Üyesi

teşekkürler :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. umutist

umutist TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim. Arkadaşlar benim bir sorum olacak. Geçen sınava girdim ve kazanamadım. Şuan ise İstanbul dışında çalışıyorum ve eğitim aldığım kuruma hiç uğrayamadım. Geçen sınava göre Ekim'de yapılacak olan sınavda konu olarak ne değişiklikler var? Mesela ''sanayiden sayılan ve 50'den fazla işçi çalıştıran'' tabiri artık geçerli değil sanırım? Bu değişiklikler konusunda bilgilendirirseniz sevinirim..

8. göksel

göksel TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar benim ön sorgulamada ismim gözükmüyor. 13 mayısta kazanamamıştım. ne yapmam gerekiyor.yardım...

9. KadirCoskun

KadirCoskun TÜİSAG Üyesi

Aynı ekranda iletisim bilgileri var oradan iletisime gecegin kişlerle iletişime geç.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica