Duyuru : 23 Şubat 2014 Tarihli Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Yükseltme Sınavında Iptal Edilen Sorular

kadir erçakır

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
yangın tüplerinin hazır bulundurulması tehlikeli bir durummuş bunu öğrendik arkadaşlar...

BUL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
2 iptal 1 değişiklik..iptaller en az 6 olmalı..hadi hayırlısı

fahri 26

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bugun de iptal gelir mi acaba

fahri 26

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bugun de iptaller devam eder mi acaba

Ensar Çoban

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bu nasıl iş anlamadım b sınıfı en az bes soru iptal olur diyordum şoke oldum resmen.

Emre YA

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
bugun ne yaptık yaptık, sınav açıklandıktan sonra tek yol mahkeme. ama bugün itirazlar devam ederse akşama B sınıfı için belki bir-iki iptal daha olabilir. her türlü saldırın. belki bir şey çıkar. ben 55 teyim ve 55 te kalan çok kişi var.

elif tanberk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Avrupa Birliğine girmek için hazırlanmış olan pogramda yine bizimkiler bir fiyasko çıkarmayı başarabildi. Vallahi bravo.
Bırakın iş güvenliğini sağlamayı daha bir güven bile sağlayamadılar. Bunlar adamı rezil eder tüm dünyaya. işleri güçleri her şekilde nemalanmanın çaresini bulmak. eminim yanlış soruları bile para kazanmak için yapıyorlardır. kendilerine alacakları elemanları aldılar nasıl olsa. seni beni kim düşünsün. her şey belli başlı insanlara para kazandırmaktı onuda başardılar. daha sınavı da yapsalar kazandırmamak için ellerinden geleni ardına koymaz bunlar benden söylemesi.

Emre YA

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Bimere yazdım yolladım. Birşey çıkarmı bilmem.

ÇSGB - 23 Şubat 2014 tarihinde yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği B Sınıfı Yükselme sınavına katıldım. İtirazlar neticesinde iptal edilen sorular yayınlandı. Fakat daha fazla iptal soru olması gerekirken 1 soru iptal edildi. A sınıfında ise 1 iptal 1 şık değişimi var iken birkaç saat sonra duyuruyu güncelleyerek 1 soru daha iptal edildi. Sınav sorularına gerekli itirazlar yapıldı. Fakat gereği yapılmadı. Örneğin B sınıfı Sınavında B kitapçığındaki 63. sorunun iptal olması gerekirdi. Sorulan soru hatalı aksini ispatlamaları gerekmektedir. 2012 deki sınava da itirazlar yapılmış gereği yapılmadığından bir çok kişi mağdur olmuştur ve Olay mahkemeye intikal etmiştir. mahkeme süreci yeni sonuçlandı ve 6-7 soru daha iptal edildi. fakat kimsenin işine yaramadı. çünkü herkez belgesini bir sonraki sınava girerek aldı. Aynı mağduriyeti bizimde yaşamamız için sınav sonucu açıklanmadan (12 mart) bugun iptaller ve itirazların tekrar gözden geçirilmesi gerekmektedir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

erol g

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
inanılmaz sinir bozucu bir durum o kadar iptali gereken soru varken sadece 1 tanesi iptal edilmiş...Yazık gerçekten çok yazık ,eminim sadece 15 dakikasını almıştır inceleyenlerin...

fahri 26

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
iptaller bitti sanırım bugun herhangi bir gelişme olmadı ne yazıkki

BUL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
en az 6 iptal olması gerek..

musa zamyak

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bir sonraki sınavı allahtan YÖK yapacak.

Yücel YILMAZ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
helal be kardeşim; bu kadar dikkati de yine sınava girenler gösteriyor. doğru cevap şıkkını değiştirirken bile bunu gözden kaçırmışlar. pes doğrusu!...Artık anlaşıldı ki soruları hazırlayanların önce bu sınavdan kendilerinin 70 alarak geçmeleri gerekiyor.

Yücel YILMAZ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar bu sınav emin olun bu haliyle çok madur bırakacaktır. böyle açıklanırsa mutlaka dava konusu yapılmalıdır. Bizler Anadolu da çalışıyoruz, Ankara ya işimiz olursa yada sınavlara geliyoruz. Dava açan arkadaşlara maddi ve manevi destek olurum...

Bünyamin DOĞAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Günaydın arkadaşlar... İSGGM sayfasında yayınlanan yeni yönetmelik taslağını inceleyen var mı?

BUL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Bunyamin Bey..kac geldi?

Bünyamin DOĞAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
80 aldım. sizler.???

ulkmklf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Veeee geçtim son anda şık değiştirmeme rağmen 72,5 buna şükür önemli olan hatice değil netice artık.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.