Soru : 23 Şubat A Sınıfı Yükseltme Sınavına Dava Açmayı Düşünenler

Mustafa Büzgülü

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
A kitapçığına göre 53 iptal (bütün seçenekler doğru), 63 ün doğru cevabı değiştirilecek. 65, 71 ve 79 yürürlükte olan mevzuat dışında olduğu için iptal edilmesi gerekiyor. Bunların dışında kalan bütün sorular tartışmaya açıktır...

Mustafa Büzgülü

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bu arada sınav sonuçlarına itiraz edipte eline yazılı sonuç ulaşan var mı? İtiraz süresi dolalı bugün tam 20 gün oldu. 10 gün önce yazılı bildirimler bize ulaşmalıydı (bakanlığın duyurusuna göre), mayıs dönemi sınav başvuru süresi de bitmek üzere, mayıs dönemine başvuralım mı, başvurmayalım mı? 170 e durumu anlatıyorum, ***KESİLDİ*** Bu isggm nin eline yüzüne bulaştırmadan yapabildiği her hangi bir iş oluğuna inanmıyorum. Sınav ücretleri de 50 TL den 120 ye çıkmış, ***KESİLDİ***

Moderatör tarafında düzenlendi:

Murat ÖZKAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Benim elime geçen hafta ulaştı. Ancak cevapta bir şey belirtilmiyor. Herhangi bir sebep, açıklama yok, sadece çsbg sayfasından bakabilirsiniz sonuca diyor. Verdiği linkte de 2 soru iptal 1 soru şık değişikliği açıklaması var o kadar.

hcakir48

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Murat Bey , genelde sorunlu sorularımız aynı. benimde 1 eksiğim var. ne gerekiyorsa yapalım..

akınbl

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Murat Bey , genelde sorunlu sorularımız aynı. benimde 1 eksiğim var. ne gerekiyorsa yapalım..
Murat beyin paylaştığı linkte 310 sayfaya ulaştık. bu süreçte 30 a yakın soru değerlendirdik. Onlardan 15-16 adetini mahkemeye vereceğiz. iki ayrı kişi olarak dava açılacak.

İbrahim KILINÇ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
23 şubat A sınıfından mahkemeye veren varmı?
dava açan oldumu?
dava sonuçlandımı?
ilisşik veya ilintisi olanlar
***KESİLDİ*** yazabilir mi
hala 23 şubattan bile bir ümit var mı?
herkese selamlar

İbrahim KILINÇ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
verdiğiniz bu mahkeme sonuçlandı mı?
sonuçlandı ise başvurmamış olanlarda faydalanabiliyor mu?
teşekkürler.

berna bayar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ben verdim,
dava açan oldumu?
dava sonuçlandımı?
herkese selamlar

berna bayar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
dava açan oldumu?
dava sonuçlandımı?
herkese selamlar
3 soruyu verdim
kömür yangınının erken tespiti
sağlık güvenlik dökümanlı soru
hibritli soru

kıyas vural

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Şu anda zaten halihazırda beklemedeyiz, örnek dilekçeler, gerekçeleri paylaşıp üzerinde karar kılınan sorularla beraber dava açmak daha mantıklı olacaktır.
Tozla mücadeleyle ilgili yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş yeni yönetmelikte geçen birşeyler paylaşmıştı iptal olmayacağına dair, siz hatırlıyor musunuz o paylaşımı? Neticede gerekçelerin olumsuz kısımlarını da paylaşalım ki boşa ne umut bağlayalım ne de masraf yapalım

MURAT BEY son durum nedir acaba? Toplam Kaç soruya itiraz edildi. Bilgi verebilir misiniz? .Bilirkişi masrafları konusunda destek olabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Murat ÖZKAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
MURAT BEY son durum nedir acaba? Toplam Kaç soruya itiraz edildi. Bilgi verebilir misiniz? .Bilirkişi masrafları konusunda destek olabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Bizim dava ettiğimiz soru sayısı toplamda 18 adet, diğer davalardaki ortak olmayan sorularla birlikte bildiğim kadarıyla 22-23 soru için davalar açılmış durumda. Şu anda süreç devam ediyor, adli tatilden ötürü eylül ortası gibi detaylı bilgi alabiliriz diye düşünüyorum. Şu anda davaların tek bir mahkemede görülmesi söz konusu. Eylül ortası bazı bilgiler netleşecektir.

volcano76

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Tabii ki, iptal sorular için mahkeme bakanlığa kararı gönderiyor, iptal sorular için sınava girenlerin puanları tekrar hesaplanacaktır diye. O sorular tekrar değerlendiriliyor herkes için. Katılımı düşünürseniz: http://www.isgfrm.com/threads/23-Şu...iptal-edilmesi-gereken-sorular.13467/page-310
linkinden takip edebilirsiniz. Ne kadar katılımcı olursa, hem maddi olarak hem de dava süresince o kadar rahat hareket ederiz. Kazanılırsa veya artarsa zaten para iadesi olacak, yada bir hayır kurumuna bağış yapacağız arkadaşların istekleri doğrultusunda..
Saygılar
Murat Bey selamlar 23 şubat yükseltme sınavı paylaşımlarınız birden silindi. Haber alamıyoruz sizden. Nedir son durum ??

aydın aktaş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
"23 Şubat A Sınıfı Yükseltme Sınavı mahkeme süreci" forum kapandı deniyor ama kapanacak zamanımıydı ki bir açıklama yapın yöneticiler

BekirSulun

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Murat Bey selamlar 23 şubat yükseltme sınavı paylaşımlarınız birden silindi. Haber alamıyoruz sizden. Nedir son durum ??
Arkadaslar ne oldu bi forma. Murat beyide silmisler

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.