Duyuru : 23 Şubat Sınıf Yükseltme Sınavına Nerede Giriyorsunuz?

basri tezgeldi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bende aynı yerde gireceğim ama adres yazmıyor kartta
Internette de bulamadım aynı bölgede bikaçtane okul çıkıyor
Açık adresini biliyormusunuz ...
okulunuzun adı yunus emre imam hatip mi?

mustafa taşkın20

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi sıhhiye ankara

o.esme

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bahçelievler cumhuriyet Anadolu lisesi ist.

OKAN KOCATEPE

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bende bahçelievler atatürk ortaokulundayım. çekmeköyden bahçelievlere vermişler.

OKAN KOCATEPE

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ankaraya gitmiştik. buna da gidecez tabi.. Gitmeyip de ne yapıcaz.
İstanbul dünya kültür başkenti olacaktı bir aralar, belki şimdi de bahçelievler dünya isg sınav başkenti olabilir, zira durum onu gösteriyor..!

meltem baykal

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
sınav başvurusu yapmayı unuttum ancak sınav parasını yatırdım. Ne yapacağımı şaşırdım. Lütfen yardımcı olur musunuz

o.esme

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
meltem hanım forum yöneticilerimiz dilekçe hazırlamışlar onu doldurarak gönderin

güncel

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ankara anadolu lisesi...

meltem baykal

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
sitede dilekçeyi göremedim nereden ulaşabilirim. ayrıca ilginize de teşekkür ederim o. esme

cumalihan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Harun Çakmak kız teknik ve meslek lisesi/demetevler-ANKARA

sametorhan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
kuleli ortaokulu diyor burada giren varmi sinava anadolu yakasindan gelecek olanlardan bu arada nedir bu yaa sanki istanbul hep avrupa yakasindan olusuyor iki sinavdir hep sinavlar avrupa yakasinda tonla insan giriyor sinava cevre illerdende geliyor bu MEB ne hikmetse anadolu yakasini istanbuldan saymiyor
hangi sınıf

engin12

Üye
TÜİSAG Üyesi
Sınava başvuru yapamadığım ile ilgili 147 telefon numarasından MEB'e 2 kez mesaj bıraktım. 2'sine de olumlu yanıt alamadım. Sınav giriş ekranından da 2 kez başvuruyu tamamlayamadığım ile ilgili mesaj yazdım ve 2'sine de yine olumlu yanıt alamadım. En azından hızlı çalışıp anında cevap dönüyorlar. Başvuru duyurusunda da açıkça yazıyor ancak işte güzümüzden kaçmış.. Dün dilekçeyi doldurup imzalayarak faksladım.
Umudum da yok pek geç kaldık ama.. Olan 50 TL'ye oldu :) Hayırlısı diyelim.
Mayıs ayında da prim gün sayısına göre belge yükseltme sınavı olacak diye biliyorum. Umarım ona girip sınıfımızı yükseltebiliriz.

Serdar Toz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Sınava başvuru yapamadığım ile ilgili 147 telefon numarasından MEB'e 2 kez mesaj bıraktım. 2'sine de olumlu yanıt alamadım. Sınav giriş ekranından da 2 kez başvuruyu tamamlayamadığım ile ilgili mesaj yazdım ve 2'sine de yine olumlu yanıt alamadım. En azından hızlı çalışıp anında cevap dönüyorlar. Başvuru duyurusunda da açıkça yazıyor ancak işte güzümüzden kaçmış.. Dün dilekçeyi doldurup imzalayarak faksladım.
Umudum da yok pek geç kaldık ama.. Olan 50 TL'ye oldu :) Hayırlısı diyelim.
Mayıs ayında da prim gün sayısına göre belge yükseltme sınavı olacak diye biliyorum. Umarım ona girip sınıfımızı yükseltebiliriz.
meb'i aradım ancak olumsuz sonuç aldım.

engin12

Üye
TÜİSAG Üyesi
Yetkilendirme daire başkanlığından (sınav yeri öğrenme ekranında yazdığım mesaja istinaden) gelen cevap:

Sınav başvuru süresinin uzatılması ile ilgili bir karar alınmadığından mevcut durumda sınav listesine eklenmeniz mümkün bulunmamaktadır. Ayrıca başvuru işlemiyle ilgili sorunlarınızda Milli Eğitim Bakanlığı ile iletişime geçmeniz menfaatinize olacaktır.

Bilgileriniz rica olunur.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.