23 Kasım 2013 C Sınıfı Iş Sağlığı Ve Güvenliği Sınavı

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığına Giriş' kısmında İpek_szksn tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. İpek_szksn

İpek_szksn TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar, 23 Kasım sınavına katılacağım.. Temmuz ayında kursa gittim ve kursum bitti. Ağustos sınavında kursların başarı oranı çok düşmüş, beklenmedik şekilde sorular çıktı bildiğiniz gibi.. İlk seferde geçme umuduyla erkenden çalışmaya karar verdim. Bir kaç gündür forumu inceliyorum, gerçekten çok faydalı şeyler var emeği geçenlere teşekkür ederim. Konuları incelerken tarihlerine dikkat etmeye özen gösteriyorum, güncel olması çok önemli.
    Aklıma takılan birkaç şey var, Kasım ayı da Ağustos sınavı gibi mi olacak? Ve hangi yönetmeliklerden sorumlu olacağız? Bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.

Herkese başarılar..

2. Dursun ÖZLÜK

Dursun ÖZLÜK TÜİSAG Üyesi

Merhaba İpek hanım.Ben de 18 Ağustos sınavına girdim.Çok şükür 74 ile geçtim ama baya kafa karıştırıcı olduğu gibi zamanı tüketmeye yönelik sorularla doluydu.Benim düşüncem bu sınavın 18 Ağustos sınavı kadar zor olmayacağı yönünde.Size tavsiyem yönetmeliklerin özetlerine çalışın, ders notlarını fazla karıştırıp gereksiz bilgilerle kafanızı doldurmayın.Her şeyden önemlisi çıkmış tüm sınav sorularını ve arkadaşların forumlarda hazırladıkları soruları çözün ve en önemlisi kazanacağınıza inanın.Umarım başarılı olursunuz.Aşağıdaki yönetmeliklere bakabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Ümit Mert, İpek_szksn, bio.turgut ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. recolif

recolif TÜİSAG Üyesi

evet benimde kursum yeni bitti..bende arada yönetmeliklere bakıyorum,ders notlarına bakıyorum ama çok fazla konu var yetişmezse diye de korkuyorum..inşallah ilk sınavda atlatırız

4. recolif

recolif TÜİSAG Üyesi

evet benimde kursum yeni bitti..bende arada yönetmeliklere bakıyorum,ders notlarına bakıyorum ama çok fazla konu var yetişmezse diye de korkuyorum..inşallah ilk sınavda atlatırız

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. recolif

recolif TÜİSAG Üyesi

bişey sorabilirmiyim acaba,iş yerlerinde parlama patlama ile ilgili yeni yönetmelik varmı

6. recolif

recolif TÜİSAG Üyesi

bişey sorabilirmiyim acaba,iş yerlerinde parlama patlama ile ilgili yeni yönetmelik varmı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. bio.turgut

bio.turgut TÜİSAG Üyesi

benimde kursum hala devam ediyor da ek bi kaynak arıyorum elimde basılı olacak bir kitap bakıyorumda siz tecrübeli arkadaşlar neyi tavsiye eder. bana bi kitap ismi söylermisiniz, pc de çalışamıyorum elimde basılı kaynak olmayınca motive olamıyorum

8. Dursun ÖZLÜK

Dursun ÖZLÜK TÜİSAG Üyesi

Mevcut yönetmeliğin dışında yok.

9. natikbjk

natikbjk TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benim bi ricam olucaktı bende 23 kasım sınavına hazırlanıyorum staj yeri bulmam lazım.İstanbul avrupa yakasında bildiğiniz bi yer varsa mail atarsanız sevinirim. natikdura@gmail.com

10. İpek_szksn

İpek_szksn TÜİSAG Üyesi

Dursun Bey teşekkür ederim.. Sadece yönetmelik çalışmayı düşünüyorum. Çünkü benim kursum temmuz sonunda bitti biraz erken gitmek zorunda kaldım kursa.. şimdilik kendi çabalarımla çalışacağım. Daha başlamadım ama umarım yetişir..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica